fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może mi ktoś powiedzieć, bo nie wiem, gdzie szukać - ile pkt straty w LL rok temu na początku stycznia miała Barca do Realu ?
0
@Wilku151 Mam nadzieję, w najbliższym miesiącu i w lidze będzie parę takich wieczorów :)
5
Cieszę się, że Fati strzelił.
Wiem, że z ogórkami, ale do wielkiej formy nie da się powrócić z dnia na dzień, więc każdy udany zwód, każda branka jest do tego małym kroczkiem.
Wierzę w naszą "10" !
5
Kolejny dzień w biurze...
:)
0
Gra wygląda tak, jak skład, czyli klecona naprędce.
Niektórzy zawodnicy (Torres) nie wykorzystują szansy, żeby dać sobie szansę na grę w poważniejszych meczach.
Eric też zbyt pewnie nie wygląda..
10
@MarioVeB! Żeby z rytmu meczowego nie wypadł
0
@gaucho104 Ktoś w klubie lubi dojrzałych mężczyzn :)
1
@escarabajo Panie mają większe szanse, żeby ustrzelić manitę :)
1
Ja się boję, że Barca przyśnie, a nie oszaleje...
1
@ptsd
"Zresztą w niektórych miejscach frontu większość to armie NATO poprzebierane w upadlińskie mundury."
Hahaha... Co za gość :)
0
@John_Doe
"Która ze stron uzyskała większość? Nie obrażaj się, to tylko gdybanie, ale ciekawe czy Twoi (i innych) Ślązaków pradziadkowie postąpiliby tak samo widząc, co zrobiono z przemysłem górniczym i hutniczym na GOP."
To nie ma znaczenia, co by zrobili, mając tę wiedzę, clou mojej wypowiedzi tyczy tego, że TY napisałęś, że "Ślązacy akurat w referendum swego czasu wypowiedzieli się, że chcą przyłączenia do Niemiec "
A rzeczywistość wyglądała tak, że nie do końca byli to Ślązacy, tylko Niemczy, mający "coś, kiedyś" wspólnego ze Śląskiem, przywiezieni tu z niemiecką dokładnością na dzien głosowania.
A Ślązacy (jak moi dziadkowie, bo oni też Polakami w sensie stricte się nei czuli) poszli potem walczyć bo chcieli żyć w Polsce.
Niemiec im życia w tamtym czasie nie ułatwiał.
0
@John_Doe
"Ślązacy akurat w referendum swego czasu wypowiedzieli się, że chcą przyłączenia do Niemiec. Polacy jednak demokrację mieli w "D". Wiadomo dlaczego, na Śląsku był cały przemysł. Śląsk generalnie słabo wyszedł na pozostaniu w Polsce...."
Ha, ha - czyli dlatego moi pradziadkowie poszli walczyć do powstania przeciw Niemcom, , bo najpierw wypowiedzieli się w plebiscycie przeciw Polsce ?
Widzę ża masz małą lukę w wiedzy nt jak wyglądał Plebiscyt, polecam Muzeum Powstań Śląskich w Świetochłowicach
"rozpadzie ZSRR tereny zamieszkane w zdecydowanej większości przez Rosjan znalazły się w granicach Ukrainy. Rosjanie nie zasymilowali się z Ukraińcami. "
Ale prszeciez to Rosja była jednym z gwarantów granic Ukrainy po rozpadzie ZSRR. Trzeba było wtedy inaczej granice proponować.
Tymczasem najpierw zawłaszczyli Krym, potem wysłali zielonych ludzików do Donbasu i zaczął się tam robić syf.
Jakoś w rejonie charkowskim Ukraińcy i Rosjanie żyli w zgodzie
0
@John_Doe
"Sztuczne, bo państwo-federacja złożona z wielu egzystujących obok siebie narodów o silnej świadomości własnej tożsamości jest absurdalną ideą,"
Piszesz o Rosji ?
