0

A czy przypadkiem Belottiego nie chce Inter? coś głośno było o tym

1

no właśnie to bardzo ciekawe ilu nas jest (mam na myśli kibiców) na naszej stronie podczas takiego wydarzenia ja osobiście wolę obejrzeć mecz niż śledzić co dzieje się na LR, choć przyznaję, że zdarzyło mi się pisać komentarze podczas mniej istotnych spotkań ;)

0

O i z tym się zgadzam

19

Kurcze szkoda, że na tej stronie nie ma licznika pokazującego ile jest osób na stronie w danej chwili. I ciekawe jak wygląda to podczas meczów Barcelony.

0

Uważam, że jednak poziom ligi Angielskiej jest ciut większy niż Bananowej (Lique 1). Natomiast same cyferki są świetne.

0

tak mi się wydaję, że nie ma transmisji w TV PL

2

Moim zdaniem wszyscy się zajaraliśmy Verrrattimi, Eriksenami i innymi a przecież my nawet nie wiemy jakim ustawieniem będzie Valverde pykał. Więc to trener powinien powiedzieć kogo potrzebuje i co Barcelona będzie grała. Więc spokojnie z tymi Cebulasami, Ballerinami i innym warzywami. Jest trener, który dał wytyczne zarządowi i niech oni się martwią co i jak... po co się tak pompujecie i krzyczycie jeden przez drugiego?

1

No Perez to może sobie planować, ale co najwyżej wakacje w domu starców. Co z tego, że ściąga młodych? a kiedy oni się będą ogrywać? To, że ściąga młodych nie oznacza, że będą wielkimi gwiazdami. Zgodzę się z jednym Perez ma plan i to jest jego przewaga nad nami. Bo obecny zarząd ma plan ro....ać Barcelonę swoimi brudami

1

no dokładnie, takie alternatywy kończą się jak nasz magik Gomes

0

a śmiech będzie jeśli i tych grajków nie ściągniemy a w zamian otrzymamy info na głównej, że kadra jest kompletna :)

0

dokładnie

0

o to, że jego wizyta i słowa nic nie znaczą to czysta kurtuazja z jego strony

1

Guantanamo

3

Komentarz usunięty

0

przecież Ballerina jest mega słaba widziałeś mecze Arsenalu? na kogo my się porywamy ja się pytam. Nam potrzebny jest szybki grajek zadziorny a nie Ballerina z DNA Barcy.

2

wszyscy liczymy, że załatwisz sprawę z Gomesem :)

3

że już nie wspomnę o tych, którzy muszą żyć za 1500 i mniej...

0

Barca słabo naciska bo nie ma kasy, a jak już szejk ma puścić Marka to za konkretne pieniądze a nie to co chce Barca. I zgadzam się z Tobą, że brak osoby Marka na zdjęciach daje do myślenia.

0

no cóż dla wielu na tej stronie ten ranking jest ważniejszy niż rzeczywistość

0

La LIga: Barcelona
PL: mam w dupie
Bundesliga: Bayern (i nie ze względu na Lewego) kibicuje im od Kahna w bramce
Serie A: tylko Juve
Ligue 1: PSG
Ekstraklapa: LEGIA!!!

0

no dokładnie szkoda czasu

0

ja nie rozumiem, dlaczego ludzie mają nadzieję na powrót Thiago. Ma pierwszy skład, walczy na wszystkich frontach świetnie się rozwija (mimo tylu kontuzji) po co ma wracać? żeby być zmiennikiem Iniesty?

0

Prawda jest taka, że gdyby Marco chciał grać w City to już by było po transferze. My nie mamy ludzi do prowadzenia tak poważnych transferów. Nasz zarząd nie potrafi sprzedawać a co dopiero kogoś wartościowego ściągnąć do klubu. Oczywiście mam nadzieję, że to tylko ploty z tym BeinSport

6

Luis był już kilka godzin temu :) również go widziałem

0

nie oddychaj, obecność I i II

0

tak jak Bartek napisał masz czas do Września - Pażdziernika czyli do rozpoczęcia roku akademickiego

1

Welcome Home Baby!!!! :)

0

he he :)

2

dokładnie jest wart każdych pieniędzy

6

Jeśli chcesz mieć najlepszych płacisz im jak za najlepszych. Jak pracujesz w firmie i jesteś najlepszy nie dostajesz premii? idąc Twoim tokiem skoro jesteś najlepszy w firmie powinieneś dostawać niewiele więcej od pozostałych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?