fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Firestone Dziękujemy temu trenerzynie, który odesłał Pedriego do domu po testach w Madrycie
:))
11
Jak zaczęli reklamować rękę w 93 minucie , to miałem tętno 175 :)
Wielki Araujo, doskonały Pedri, waleczny FdJ i pewny Christensen to nasze najjaśniejsze postaci.
Ale jestem w szoku, że tak nas zdominowali pod koniec i że żadnej skutecznej kontry nie wyprowadziliśmy.
-11 w Madrycie !
0
No to Araujo sie wykartkował, tylko chyba nie w takim stylu, jak to "As" zapowiadał
:)
0
@bebeto77
Nie wszyscy, nie wszyscy...
8
@Pawel13sz
Ronald Koeman, bo kojarzy mi się w wygraną w Pucharze Mistrzów Klubowych.
A od tego meczu, od tego gola, od tego pucharu w górze rozpoczęło się moje kibicowanie Barcelonie
2
@AbelKabel
"Sytuacja nie jest bynajmniej stabilna, ale jest przynajmniej co obserwować."
No i tu jest idealny przykład, kiedy używa sie "bynajmniej", a kiedy "przynajmniej",
i że nie są to zamienniki
0
@S_E_B_A
bo właśnie to potwierdza moją tezą - nie miał takiej motywacji
0
Skoro chłopak czuje miętę do Barcy to jest szansa, na to, że będzie to "barcelonista" nie najemnik, a to już pierwszy plus.
Podobnie było w przypadku Pedriego.
0
@lukkobe "a w marcu i kwietniu jak wróci Busquets i Dembele to fajnie byłoby mieć w obwodzie lepszą wersję Iworyjczyka i Brazylijczyka"
w odwodzie nie obwodzie
:)
0
@Worny
ŚWietny transfer.
Dobrze, że nie wypaliło z Rudigerem, którego osobiście nie trawię i doskonale pasuje mu w białęj koszulce :))
9
Jprd, jakby Xavi miał taki skład na początku sezonu na LM (przede wszystkim stoperów), to nawet "sędziwskie" wały nie zabrałby nam Ligi Mistrzów
23
Zgadnijcie skąd ten komunikat:
"Error: Server Error
The server encountered an error and could not complete your request.
Please try again in 30 seconds."
16
Uwielbiam, to co pokazuje swoimi dryblingami Balde, ale Alba to jest stare złoto.
Pod bramką rywala, jak rasowy napadzior
0
W pierwszej połowie to Bussi bez jednej nogi byłby przydatny bardziej, niż Kessie.
Mam nadzieję, że chłop się obudzi i pokaże coś z przodu...
1
Na plus intensywność w pressingu i koncentracja na tyłach, gra z przodu niestety się nie klei.
Raphinha bez koncepcji w pojedynkach 1:1, Lewy nie czuje gry i często podejmuje złe wybory (choć ten strzał zmierzający prze słupeczku pierwszej klasy).
Szkoda, ze gramy bez Bussiego, przy tak skonsolidowanej obronie rywala byłby jak znalazł, a i Pedri miałby więcej swobody w ataku
0
@slayer Bo wcześniej nie udało się takiego planu zrealizować. Ale w końcu trzeba, żeby porotować składem po godzinie gry
0
Idealny plan, to wyjść once de gala (z Albą zamiast Balde) strzelić w pierwszej połowie 2 bramki i jeszcze przed 60minutą wpuścić rezerwy
8
@FCB24 Lubię piłkarzy, którzy "psując wszystko" strzelają dwie bramki dla drużyny
0
@Tridente2015 Nie słyszałem o jakiś wcześnejszych zadymach na trybunach CN.
Mecz z Eintrachtem to była porażka kibiców Barcy.
Wprowadzając takie obostrzenia klub przyznaje, że jego kibice są do doopy.
I nie sądzę, żeby na dzisiejszy mecz kibice Sevilli rzucili się, jak wtedy ci z Frankfurtu
1
Trochę dziwne te obostrzenia, co komu przeszkadza taki widok ?
https://media.gettyimages.com/id/1433830811/photo/a-fc-barcelona-and-real-madrid-fan-pose-for-a-photo-prior-to-the-laliga-santander-match.jpg?s=612x612&w=gi&k=20&c=1ybronEVnvdvO4WrLCo8Ni7VbiiEXkcWguw3B5zs728=
:)
0
Widzę lekką zmianę nastawienie, bo niedawno było "Fati nie na sprzedaż"
15
Alba nie wygląda źle, a rotacja młodemu się przyda
3
@Emhyr Faul dosć miękki, choć Benzema dał pretekst szukając dłonią twarzy Musy, ale rogu w ogóle nie powinno być, bo wcześniej faulovał Camavinga.
Ale oczywiście biali na forum wyją że sędzia dostał kasę z naszych dźwigni :)
1
@kuz hahaa, Angel i Torres na mecz, który mógł się w każdej chwili posypać... za Lewego, który jest wypoczęty, a wyraźnie brakuje mu ogrania i i Raphinhę, który wiele nie pograł, a teraz będzie musiał zastąpić Dembele :)
Doprawdy dobre :) na szczęście obywdaj Cię wyjaśnili...
0
@kuz jeśli uważasz, że Raphinha i Lewy mieli "zjechać do bazy", Fati nie nadaje się do gry, to wyjaśnij nam kto miał wejść za nich ?
:))(
0
@Luciano99 komentarz użytkownika @kuz bezcenny :)
7
Trzeba zauważyć fakt, że posiadanie na boisku Lewego (nawet w tak słabej dyspozycji, jak dziś) generuje sporo problemów dla obrony przeciwnika w chwili, kiedy Lewy schodzi z pozycji nr 9, a pojawia się tam któryś z pomocników (Gavi, Pedri, ew. FdJ).
Dziś Pedri mógł sam zamknąć ten mecz, mam nadzieje, że w kolejnym będzie skuteczniejszy.
W każdym razie ta zmiana na bardziej ofensywną grę Pedriego w stosunku do zeszłego sezonu jest widoczna.
8
Dziś pomoc zagrała koncert.
Gavi i Pedri TOP (pomimo zmarnowanych okazji Pedriego).
Bussi po profesorsku i niesamowicie widoczny, wyprzedzający wiele piłek FdJ.
Jak pomyślę, że niedawno był wypychany z tego klubu....
Teraz trzeba im tylko życzyć wiele zdrowia, bo ławki, jelłi chodzi o środek pola nie mamy.
2
Byłoby ciasteczko, gdyby Pedri strzelił tego gola, gdzie mu bramkarz piłkę z nogi ściągnął...
I ta asysta z siatką :)
4
Aktualnie najlepsi z dostępnych.
Vamos !