2

Iga z Amerykanką chyba bez szans w finale. Różnica klas na początku 1 seta.

1

@IronSanHybrid dobrze, że nie gramy z Austrią. To znaczy z Australią. ^^

0

@macio_944 czyli taki Assassin's Creed tylko ze smerfami.

0

@koziar OG Loc to mój ulubiony raper-sprzedawca burgerów w całym Los Santos.

0

@koziar OG Loc.

19

Jestem przeciwniczką TVP, ale serio dosrywanie się do prowadzącej, że gadała głupoty jest trochę na wyrost. Nikt nie był w takiej sytuacji gdzie tak naprawdę brakuje słów. Do tego dochodzi stres, bo jest na antenie i brak informacji o stanie Eriksena. Niektórzy tutaj, gdzie mają czas by przemyśleć co piszą, potrafią dodać komentarz z takimi kocopołami, że głowa mała. Nikt z Nas nie był na miejscu tej pani i nie wie jakby się zachował na żywo. Trochę zrozumienia. Wszyscy współczują Eriksenowi, a w tym samym komentarzu gnoją drugiego człowieka bo powiedział coś nieodpowiedniego...

12

Najwięcej mają do powiedzenia osoby, które Eriksena widzą w telewizorze. Jego koledzy zdecydowali, że będą w stanie grać to grają, dla Niego. Po co to krytykować?

0

@Kamiloza91 myślę, że nie.

0

@DonMatteo901 już za to przeprosił ale i tak kompromitacja na całego.

1

Aż przypomniało mi się to tragiczne Tour de Pologne, które też z rowerowego święta było jedną wielką żałobą. Całe szczęście, że tu nie będzie takiej sytuacji

11

Jestem w pracy i akurat to się stało jak były 4 osoby u mnie, siedzieliśmy w ciszy i czekaliśmy na to co się wydarzy. Prawda jest taka, że dzielą nas sympatie klubowe ale w takich chwilach wszyscy jesteśmy jedną rodziną. Oby wszystko było dobrze.

2

Jestem w takim szoku, że nie wiem co powiedzieć

1

Ja pieprzę, brakuje słów na to co widzę. ;(

0

@tadzik447 Marilyn Manson, Hey, Rammstein, Maanam najcześniej. A tak to różnie, hip hop polski, zagraniczny, trance. :D

0

@tadzik447 byłam na Marilynie Mansonie 2x, a tak na co dzień to wszystko co się nawinie. Najwięcej razy na Hey byłam bo 8. :D

0

@l0Messini no to skoro teraz go zlewa, widocznie wybrała.

1

@catluck a jak klikniesz na ikonkę z grą przyciskiem opcji, nie masz wersji na PS4?

0

@Darkfin nic się nie stało. Nadal moja garderoba to 99% czarnych rzeczy, pieszczochy czy obroże zakładam na koncerty, a glany mam w szafce. Na co dzień jednak chodzę w miarę normalnie ubrana. :) Może trochę dorosłam ^^

1

@l0Messini myślę, że jak dziewczyna ma trochę oleju w głowie, nie będzie się bawić na dwa fronty i szybko pozbędziesz się konkurencji. Inaczej daj sobie spokój. :D

0

@marcin62 ja w podstawówce jeden rok nosiłam mundurek przez Giertycha. Nigdy wiecej.

0

@marcin62 może ja chodziłam do ,,wyzwolonej szkoły" ale 10 lat temu nikt nie miał z tym problemu. Ba, nosiłam wysokie glany, kolce na rękach i szyi, do tego mocny makijaż i koszulkę z Marilynem Mansonem. XD

1

@olsen dziękuję! :D bo w sumie teraz mi się o tym przypomniało.

0

Zamawiał ktoś z Was te koszulki z gouda Store, gdzie było 5 najpiękniejszych momentów FC Barcelony? Piket z ,,piątką", Iniestazo, Messi z koszulką, coś tam jeszcze. Ktoś tu kiedyś wkleił link, zamówiłam i w sumie o tym zapomniałam a to było 1,5 miesiąca temu. Pamiętam, że tam był dość długi termin realizacji ale nie wiem ile. XD

4

https://ibb.co/wdnyKFW

Szykuje się niezły kataklizm pożarowy. To co w zeszłym roku było z pożarami to była jakaś zabawa na to wychodzi...

,,Dziś rano pisałem o katastrofalnej sytuacji związanej z suszą w Kalifornii. Znalazłem ciekawe porównanie obecnych warunków do tych sprzed roku. Wówczas zaledwie 2% powierzchni stanu było objęte 4. stopniem intensywności suszy (ang. extreme drought). W tym roku - 85%. Dodatkowo ponad 33% powierzchni jest objęte najwyższym, 5. stopniem (ang. exceptional drought), czego w 2020 roku nie było.

To powód, dla którego tegoroczny sezon pożarowy może być gorszy od ubiegłorocznego, rekordowego".
Źródło: FB Kataklizmy w Polsce i na świecie

0

@VenoM no ja też w ostatnim czasie właśnie. Zwracam honor.

2

@VenoM walczyłeś? Ile łącznie byłeś na wygnaniu? Ja zarobiłam dwa bany, weteranka wojenna. :D

7

@_catalan ale wytarł Nią podłogę.

0

@patry295 albo Renato Sanches.

1

Ciekawe jaka będzie ,,gwiazda" ME, która zostanie kupiona za ogromne pieniądze. :D

0

Insignie przystojny facet ale w kolejce po wzrost na pewno nie stał. :D No ale jakbym miała 150 a on 163 to by mi nie przeszkadzało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?