0

ha ha ha :) a taki był w bieli zakochany :)

0

tak właśnie jest jak chłopiec bawi się w mężczyznę

0

ale beka ;) może pieniędzy się przestraszył, rzuconych przez kibiców ha ha ha :) ja na miejscu Milanu zaproponowałbym mu nowy kontrakt z niższą pensją może chłopak ochłonie kto wie w przyszłości będzie wielkim bramkarzem, ale na chwilę obecną niech się uczy pokory.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

:) i pozamiatane :) i tak jak ktoś napisał dobrze mieć takie referencje

0

z Poznania

0

Iniesta + Verratti w formie i pozamiatane w Europie

0

:)

1

Krav Maga

1

oczywiście nic :) odniosłem się w komentarzu tylko do informacji MD

2

Verratti zrobił naprawdę sporo aby do nas dołączyć i będzie wielka lipa jeśli Barcelona tego nie wykorzysta zostawiając Marco w bardzo nieciekawej sytuacji.

8

No dobra Marco potrenowałeś sobie na francuskich boiskach a teraz czas na prawdziwą piłkę w Barcelonie

1

jestem ciekawy czy cena się nie zmieni bo coś czuję, że w kolejnym sezonie rozwinie się jeszcze bardziej... brak słów

1

dokładnie zgadzam sie z Tobą i najgorsze jest to, że kupujemy gości pokroju Gomesa (choć może pod skrzydłami Valverde odpali na dobre) lub inne półśrodki. Moim zdaniem to jest zła droga.

8

nareszcie jakieś konkrety :)

0

ha ha :) właśnie widać :) trzymam za nich kciuki bo fajnie grają

1

ja również bo tak wielki klub nie może tak co okienko kombinować... mamy kasę to kupujemy konkretnie a nie się przybieramy jak pies do jeża

0

tzn co ugrać? naszym maxem był remis z Szwedami i to również w bólach jesteśmy najsłabszą drużyną turnieju w dodatku gospodarzem... to szczęście, że 1 pkt ugraliśmy

1

no dokładnie, to może być mega lipa, Marco narobił dymu a Barca na to sorry w tym okienku nie mamy kasy...upsss.. niestety, ale tak jak napisałeś 100 baniek na jednego gracza to koniec biznesów naszej kadry zarządzającej... smutne tak wielki klub

0

Uważam, że właśnie jest odwrotnie nie mamy kasy dlatego tak kombinujemy...

1

ha ha :) myślisz, że tylko wkurzył :)

0

Obiektywnie to wszyscy na tym turnieju są od nas lepsi

0

Mathieu będzie palić ale w Portugalii :) na wspólną fajkę z Marco chyba nie zdąży

1

jak będziesz miał rodzinę to zrozumiesz dlaczego ludzie tak tyrają po 11 h

0

he he :) masz rację :)

0

:)

1

dokładnie i jeszcze dzisiaj może być bardzo ciekawie u lolków bo podczas workoutu bardzo dobrze zaprezentował się wspomniany Jackson :) i chodzą głosy, że ponoć bardzo możliwy jest wybór Jacksona z #2 a Ball spada na #4 do Suns, którzy są nim bardzo zainteresowani i bardzo liczą, że spadnie właśnie do wyboru Suns

0

mówiąc szczerze ja bym dał nawet 100 mln za Verrattiego takiego grajka nie można odpuścić. Co do Dembe już wielokrotnie to pisałem, że ten chłopka ma ogromny potencjał świetnie prezentował się we Francji i potwierdził to w BVB. Gdyby sie obu udało kupic to było by coś fantastycznego.

0

no mógłby w ten sposób pokazać, że kasa go nie interesuje a stawia na umiejętności i potencjał danego zawodnika. Poza tym my nie wiemy jak się ta sytuacja rozgrywa może będzie tak jak napisałeś i szejk tylko tak opowiada po gazetach, że go nie puści a w rzeczywistości wie, że nie zatrzyma Marco w PSG.

2

myślę, że dział kadr wie o tym, że kończy Ci się umowa i sami przedstawią Ci warunki nowej umowy. Jeśli jednak tak się nie stanie to zapytaj przełożonego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?