fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj będzie się działo! Hajto swoim komentarzem dodaje te brakujące 23%
1
No, Phil oprócz zauroczenia Jacksonem nie może przeżyć, że nie wybrał Crowdera więc jego oczy będą zwrócone właśnie na naszą organizację bo bez wątpienia on będzie brany pod uwagę przy ewentualnym trejdzie po Krzyśka. Natomiast Hayward ma dwie opcje: 1 max od Jazz i kiszenie się na Zachodzie z absolutnie fenomenalnym GSW lub finał na Wschodzie z Celtics i walka z cavs. Oby wybrał nas. I ja również chciałbym Tatuma chłopak ma mega potencjał i świetny rzut na wysokiej skuteczności chyba najlepsza w całym drafcie.
0
no dokładnie masz rację kurcze Davis to by była miazga, ale tak jak napisałeś nie po to ściągali Cousinsa, żeby trejdować Davisa poza tym paczka za taki trejd musiałby być bardzo konkretna. No zobaczymy co się wydarzy mam nadzieję, że podpiszemy Haywarda + ja uważam, że jeśli Krzyśka nie wyciągniemy z NY to wybierzemy Tatuma/Jacksona. Danny ma plan i zobaczymy co wyczaruje
0
dlaczego dziwne? przecież cały świat o tym wie to żadna tajemnica, że Marco nie chce grać w PSG tylko u nas :)
1
Ooo tak podobno Krzysiek nie chcę już grać w Madison a my (Celtics) z przyjemnością go przyjmiemy i wreszcie deska będzie na poziomie. Wymiana będzie nas kosztować podobno Phil Jackson pytał o pick Suns + Booker ale Phoenix się nie zgodziło i słusznie.
1
:) kurcze ale będzie lipa jeśli Marco będzie wywierał presję na PSG a Barcelonę nie będzie stać na ten transfer...
0
nic z tego nie będzie mają za mało miejsca w czapce płac, ale bardzo głośno o tym, że na jeden sezon do cavs powędruje Paul George w zamian za Lova
1
Przypominam zainteresowanym, że w nocy draft NBA
0
Di Maria wywierał presję na real bo chciał podwyżkę (i to słuszną bo był w gazie) ale realowi podwyżka zaproponowana przez Angela nie spodobała się więc go sprzedali.
0
tak masz rację poradziłby sobie na tej pozycji ale uważam, że więcej da na prawym skrzydle i Messi na ofensywnego :)
0
tylko po co skoro on jest stworzony do prawego skrzydła jest piekielnie szybki i ma świetne warunki w OP zmarnowałby się niczym Fabregas na 9 :)
0
jesli Marrco nie pojawi się na pierwszym treningu/badaniach otrzyma karę finansową i będzie normalnie grał, kto trzyma takiego gościa na trybunach z takim kontraktem? będzie normalnie grał gdyby każdy klub tak podchodził to żaden piłkarz nie podpisywałby dłuższych kontraktów.
0
Vinicius Junior
0
zazdroszczę ci tego może kiedyś sam to przeżyje miałeś niesamowite szczęście doświadczyć największej remontady w historii :) z kibicami na CN
0
ha ha ha ha XD
0
Robak
0
co do Dembe to kwota jak na Barcelonę bardzo duża więc nie jestem pewien czy to faktycznie będzie pierwszy transfer.
0
http://www.blaugranas.com/gracias_dios_q_no_soy_madridista-fotos_del_f_c_barcelona-igfpo-3962786.htm
he he :)
0
Chorzów?
0
no cóż jednym słowem będzie ciężko
0
problem może się pojawić w momencie gdy Vidal i Sergi będa kontuzjowani a sezon długi i intensywny więc PO jak najbardziej się przyda. Może nie koniecznie Bellerina, bo ja również nie jestem za tym aby właśnie jego kandydatura wygrała, ale przyda nam się PO.
0
wszyscy sobie tego życzymy aby Leo podniósł puchar Mistrzostw Świata. Jestem przekonany, że marzy o tym najmocniej na świecie.
1
Oooo przepraszam.... zapomniałem o nim wspaniały piłkarz i w dodatku Cule
2
wiesz co i dobrze, że nikt o nim nie pisze bo jak to Brytol nie sprawdzi się w Lidze Hiszpańskiej
0
Masz rację ten Simons przypomina włosami naszego Tarzana :) i ma ogromny potencjał
0
ale u mnie również było losowanie i tak jak napisałem ci na priv opowiedziałem własnymi słowami i było dobrze
5
dokładnie i fajnie, że na ten temat wypowiedziała się legenda Milanu to na pewno coś znaczy
2
myslę, że Marco sam widzi w którym klubie wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
moje wyglądało następująco: pytanie z pracy dyplomowej a następnie otrzymałem 60 zagadnień do opracowania oczywiście nieoficjalnie :) na które przeznaczyłem 3-4 zdania nie więcej. Komisji bardziej chodzi o to czy rozumiesz dane zagadnienie nie chodzi o definicje tylko o ich zrozumienie tak było w moim przypadku.