fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Oni grali, my wygrali :)
Najważniejsze, że bez kontuzji, szczególnie u rekonwalescentów
3
Futbol jest przewrotny...
RSSS zagrał dużo lepszy mecz przeciw nam, niż Real tydzień temu, a kończą bez punktów...
2
Z prawej strony zero zagrożenia, Araujo z Cancelo niedogadani kompletnie. Fermin też gorzej, niż w klasyku, Lewy poza grą.
Pytanie na kogo teraz postawić na prawą stronę ? Torres, Yamal, czy Raphinha ?
0
@zuang1995 Wraz z ponownym otwarciem Anoeta otrzymała zupełnie nową nazwę. Od 2019 do 2025 obiekt będzie się nazywał Reale Arena, a umowa jest warta ok. 6 mln €.
7
Fermin, błagam - tylko nie po słupkach !
0
@Lola120 A ja w pracy mam kumpelę, która ma 2 TV, na których przez weekendy lecą mecze, lub F1, a jak są akurat 2 mecze i równolegle F1, to jeden mecz nagrywa.
Kibicuje Barcelonie, Newcastle, Rayo i Verstappenowi.
Fantastyczna dziewczyna...
2
@QQL5 To w telekomunikacji, w usługach dla firm marże to ponad 50% ?
No no.... raporty giełdowe raczej o tym nie wspominają...
0
@QQL5 Jak masz 1-1.5mln obrotu, to to jest obrót, nie zarobek dla firmy.
3
Taki to był cios dla Girony, że ta jest nad nami w tabeli...
7
Takich ludzi tu potrzebujemy....
1
@Pstryk Nie wiem, na ile w ofensywie, ale myślę, że włożyłby więcej serducha i sił w pressing i próbę odbioru piłki w środkowej części boiska
22
Wyczekuję ich powrotu, jak kania dżdżu :)
0
Teraz trzeba zrobić reset i od poniedziałku skupić się na kolejnym meczu - wyjazd do Real Sociedated San Sebastian.
Trudny mecz, a gdybyśmy potracili punkty, to w tabeli zaczełoby się robić niefajnie...
2
@Tomo1989
https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3270204,2latek-potracony-w-wagrowcu-matka-chlopca-uslyszala-zarzuty
Póki co to jej grozi 5 lat, nie kierowcy (choć prawko na razie zatrzymane)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Wróci FdJ, wróci Pedri będzie Lewy do rotacji z Ferranem i sądzę, że złapiemy rytm.
Ostatni miesiąc graliśmy składem cerowanym na maksa, mamy 4pkt straty do Realu, na tym etapie sezonu to jeszcze nei tragedia.
5
Vinicjus Junior że jest jednak kretynem,
Nie zagrał kompletnie nic, Araujo schował go znów do kieszeni, miał zerowy udział przy bramkach REalu, a robi z siebie MVP przy schodzeniu z boiska, prowokuje, podjudza.
No ja się nie dziwię, że taki Jude, Rorygo i Camavinga nie mają problemów z rasistowskimi hasłami, skoro ten dureń po marnym występie daje taki "pokaz"
2
Niestety nie dojechaliśmy kondycyjnie, zabrakło FdJ, żeby uporządkować środek pola i przetrzymać piłkę.
Szkoda dwóch słupków...
0
@Vold94 "Oriol wyglada jakby grał w tym zespole już od kilku sezonów. "
Ale Oriol nie gra...
13
Sorrki, ale przerasta mnie sędziowanie w LaLiga....
Raz gwiżdżą spalonego Ferrana, kiedy ten musiałby mieć drabinę, żeby sięgnąć lecącej do niego piłki.
A kiedy piłka zmierza w kierunku głowy Araujo, a ten jest ordynarnie ściągany w dół, VAR śpi...
0
Cancelo dziś trochę niewyraźny, sądzę, że jeśli Raphinha jest gotowy, to ostatnie 30 minut będzie dla niego.
Ewentualnie Yamal, ale on trochę gorzej broni
2
@LatajacyHolender
Dobrze zareagował
6
Widziałem karne dyktowane za mniejsze przewinienia, niż to ściąganie Araujo w polu karnym przy ostatnim kornerze...
1
@MaroBrd
Bo ma 16 lat ?
0
Trzech stoperów - dobrze.
Jestem ciekaw rysunku taktycznego i pozycji Araujo i Cancelo
VAMOS !
0
@Tomo1989 "za samochodem może być jeszcze bardziej niebezpiecznie (akurat nie w tym przypadku, bo tu jednokierunkowa), bo może wjeżdżać drugi samochód i tu prędkość będzie większa."
Czyli Ty przechodzisz przed samochodem włączającym się do ruchu ?
Ok, dobrze wiedzieć z kim piszę...
A kierowca skręcający i wjeżdżający na pasy za skrzyżowaniem nie rozgląda się w lewo i prawo, tylko na te pasy przed sobą, szczególnie,.kiedy widoczność ma ograniczoną przez samochód z naprzeciwka
0
@Tomo1989 "Skąd takie przekonanie, że skoro stoi na pasach to nikt mu już wejść nie może?"
A ja coś takiego napisałem ?
@Tomo1989 "Wielokrotnie w takich sytuacjach miałem, że pieszy wchodził z przodu lub z tyłu samochodu.
Brawo - z tyłu. Nikt nie zabrania przechodzić ZA samochodem, bo logika mówi, że w tej sytuacji samochód nie ruszy do tyłu.
Nawet jeśł ktoś jest dorosłym idiotą (ja takich nie spotkałem) i przechodzi PRZED samochodem włączającym się do ruchu, to (i już o tym napisałem):
" kierowca mógłby wcisnąć hamulec" bo ma szansę go zobaczyć.
2
@Kinginiesta
Dokładnie tak.
Nikt normalny nie wpier.ala sie przed samochód stojący na pasach i oczekujący na włączenie się do ruchu.
Może za wyjątkiem dwuletnich dzieciaów , którzy nie mają jeszcze wyobraźni.
Tylko nikt normalny nie spuszcza takiego dzieciaka z oczu w ruchliwym mieście.
I zauważcie - nagranie ma kilkanaście sekund, a wokół nie widać rodzica.
Kryminał
2
@Tomo1989 Szczerze mówiąc, to jak kierowca stoi już NA PASACH i czeka na włączenie się do ruchu (patrząc też m.in. w tym momencie w prawo), to może mieć przekonanie, że nikt mu już na te pasy przed maskę nie wejdzie.
Jeszcze o ile byłaby to osoba dorosła, to mógłby wcisnąć hamulec
Ale jeśli to dzieciak, którego znad maski nie widać to winę ponosi rodzic. 100%
Jeszcze mały wygląda, jakby z telefonem przy uchu szedł.
No i raczej nei ma 2 lat a 4
0
Szkoda, ze wariant z trzema obrońcami nie został wcześniej przetestowany, bo mając Balde i Cancelo na wahadłach to mogłoby być ciekawym rozwiązaniem