clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MessiForeverTheBest ale szef
6
@Vurt Kounde :O
0
@Gaucho i ten Kounde w kapturku. Kocham tych chłopaków (prócz Araujo)
1
@Gaucho on ryczy na zawołanie, oczywiście bez łez. Co za klaun
1
@DragonxNF @Sysia11 komentarz prosimy
4
@Jakchcesz po co wygrywaliśmy z tym Realem? Komentarz legenda :D
1
Yamal ciekawe gdzie się zawinął xD
5
Flick poszedł robić zadymę hahaha
5
Ostatnio mu ukradliscie bramkę, teraz nie dacie rady. FERMINATOOOOR
1
Czemu my tak wysoko gramy w 89 minucie? Nie rozumiem tego
4
I co, nie będzie nawet żółtej za to?
4
Piękny Duńczyk, rok w piłkę nie gra a chodzi jak przecinak.
5
Dzisiaj Wojtek topka
0
Teraz brakuje żeby się połamał na kilka miesięcy i go nawet nie sprzedamy XD
4
De Jong to miał zaćmienie jakieś xd
0
@Ilka jakby się tak zachowywali to oczywiście, że tak
2
@Ramon_Villaverde jeszcze kobieta siedziała w aucie. Zobaczyła, że się dobijają do środka zwierzęta i pewnie spanikowała
1
@Jakchcesz ile już było takich sytuacji. Zero wniosków XD
0
Araujo jaka interwencja i od razu dziura z tyłu XDDDD
1
Walkower 3:0, minusowe punkty dla szmaciarzy i spadają
7
Oho, bydło już się odpaliło XD
1
@Starrk no nie wiem, raczej głosuje się na tego kto ma zbliżone poglądy. Nie rozumiem po prostu jak można popierać konfe i ich postulaty, a potem nagle obrót o 180 stopni. Jeszcze z Konfy na centrum ale nie coś takiego. Przecież postulaty Mentzena i Zandberga to dwie strony medalu kompletnie.
5
@Toretto z całym szacunkiem ale jak można najpierw mieć poglądy skrajnie prawicowe a potem lewicowe?
0
@mekston przy 3:2 dla Interu i 3 minutach do końca awans Włochów też był czymś w co ciężko byłoby uwierzyć, niestety. To tylko sport, wszystko może się zdarzyć póki są matematyczne szanse. Pragnę tego mistrzostwa najbardziej w tym roku, to nie ulega wątpliwości.
@gumaz tak i potem w dogrywce przy 3:3
0
@mekston no ale też mi niektórzy pisali, że oddałam hajs itd. mogę mieć do wygrania bardzo dużo a i tak zawsze będę za Barcą. Na przegranej z Interem wygrałam 2500 zł a i tak pół nocy przeryczałam :)
Edit sorry pomyłka 1500 zł, a nie 2500. Bo miałam wtedy łączony kupon z innym i pomyliłam bo razem wypłacałam
1
@mekston wczoraj też mi niektórzy pisali, że oddałam kasę do buka jak postawiłam w doliczonym czasie gry, że strzelą a jestem 200 zł do przodu. Oczywiście całym sercem kibicuje i wiem, że wygramy ale 5 dych żaden pieniądz w dzisiejszych czasach.
@Nazio_87 wypraszam sobie, akurat mi nie zarzucisz tego. Jak przegrywamy mecz zawsze wierzę w zwycięstwo, nie znajdziesz żadnego mojego komentarza że przegrana liga czy coś. Postawiłam, żeby w razie największej katastrofy przynajmniej dostać przelew na konto.
2
I hugo, postawiłam sobie, że Real zdobędzie LL. 5 tysięcy do wyjęcia bo kurs 100, jak przegramy to pojadę ocierać łzy do ciepłego kraju chociaż.
1
@Roobo czekam na komentarz jak ktoś wyskoczy z mieszkaniem Nawrockiego. Oboje kandydaci są skompromitowani, tylko spór kto bardziej. XD
9
@marcin62 najlepszy piłkarz na świecie według Nich, ledwo wyprzedza emeryta który w tym wieku powinien już leżeć na plaży z Anką albo trzepach kasę u Arabów, a nie grać i strzelać tyle bramek w LM i LL. XD przecież Lewy w prime by zjadł tego Kylianka, skoro nawet teraz jak jest drewniany i dużo meczów bez formy ma tyle bramek
11
@Mankind ciekawe kiedy dymisja tych którzy pozwolili na to by uciekł i upierali się, że jego auto nie brało udziału w wypadku (mimo od razu dostępnego filmiku). Pewnie nigdy