0

@gumaz ani jedno ani drugie :D

0

Kolejorz jest tak żałosny XD

2

@Astad zrobię notatki z najlepszych cytatów żeby uchronić innych od oglądania

3

Jako że wyjątkowo mi się nudzi przed meczem to odpalam dokument o Męczenniku. Czuje, że to może być dobra komedia :D

0

@VegetaPolska jaka jest?

1

@Stinger_ widocznie nie zrozumiałam Twojej intencji bo jestem zbyt antyżydowsko nakręcona obecnie. Wybacz :)

2

@tadzik447 bo mnie to tak zażenowało, że tylko się uśmiechnąć

0

@Stinger_ łał, żartowanie z ludobójstwa dzieci. :D tylko na tyle Cię stać? Uwielbiam czarny humor ale to nawet nie jest zabawne.

8

Dzieci umierające z głodu, ze strzałem w klatkę piersiową i głowę, bombardowanie szpitali, zamordowanie wolontariuszy (w tym Polaka) i odstąpienie od wymierzenia kary, ukrywając morderców. Witamy w świecie Izraela, dzień dobry.

5

@Kozinho. Jaka tam zdrada jak oni od zawsze Nas nie znoszą? XD ojciec 20 lat temu jeździł tirem na Ukrainę i jak opowiadał jaki mają stosunek do Polaków to włosy dęba stają. Nic się nie zmieniło. Pal licho Eurowizję bo to niczemu nie dowodzi ale to nie są Nasi bracia i nigdy nimi nie będą.

2

@Pedri16Future
14, a w głosowaniu jury przedostatnie

8

Mamy 7 miejsce bo głosy tych szmatławców z jury się nie liczą. Brawo Justyna

0

@michal26 wybrałaby najlepszy fragment i tak to nic by nie zmieniło. Jury nie dałoby ani punkta więcej.

12

Jak kiedykolwiek napisze tu, że mam w planie oglądać Eurowizję to proszę mnie zbanować na 100 lat i nasrać do obiadu

2

@Pawlak1992 nie, też byśmy nie wygrali. Wtedy to by była prowokacja i by Nas usunęli.

8

Polska musi zbombardować kogoś i mordować dzieci na potęgę, może wtedy mamy szansę :) pojebany świat

3

Izrael prawie 300 puntów. Dobra, wyłączam to

1

Taka Dania od jury 47, a od ludzi 2. O czym my mówimy XD

8

Norma. XD ludziom się podoba a to kurewskie jury robi co innego

8

Nie powinno być w ogóle żadnego jury XD ludzie głosują i koniec

5

Zamiast organizować te preselekcje itd to lepiej przelać te pieniądze na jakieś schronisko dla zwierząt i nikogo nie wysyłać.

4

Żydzi Niemcom dali 10. Mogę umierać. XD

1

Dobra Polska należy teraz do Australii. Polskie żubry będą się napieprzać z kangurami

0

Szpak też dostał parę punktów a w głosowaniu ludzi był drugi. To jury zawsze jest przeciwko Nam

4

Dobra, wychodzimy z Europy. Koniec tego XD

0

Polska to pewnie Ukraina bo lubimy im wchodzić w dupę XD

4

Proponuję przestać wysyłać reprezentantów. Strata pieniędzy i czasu.

2

Jak będą głosy Polski to 1 miejsce będzie pewnie Ukraina XD

0

@Piotrek1993 rzygać się chce

0

Nie no, z tą Ukrainą to są jakieś żarty XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?