clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Objectivo Isshin Świętego Miecza, ostatni Boss. Walczyłam z nim 1,5 tygodnia zanim nauczyłam się na 100% jego ciosów. :D za drugim podejściem pokonałam go za 1 razem. W nocy by mnie ktoś obudził to potrafię powiedzieć jakie ma ciosy...
0
@Objectivo ja właśnie gram w Spyro i wbicie platyny sprawia mi większe problemy niż przejście Demon's Souls. XD ale Sekiro uwielbiam mimo, że to właśnie na tej grze popsułam pada (w zasadzie sam się popsuł od mocnego wciskania przycisków)
1
@Objectivo Sekiro 1 przejście jest najtrudniejsze, ja wbijałam wszystkie 4 to potem od bossa to bossa biegałam. :) Ojciec Sowa w Hiracie to kawał gnojka :D
1
@albi jaki przepiękny. Ucałuj go w nos ^^
0
@Jakchcesz pewnie tak. XD obstawiam, że BB na PC zwyczajnie nie wyjdzie. Albo rzuca przed Elden Ring by narobić PCtowcom smaka.
@Maciasek wszystkie Soulsy prócz Bloodborne i Demon's Souls są na PC. Chodzi Ci o Monster Hunter World? Grałam kilka godzin, mam wersję z dodatkiem ale coś mnie zirytowało w tej grze i na razie do Niej nie wróciłam. Chyba nie mogłam za bardzo ogarnąć co i jak z czym się je :D
1
@Maciasek żałuj. Gry od From Software to styl życia :D
0
@DonMatteo901 bo do BB to trzeba sposobem. ^^
1
@Yosemite Miodowe Lata to skarbnica mądrości. :D
1
@KapiFCB w ogóle połączenie R.R Martina i From Software to spełnienie moich marzeń. Teraz tylko przeżyć do stycznia i żeby nie przesunęli premiery. Biorę kolekcjonerkę. :D
@Jakchcesz bierzesz na premierę?
@maciestek nie, byłam tak podjarana, że nie zwróciłam uwagi. Będę to oglądać jeszcze pewnie 7493031 razy dziennie więc usłyszę :D
3
@maciestek mam nadzieję, że będzie jeszcze więcej umierania, jeszcze więcej godzin gry i jeszcze więcej niewidomych odnośnie fabuły. :D
1
@Ingiel tak mi bije serce, że nie mogę. :D gra na którą czekałam najbardziej od czasów Sekiro.
11
Elden Ring!!! Jezus Maria :DDZdddd
3
@Rust_Cohle wyciągnąłeś łeb spod topora, to co się dziwisz. Prawie jak legenda.
3
I dobrze, już abstrahując od tego, że Sakkari wyeliminowała Igę, po prostu była irytująca na korcie
1
Sakkari sama sobie przegra ten mecz.
0
@mrboom wiem, wiem że liga już jeździ ale jednak tutaj więcej ludzie przeżywają GP :D fani Zmarzlika np ^^
0
@deyna2018 1 lepsza. :D
5
@LS mały siusiak wtedy był oznaką inteligencji, tak to postrzegano. Mężczyzna z małym przyrodzeniem nie był podatny na pokusy cielesne, bo miał ważniejsze rzeczy do roboty. :D
1
@Kgorecki2500 najlepsza lektura szkolna.
1
@EleanoR no daj spokój, nie ma za co :D serio, serio.
0
Komentarz usunięty
93
@wyjasniecie porownujesz tenis do politycznego ścieku? Zaraz będzie żużel, to ludzie będą się tym zachwycać i o tym dyskutować. Zimą zajmują się skokami, potem będzie Euro i IO. Nie widziałam żeby dyskusja o tenisie wywoływała tutaj takie szambo jakie wywołuje polityka, więc daruj sobie takie porównania.
74
@wyjasniecie myślę, że wystarczy tematów politycznych.
0
@EleanoR zdecydowanie przesadzasz. Masz rację, lepiej zakończmy temat.
0
@EleanoR jakie zaręczyny jak ja mam kandydata na chłopa już. XD
0
@EleanoR no niestety, ale z kilkoma chłopakami stąd grałam w FIFĘ więc w sumie z Nimi mogę pogadać ^^
0
@marcin62 ten co stalkuje xD
0
@EleanoR PS5. Ale mam też PS4 jak coś więc możemy tam :D
3
@EleanoR jak tak bardzo Cię to interesuje możemy porozmawiać przez mikrofon albo słuchawki, co tam wolisz. Zarówno w grze albo na jakimś TSie czy coś. :)
2
@LS cała jestem lepka mam wrażenie