7

Oni grali, my wygrali :)

Najważniejsze, że bez kontuzji, szczególnie u rekonwalescentów

3

Futbol jest przewrotny...
RSSS zagrał dużo lepszy mecz przeciw nam, niż Real tydzień temu, a kończą bez punktów...

2

Z prawej strony zero zagrożenia, Araujo z Cancelo niedogadani kompletnie. Fermin też gorzej, niż w klasyku, Lewy poza grą.
Pytanie na kogo teraz postawić na prawą stronę ? Torres, Yamal, czy Raphinha ?

0

@zuang1995 Wraz z ponownym otwarciem Anoeta otrzymała zupełnie nową nazwę. Od 2019 do 2025 obiekt będzie się nazywał Reale Arena, a umowa jest warta ok. 6 mln €.

7

Fermin, błagam - tylko nie po słupkach !

0

@Lola120 A ja w pracy mam kumpelę, która ma 2 TV, na których przez weekendy lecą mecze, lub F1, a jak są akurat 2 mecze i równolegle F1, to jeden mecz nagrywa.
Kibicuje Barcelonie, Newcastle, Rayo i Verstappenowi.
Fantastyczna dziewczyna...

2

@QQL5 To w telekomunikacji, w usługach dla firm marże to ponad 50% ?
No no.... raporty giełdowe raczej o tym nie wspominają...

0

@QQL5 Jak masz 1-1.5mln obrotu, to to jest obrót, nie zarobek dla firmy.

3

Taki to był cios dla Girony, że ta jest nad nami w tabeli...

7

Takich ludzi tu potrzebujemy....

1

@Pstryk Nie wiem, na ile w ofensywie, ale myślę, że włożyłby więcej serducha i sił w pressing i próbę odbioru piłki w środkowej części boiska

22

Wyczekuję ich powrotu, jak kania dżdżu :)

0

Teraz trzeba zrobić reset i od poniedziałku skupić się na kolejnym meczu - wyjazd do Real Sociedated San Sebastian.
Trudny mecz, a gdybyśmy potracili punkty, to w tabeli zaczełoby się robić niefajnie...

2

@Tomo1989
https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3270204,2latek-potracony-w-wagrowcu-matka-chlopca-uslyszala-zarzuty

Póki co to jej grozi 5 lat, nie kierowcy (choć prawko na razie zatrzymane)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Wróci FdJ, wróci Pedri będzie Lewy do rotacji z Ferranem i sądzę, że złapiemy rytm.
Ostatni miesiąc graliśmy składem cerowanym na maksa, mamy 4pkt straty do Realu, na tym etapie sezonu to jeszcze nei tragedia.

5

Vinicjus Junior że jest jednak kretynem,
Nie zagrał kompletnie nic, Araujo schował go znów do kieszeni, miał zerowy udział przy bramkach REalu, a robi z siebie MVP przy schodzeniu z boiska, prowokuje, podjudza.
No ja się nie dziwię, że taki Jude, Rorygo i Camavinga nie mają problemów z rasistowskimi hasłami, skoro ten dureń po marnym występie daje taki "pokaz"

2

Niestety nie dojechaliśmy kondycyjnie, zabrakło FdJ, żeby uporządkować środek pola i przetrzymać piłkę.
Szkoda dwóch słupków...

0

@Vold94 "Oriol wyglada jakby grał w tym zespole już od kilku sezonów. "

Ale Oriol nie gra...

13

Sorrki, ale przerasta mnie sędziowanie w LaLiga....
Raz gwiżdżą spalonego Ferrana, kiedy ten musiałby mieć drabinę, żeby sięgnąć lecącej do niego piłki.
A kiedy piłka zmierza w kierunku głowy Araujo, a ten jest ordynarnie ściągany w dół, VAR śpi...

0

Cancelo dziś trochę niewyraźny, sądzę, że jeśli Raphinha jest gotowy, to ostatnie 30 minut będzie dla niego.
Ewentualnie Yamal, ale on trochę gorzej broni

2

@LatajacyHolender
Dobrze zareagował

6

Widziałem karne dyktowane za mniejsze przewinienia, niż to ściąganie Araujo w polu karnym przy ostatnim kornerze...

1

@MaroBrd
Bo ma 16 lat ?

0

Trzech stoperów - dobrze.
Jestem ciekaw rysunku taktycznego i pozycji Araujo i Cancelo
VAMOS !

0

@Tomo1989 "za samochodem może być jeszcze bardziej niebezpiecznie (akurat nie w tym przypadku, bo tu jednokierunkowa), bo może wjeżdżać drugi samochód i tu prędkość będzie większa."

Czyli Ty przechodzisz przed samochodem włączającym się do ruchu ?
Ok, dobrze wiedzieć z kim piszę...

A kierowca skręcający i wjeżdżający na pasy za skrzyżowaniem nie rozgląda się w lewo i prawo, tylko na te pasy przed sobą, szczególnie,.kiedy widoczność ma ograniczoną przez samochód z naprzeciwka

0

@Tomo1989 "Skąd takie przekonanie, że skoro stoi na pasach to nikt mu już wejść nie może?"

A ja coś takiego napisałem ?

@Tomo1989 "Wielokrotnie w takich sytuacjach miałem, że pieszy wchodził z przodu lub z tyłu samochodu.

Brawo - z tyłu. Nikt nie zabrania przechodzić ZA samochodem, bo logika mówi, że w tej sytuacji samochód nie ruszy do tyłu.
Nawet jeśł ktoś jest dorosłym idiotą (ja takich nie spotkałem) i przechodzi PRZED samochodem włączającym się do ruchu, to (i już o tym napisałem):
" kierowca mógłby wcisnąć hamulec" bo ma szansę go zobaczyć.


2

@Kinginiesta
Dokładnie tak.
Nikt normalny nie wpier.ala sie przed samochód stojący na pasach i oczekujący na włączenie się do ruchu.
Może za wyjątkiem dwuletnich dzieciaów , którzy nie mają jeszcze wyobraźni.
Tylko nikt normalny nie spuszcza takiego dzieciaka z oczu w ruchliwym mieście.

I zauważcie - nagranie ma kilkanaście sekund, a wokół nie widać rodzica.
Kryminał

2

@Tomo1989 Szczerze mówiąc, to jak kierowca stoi już NA PASACH i czeka na włączenie się do ruchu (patrząc też m.in. w tym momencie w prawo), to może mieć przekonanie, że nikt mu już na te pasy przed maskę nie wejdzie.


Jeszcze o ile byłaby to osoba dorosła, to mógłby wcisnąć hamulec
Ale jeśli to dzieciak, którego znad maski nie widać to winę ponosi rodzic. 100%

Jeszcze mały wygląda, jakby z telefonem przy uchu szedł.
No i raczej nei ma 2 lat a 4

0

Szkoda, ze wariant z trzema obrońcami nie został wcześniej przetestowany, bo mając Balde i Cancelo na wahadłach to mogłoby być ciekawym rozwiązaniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?