15

Ale by się człowiek napił takiego Kubusia co kiedyś był, w szklanej butelce. Taki gęścior, że osad zostawał a nie te popłuczyny co teraz. Jeszcze ekologiczny bo w szkle, a nie teraz jakieś plastiki i te dramatyczne nakrętki.

3

@Kgorecki2500 łosoś i młode ziemniaki

0

@MesQueUnClub96 to żadna osobista wycieczka, nie obrażam Ciebie tylko zwracam uwagę na Twoje kretyńskie zachowania.
@mordini123 widziałam na FB tabele i ludzie, którzy siedzą w Eurowizji twierdzą, że punkty z próby jurorskiej mają znaczenie w końcowym podsumowaniu a nie z finału. Aż tak bardzo się na tym nie znam, strona zagraniczna fanklubu Eurowizji.

2

Komentarz usunięty

0

@FCB_dimiC jak serio po TAKIM występie znów Nas przekręcą (a zrobią to) to powinniśmy zrezygnować z wysyłania tam przedstawiciela

1

Widziałam przecieki, że z próby jurorskiej (czyli tam skąd dziś będą doliczane punkty) Justyna zajęła przedostatnie miejsce. Przecież to jest skandal XD

55

Valencia pozwie Netflixa w sprawie filmu o Męczenniku. Pokazali oni kibiców którzy skandowali rzekomo ,,mono" czyli małpa, a w rzeczywistości było to ,,tonto" czyli głupi.

15

Wczorajszy Wojtas skradł show po prostu :D z kapeluszem, fajką i hymnem. Ale podobał mi się nakręcony Inigo którego chyba dzisiaj mocno boli głowa i słodki Flick w szaliku, taki uśmiechnięty. Tak najbardziej zapamiętam te fetę.

8

Zagłosujcie tak, żebyście się nie wstydzili swojego głosu, po prostu. Dla dobra Polski, wszyscy do urn!

1

A kiedy feta Realu Madryt w związku ze zdobyciem Pucharu ,,Barca odpada z Interem"?

1

Są tu jacyś wprawieni biegacze? Może macie do polecenia jakieś dobre buty na asfalt, trasy max 20 km. Cena w sumie nie gra roli ale jakby były do 500 zł byłoby spoko :)

72

@MesQueUnClub96 a dla mnie niewyobrażalne jest pisanie co jakiś czas postów pożegnalnych, kompromitowania się i wracanie. Każdy ma swój sufit

11

Wojtuś w tej fladze Polski. Piękny widok

7

@pluszek nikt ich na świecie nie ogra.

XD

3

Mógłby dziś ktoś zaśpiewać ,,Madrid, cabrón saluda al campeón!", patrząc na całokształt tej Ligi, jak ją wyszarpaliśmy. Gavi, liczę na Ciebie :D

1

@Kgorecki2500 ufff...

2

@Kgorecki2500 mnie bardziej przeraża to, że to ostatni dzień Twojego avatara. :(

0

Jest i Hansi, piękny Niemiec

0

@Sinirsey smakuje jak rozwodniony cierpki soczek ale śmierdzi jak wino xD

1

@Sinirsey dziś kupiłam w Lidlu wino bezalkoholowe. :D mega dobre

1

@Rafalloxfcb wyjazdowa różowa 20/21. Uwielbiam te koszulkę, mam taką z Messim

2

Monster Munch, piwko zero smakowe, wygodny fotel i można oglądać fetę. Campeones Campeones

8

Jak w przyszłym roku powtórzymy te 3 trofea, będziecie zadowoleni? Ja tak. Wiadomo, chciałoby się LM wygrać i jeśli wygramy LM a przegramy wszystko inne to też będę zadowolona, ale taki wynik jak w ten roku będzie bardzo dobry. Prowadź Hansi

4

@macio_944 bardzo Ci współczuję, je nie straciłam co prawda mamy ale najbliższą przyjaciółkę którą znałam większość życia - też wątroba. Tylko uszkodzona chemią po walce z białaczką. Nie bój się płakać, odreagowywać i być sam ze sobą. U mnie minęło 9 miesięcy od pogrzebu, ból praktycznie wcale się nie zmniejszył tylko nauczyłam się z Nim żyć. Życzę Ci dużo siły macio, będzie boleśnie, będzie tęsknota, duży żal i ból. Dasz sobie ze wszystkim rade, tak jak mówię może czas nie leczy ran ale nauczysz się wspominać mamę jako zdrową i uśmiechniętą a nie z końcówki życia. Ja powoli się tego uczę. Trzymaj się.

0

@Messibestplayerintheworld a to niby Yamal gwiazdorzy i mu odbiło

0

@Rhaan still mniej niż Rafau

0

@gumaz nie liczyłabym na to. Nie w tym kraju.

56

@Eklerek XD Hołownia jest odklejony ale nie rozumiem jak można stawiać Trzaskowskiego ponad Niego.

75

Masz poglądy lewicowe? Adrian Zandberg
Masz poglądy prawicowe? Sławomir Mentzen
Masz poglądy mieszane? Szymon Hołownia

Trzej kandydaci, którzy swoje za uszami mają ale nie ciągnie się za Nimi duży smród. Jak ktoś ma poglądy ultra feministyczne to ma Biejat, skrajnie prawicowe Braun. Naprawdę nie musimy głosować na tę dwójkę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?