clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz ani jedno ani drugie :D
0
Kolejorz jest tak żałosny XD
2
@Astad zrobię notatki z najlepszych cytatów żeby uchronić innych od oglądania
3
Jako że wyjątkowo mi się nudzi przed meczem to odpalam dokument o Męczenniku. Czuje, że to może być dobra komedia :D
0
@VegetaPolska jaka jest?
1
@Stinger_ widocznie nie zrozumiałam Twojej intencji bo jestem zbyt antyżydowsko nakręcona obecnie. Wybacz :)
2
@tadzik447 bo mnie to tak zażenowało, że tylko się uśmiechnąć
0
@Stinger_ łał, żartowanie z ludobójstwa dzieci. :D tylko na tyle Cię stać? Uwielbiam czarny humor ale to nawet nie jest zabawne.
8
Dzieci umierające z głodu, ze strzałem w klatkę piersiową i głowę, bombardowanie szpitali, zamordowanie wolontariuszy (w tym Polaka) i odstąpienie od wymierzenia kary, ukrywając morderców. Witamy w świecie Izraela, dzień dobry.
5
@Kozinho. Jaka tam zdrada jak oni od zawsze Nas nie znoszą? XD ojciec 20 lat temu jeździł tirem na Ukrainę i jak opowiadał jaki mają stosunek do Polaków to włosy dęba stają. Nic się nie zmieniło. Pal licho Eurowizję bo to niczemu nie dowodzi ale to nie są Nasi bracia i nigdy nimi nie będą.
2
@Pedri16Future
14, a w głosowaniu jury przedostatnie
8
Mamy 7 miejsce bo głosy tych szmatławców z jury się nie liczą. Brawo Justyna
0
@michal26 wybrałaby najlepszy fragment i tak to nic by nie zmieniło. Jury nie dałoby ani punkta więcej.
12
Jak kiedykolwiek napisze tu, że mam w planie oglądać Eurowizję to proszę mnie zbanować na 100 lat i nasrać do obiadu
2
@Pawlak1992 nie, też byśmy nie wygrali. Wtedy to by była prowokacja i by Nas usunęli.
8
Polska musi zbombardować kogoś i mordować dzieci na potęgę, może wtedy mamy szansę :) pojebany świat
3
Izrael prawie 300 puntów. Dobra, wyłączam to
1
Taka Dania od jury 47, a od ludzi 2. O czym my mówimy XD
8
Norma. XD ludziom się podoba a to kurewskie jury robi co innego
8
Nie powinno być w ogóle żadnego jury XD ludzie głosują i koniec
5
Zamiast organizować te preselekcje itd to lepiej przelać te pieniądze na jakieś schronisko dla zwierząt i nikogo nie wysyłać.
4
Żydzi Niemcom dali 10. Mogę umierać. XD
1
Dobra Polska należy teraz do Australii. Polskie żubry będą się napieprzać z kangurami
0
Szpak też dostał parę punktów a w głosowaniu ludzi był drugi. To jury zawsze jest przeciwko Nam
4
Dobra, wychodzimy z Europy. Koniec tego XD
0
Polska to pewnie Ukraina bo lubimy im wchodzić w dupę XD
4
Proponuję przestać wysyłać reprezentantów. Strata pieniędzy i czasu.
2
Jak będą głosy Polski to 1 miejsce będzie pewnie Ukraina XD
0
@Piotrek1993 rzygać się chce
0
Nie no, z tą Ukrainą to są jakieś żarty XD