3

6

@Vurt Kounde :O

0

@Gaucho i ten Kounde w kapturku. Kocham tych chłopaków (prócz Araujo)

1

@Gaucho on ryczy na zawołanie, oczywiście bez łez. Co za klaun

1

@DragonxNF @Sysia11 komentarz prosimy

4

@Jakchcesz po co wygrywaliśmy z tym Realem? Komentarz legenda :D

1

Yamal ciekawe gdzie się zawinął xD

5

Flick poszedł robić zadymę hahaha

5

Ostatnio mu ukradliscie bramkę, teraz nie dacie rady. FERMINATOOOOR

1

Czemu my tak wysoko gramy w 89 minucie? Nie rozumiem tego

4

I co, nie będzie nawet żółtej za to?

4

Piękny Duńczyk, rok w piłkę nie gra a chodzi jak przecinak.

5

Dzisiaj Wojtek topka

0

Teraz brakuje żeby się połamał na kilka miesięcy i go nawet nie sprzedamy XD

4

De Jong to miał zaćmienie jakieś xd

0

@Ilka jakby się tak zachowywali to oczywiście, że tak

2

@Ramon_Villaverde jeszcze kobieta siedziała w aucie. Zobaczyła, że się dobijają do środka zwierzęta i pewnie spanikowała

1

@Jakchcesz ile już było takich sytuacji. Zero wniosków XD

0

Araujo jaka interwencja i od razu dziura z tyłu XDDDD

1

Walkower 3:0, minusowe punkty dla szmaciarzy i spadają

7

Oho, bydło już się odpaliło XD

1

@Starrk no nie wiem, raczej głosuje się na tego kto ma zbliżone poglądy. Nie rozumiem po prostu jak można popierać konfe i ich postulaty, a potem nagle obrót o 180 stopni. Jeszcze z Konfy na centrum ale nie coś takiego. Przecież postulaty Mentzena i Zandberga to dwie strony medalu kompletnie.

5

@Toretto z całym szacunkiem ale jak można najpierw mieć poglądy skrajnie prawicowe a potem lewicowe?

0

@mekston przy 3:2 dla Interu i 3 minutach do końca awans Włochów też był czymś w co ciężko byłoby uwierzyć, niestety. To tylko sport, wszystko może się zdarzyć póki są matematyczne szanse. Pragnę tego mistrzostwa najbardziej w tym roku, to nie ulega wątpliwości.
@gumaz tak i potem w dogrywce przy 3:3

0

@mekston no ale też mi niektórzy pisali, że oddałam hajs itd. mogę mieć do wygrania bardzo dużo a i tak zawsze będę za Barcą. Na przegranej z Interem wygrałam 2500 zł a i tak pół nocy przeryczałam :)

Edit sorry pomyłka 1500 zł, a nie 2500. Bo miałam wtedy łączony kupon z innym i pomyliłam bo razem wypłacałam

1

@mekston wczoraj też mi niektórzy pisali, że oddałam kasę do buka jak postawiłam w doliczonym czasie gry, że strzelą a jestem 200 zł do przodu. Oczywiście całym sercem kibicuje i wiem, że wygramy ale 5 dych żaden pieniądz w dzisiejszych czasach.
@Nazio_87 wypraszam sobie, akurat mi nie zarzucisz tego. Jak przegrywamy mecz zawsze wierzę w zwycięstwo, nie znajdziesz żadnego mojego komentarza że przegrana liga czy coś. Postawiłam, żeby w razie największej katastrofy przynajmniej dostać przelew na konto.

2

I hugo, postawiłam sobie, że Real zdobędzie LL. 5 tysięcy do wyjęcia bo kurs 100, jak przegramy to pojadę ocierać łzy do ciepłego kraju chociaż.

1

@Roobo czekam na komentarz jak ktoś wyskoczy z mieszkaniem Nawrockiego. Oboje kandydaci są skompromitowani, tylko spór kto bardziej. XD

9

@marcin62 najlepszy piłkarz na świecie według Nich, ledwo wyprzedza emeryta który w tym wieku powinien już leżeć na plaży z Anką albo trzepach kasę u Arabów, a nie grać i strzelać tyle bramek w LM i LL. XD przecież Lewy w prime by zjadł tego Kylianka, skoro nawet teraz jak jest drewniany i dużo meczów bez formy ma tyle bramek

11

@Mankind ciekawe kiedy dymisja tych którzy pozwolili na to by uciekł i upierali się, że jego auto nie brało udziału w wypadku (mimo od razu dostępnego filmiku). Pewnie nigdy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?