2

Ukraina 5 punktów hahahahahahahahhah

1

@PatrychoO no ale jak występował na Eurowizji to się zaprezentował z klasą.

0

Nie pokazali numeru na który można głosować przy Justynie xD

5

Oglądając te Eurowizję to cieszę się, że mieszkam w Polsce. U Nas takie Nemo by nie przeszło, mimo wszystko. Całe szczęście

1

@Kgorecki2500 do więzienia pójdziesz xD

0

@Kgorecki2500 to co dziś prezentuje jest koszmarne. Dziwne czasy.

0

To całe Nemo to jakiś dramat.

9

Justyna pokaż jak się dmucha w trąbę

1

@szkudi7 zwykła ludzka zazdrość

15

Na VARze Justyny chyba ten śmieć holenderski siedział

1

Ale takie Euro papa z zeszłego roku by siadło dziś

0

Jedyna piosenka której posłucham po Eurowizji bo tak mi się spodobała to Niemców. :D najpierw piękny Hansi Flick, teraz fajna piosenka na Eurowizji.

0

@norbi77 masz wykształcenie muzyczne? Bo akurat trenerzy głosu ocenili Justynę fantastycznie. Wielokrotnie podkreślano po półfinałach, że głosowo Justyna wypada świetnie. Ja podaję fakty o oktawach i znawcach muzyki, a Ty gadasz o szczekających psach na jej muzykę.

0

@norbi77 nie porównuje ich dorobku artystycznego tylko to jaki mają zasięg głosu i to Ty się odkleiłeś jak tego nie widzisz. XD Celine i Justyna mają 4 oktawy i to jest fakt, czy norbi77 to uznaje czy nie.

1

@Nazio_87 taki styl piosenki i tyle, lepsze to niż te Luny i Brzozowscy co śpiewać nie potrafili. Wstydu nie ma.

3

Justyna Steczkowska ma 4 oktawy, tak jak np Celine Dion, a niektórzy mówią, że się drze. XD to, że coś Wam się nie podoba czy tego nie rozumiecie, nie znaczy, że ktoś się drze. Drą się kibice na stadionie.

1

W końcu jakiś przystojny mężczyzna, mam nadzieję, że nie ubierze się jak klaun

3

Brawo Justyna! Jaka ulga że tak szybko się wyplątała xD

1

Dla mnie to plagiat.

2

@Nazio_87 xD no w porównaniu do tych zbrodniarzy to tak

0

@A4ron bo Żydzi trzymają cały świat za mordę.

3

Ciekawe czy ta piosenka leci jak zrzucają bomby na Palestynę? Nowy dzień nadejdzie?

3

O, przedstawicielka państwa terrorystycznego

1

@D10SLEO jakby jeszcze to faktycznie był dobrej jakości sok, to jestem w stanie zapłacić 10 zł/litr

1

@PatrychoO nie wiem, ja jak kupuje to męskie bo lubię mieć luźne, nie pomogę niestety. Jednak jak nie będziesz chodził to wsio ryba w sumie jaka :)

3

@Coutinho007 no i potem wygrywamy z Nimi 4 mecze dzieciakami i emerytami :)

3

@Rastafarnianin za 40 zł to mam dużego kebaba mieszany, mieszany i jeszcze zostanie na Snikersa

0

@July_6_BcN bo wszędzie oszczędzają cukru. XD Pepsi pić się nie da przez to. Rzadko pije napoje z cukrem ale jak mam ochotę to chce żeby było w nich te 400/500 kcal na litr i dużo cukru, a nie jakieś zamienniki. Tak samo Kubuś i inne napoje.

2

@Sinirsey piękny to był napój. Duże ryzyko, że się stłucze ale trzeba było mega uważać
@July_6_BcN potem Leon był też dobry a teraz siki takie, że daj spokój

15

Ale by się człowiek napił takiego Kubusia co kiedyś był, w szklanej butelce. Taki gęścior, że osad zostawał a nie te popłuczyny co teraz. Jeszcze ekologiczny bo w szkle, a nie teraz jakieś plastiki i te dramatyczne nakrętki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?