fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Clickbait....
:))
0
@martin3131 Ech, ostatni raz, bo nie mam cierpliwości.
Ustanawiasz tam marionetkę, jeszcze bardziej podległego, niż białoruski Baćko i powoli, okręg po okręgu ogłaszasz sobie "referenda" i wcielasz najsmakowitsze kąski do rosji, a z reszty tworzysz kadłubowe, słabe, podległe sobie państwo, gdzie stacjonują twoje wojska.
Oczywiście, przez rok, dwa walczysz z partyzantką , ruchami niepodległościowymi, ale one z czasem wymierają bez pomocy z zewnątrz.
2
@martin3131
Do tego wystarczy lotnictwo i rakiety a nie dziesiątki tysięcy zabitych żołnierzy i tony straconego sprzętu
Przecież już Ci napisano - atak na Ukrainę to etap w odbudowie dawnego ZSRR, którego rozpad Putin uznaje za największą katastrofę XX wieku.
Stąd Hostomel, stąd atak na Kijów I marionetka Janukowycz w gotowości.
Przecież nikt nie angażuje tyle środków, żeby zająć jakiś teren, zniszczyć gospodarkę, ukraść trochę pralek i się wycofać
2
@martin3131 Chersoń zniszczyli i oddali ? Wyludnili ?
Jeśli "ruski bronią terenów, które zdobyli w 2014" to po co był ten atak i ofensywa na Kijów, Mariupolu Charków 24lutego ? Po co ta wojna ?
Zero logiki...
2
@martin3131
Spójrza.mapę z czerca 2022 i aktualną.
Nie powiesz mi że się ruscy wycofałi z charkowszczyzny i Chersonia dlatego, że zorientowali się że zajęli to przez przypadek.
Poza tym, nie wiem, gdzie ty czytasz o tych sukcesach Ukrainy, skoro od miesięcy front stoi, rosjanie zajęli Sołedar o czym pisano.
5
@John_Doe Jedyną eskalacją wojny, jaką widzę, jest wysyłanie przez rosjan do Ukrainy kolejnych dziesiątków tysięcy żołnierzy i wyciąganie starego sprzętu z magazynów.
@martin3131 Zwycięstwem Ukrainy jest sam fakt, że w Kijowie nie ma jeszcze rosjan, nadal są narodem, który opiera się najeźdźcy, a od sierpnia odzyskali połowę utraconych wcześniej terenów
0
+5 :)
Czy ich kibice są teraz zadowoleni po pięknym meczu przeciw RSSS ?
Czy może jednak nasi są w końcu zadowoleni po przeciętnym z Gironą ?
+5 :)
1
Tak sie kibice Białych podniecali rok temu, że Vini jest TOP i w ogóle ZP, a wygląda na to, że to póki co był "one season show".
Wróciło kopanie się po czole i dośrodkowania lądujące w pierwszym rzędzie trybun.
1
+5 :)
I tak się właśnie zdobywa/traci mistrzostwo. Real grał dziś dobrze, płynnie, potrafili w trójkątach grać ma małej przestrzeni w okolicach branki RSSS, co z tego skoro strata punktów.
Czy ich kibice są teraz zadowoleni ?
Czy może jednak nasi będą w końcu zadowoleni ?
0
@Rust_Cohle
Travelers na netflix
6
@Hasszz
Kolejny brak logiki. Nigdzie nie napisałem, że 100% środków trafia do potrzebujących, mało tego, podałem nawet wykres który dokładnie to pokazuje.
Co co linku z WOŚP - jest do zweryfikowania, bo dokumenty Fundacji podlegają kontroli. Jakoś nikt tego nie podważył
Natomiast Ty, bez żadnego dowodu rzuciłeś liczbę 54%, bo jakoby czytałeś o tym kilka lat temu.
Przyznam się, że poszukałem i też to znalazłem.
Zawsze w formie komentarza na jakimś portalu, zawsze bez podania źródla tej rewelacji. Tak tworzą się fejki i właśnie wziąłeś udział w propagowaniu jednego z nich
7
@Hasszz
Fajnie się zaorałeś. Już Ci tłumaczę:
Orkiestra zbiera ponad 200mln zł.
Jeśli piszesz że, cytuję:
"wiem ze dajac 100zl to ponad 50zł idzie na wynagrodzenie artystow i inne rzeczy."
to oznacza, że wg Ciebie z zebranych ponad 200mln zł ponad 100mln idzia na "artystów i inne rzeczy"
Rozumiesz już, czy nadal jakiś problem z logiką ?
https://static.wosp.org.pl/trunk/uploaded/sended/files/nowinki/28final/rozliczenie_27_final.png?1578500056527
Proszę. Możesz sobie sprawdzić ile "kasują artyści "
http://nacoidamojepieniadze.wosp.org.pl/zobacz/27-final
0
To już lepiej grać na 4 pomocników jak z Realem
5
@Hasszz Artyści kasują ponad 100mln ?
Gadasz trochę, ja moja teściowa, która w Radiu Maryja usłyszała, że więcej kosztuje Przystanek Woodstok i fajerwerki podczas Światełka do Nieba, niż jest zebranych pieniędzy
3
To Forum to z jednej skrajności w drugą.
Jeszcze niedawno czytałem "dzbanbele", teraz "mamy pozamiatane"
No nie jest dobrze, ale też nei ma co przesadzać, ża bez Dembele to "po trofeach"
2
Jeśli on nawet w meczu z Gironą nie wyszedł, to naprawdę nie ma sensu go trzymać...
Szczególnie kiedy mamy "uniwersalnego Roberto", który też mało co gra
3
@JarekS Taką kontuzję, jak dzisiaj, to mógł złapać na swojej nominalnej pozycji, bo to był prosty sprint, nie zwód.
To już prędzej temperatura miała wpływ...
Co do eksploatowania go - to weź pod uwagę, że poprzednich spotkań nie wygrywaliśmy z przewaga 2-3 goli, że Ferran, Fati i Raphinha odstawali od Dembele formą (a ogólnie także skalą talentu).
No i fakt, że odkąd Dembele przejął sztab Xaviego ten przestał łapać kontucje
0
@sendesara Tak, tylko trzeba porównać jakich mieli zawodników na boisku...
12
@VegetaPolska Gdyby była takim dnem, to i Real miałby taką statystykę
15
@doc Jak na niego i i tak długą serię bez kontuzji zagrał...
0
Niech go tylko dobrze zdiagnozują, żeby nie wpadł w kolejną spiralę kontuzji...
3
Ech, ta nasza gra w końcówkach...
Prędzej, czy później to musi jebn.ć i będzie płacz....
1
3 mecze, 3 zwycięstwa, 3 bramki
Jest życie bez Lewego
:))
0
@fotohobby
No i Alba asysta :)
1
Cóż można napisać w tej sytuacji...
Gra, jak gra, ale założę się, że w sytuacji, kiedy Lewemu zasądzono 3 mecze kary, to każdy z nas wziąłby trzy kolejne zwycięstwa 1:0 w ciemno.
Więc nie ma co jęczeć, Madryt ma teraz -6, niech się teraz oni martwią :)
0
Jest i Alba, mam nadzieje, że zacznie się gra po lewej
2
Tęsknię za Traore, kiedy oglądam Raphinhę...
1
@slayer Tyle, że podkulił nogi i po prostu zaliczył z nim kontakt. Do faulu na żółtą tam było daleko
0
Gra bez pomysłu.
Alba, lub Balde powinni wejść po przerwie, bo Alonso w fazie ofensywnej to nieporozumienie.
0
Szok, dał odpocząć Pedriemu...