To prawda, sądzę, że w przyszłości zacznie się rozpadać
0
Za uciązliwość gr w jednej drużynie z Ronaldo musieluby dać mu 40
0
Skutecznie go zatrzymywał i...dobrze sfaulował, kiedy trzeba było.
Vinni przeniósł się nawet na prawą stronę, żeby być dalej od Szefa :)
33
Rzadko się zdarza, żeby jeden piłkarz miał taką technikę użytkową, witalność , umiejętność znalezienia się na boisku i był takim zadziorą, co głowę wsadzi tam, gdzie inni nie wsadziliby nogi :)
I jeszcze rozegranych 70 meczów na możliwych 77.
Niewiarygodne
1
Trzeba zauważyć, że bramkę straciliśmy po tym, jak Szef zszedł z boiska, a dośrodkowanie poszło z tej strony, gdzie pewnie byłby, gdyby na nim pozostał.
Mam nadzieję, że to była profilaktyka, a nie uraz, bo lekko utykał
3
Właściwie, to na stronie realmadryt.pl, dla części kibiców, mogliby dać tytuł: "Spieprzyliście nam ferie"
Kiedyś był podobny przed Świętami
:))
2
Cieszę się, że to Gavi został MVP, że był dziś kluczowy, bo to chyba najbardziej nasz wyszydzany przez kibiców białych piłkarz, który to ponoć umie tylko faulować.
Uwielbiam, kiedy zawodnicy zamykają kibicom przeciwnika usta w takim stylu !
6
Można by trochę szyderczo powiedzieć, że piłkarze Realu to muszą być w wyjątkowym dołku fizycznym, że niei potrafili spresować Bussiego i zmusić go do błędów.
Dziś Sergio był pewny, ilość odbiorów, jakie zalicza grając tak statecznie musi budzić podziw.
Dziś po jednym z nich zdobyliśmy bramkę. Oby tak do końca sezonu, Sergio !
1
Nie wiem, komu dziękować, że tak się to wyklarowało, że Christiansen, a nie Rudiger został naszym obrońcą :)
Bo oglądam mecze RM i to co gra Niemiec to jakiś kryminał :))
9
Oprócz fantastycznych Gaviego i Pedriego trzeba pochwalić Balde, który zarówno w obronie, jak i w ataku doskonale radził sobie z Carvajalem i Valverde.
Zabrakło tylko zimnej krwi po tym słupku, ale i tak było blisko.
Myślę, że Alba będzie miał godnego następcę.
2
To było piękne, Panowie !!!
A teraz zapieprzać, bo jeszcze sporo pucharów zostało do zdobycia !
:))
4
Jest pięknie i wreszcie w drugiej linii nasze młode wilki zjadły dziadków z Madrytu.
Mamy fajny, perspektywiczny projekt sportowy i każdy piłkarz wybierający między Barceloną i Realem powinien wziąć to pod uwagę
6
Brylant. To jest gość, któremu należy się numer w pierwszej drużynie i kontrakt z odpowiednią klauzulą
1
Pedri dziś też niesamowity, niewiele strat, mimo, iż często nie wybiera zbyt bezpiecznych i prostych zagrań.
1
@tomasthc Na szczęście strzelił wtedy jedną bramkę, dzięki której dziś tu gramy.
Strzelił nawet drugą, tylko kolega spalił.
Jak można takiego piłkarza (w dodatku rodaka) tak hejtować ?
1
@tomasthc
Tamta strona przyciąga wyjątkowo wielu przypałów.
Są też normalni, ale tamci dominują
3
Jeszcze zapytam, gdzie się podziali panowie od "Drewandowskiego" ?
0
GAVI, GAVI, GAVI !!!
Jak się cieszę, że póki co jest decydujący, bo na notatniku ma markę przehypowanego chłystka, który dobry jest tylko w faulowaniu.
Lepiej nie mógł odpowiedzieć :)))