1

Mam taki pomysł....
Posadźmy Lewego na ławce i wygrajmy wszystko do końca sezonu p 1:0
:)

0

@Krzanu10 Wtedy we dwóch dostali po czerwie.
No i tamte zapasy były bez piłki

0

Z taką ławką, to Xavi zrobi pierwsze zmiany w 80minucie :)
Tego sie obawiam - że wejdą Ceballos, Tchuameni i na świeżości zrobią róźnicę

6

Na razie naszym największym plusem jest brak wylewów w obronie i jeden taki wylew w obronie Realu,
Marzy mi się jeszcze jedna, skuteczna kontra.

Póki co Araujo > Vinicjus

0

@Kiko God Save Queens :)

0

@tomekjd kłopoty Christensena, nie żart

1

@Dari0G Do tego zostawił trzeciego i czwartego psa "na umarcie" w domu :)

16

Coraz lepiej.... Stabilna i pewna obrona miała być naszym największym (może jedynym) atutem na Bernabeu
Szykuje się cudowny wieczór.

0

Wincyj wrzutek, wincyj !!

2

Teraz będzie tak...
Albo zrobisz, Generale, dobre zmiany i pie.dolniesz rozmowę motywacyjną w szatni, coś w rodzaju słynnej Fergusonowej suszarki, albo to będzie początek końca Twojej kariery w tym klubie.
Bo to się zacznie rozchodzić w szwach...

0

Co za mecz...
Chyba pierwszy, kiedy NIKOGO z naszej jedenastki nie na się wyróżnić...
Może FdJ, bo biega i stara sie być pod grą, reszta dramat

1

@HORUS
Tak.
Plan "antiVinicjus" startuje już dzisiaj :)

9

Bardzo, bardzo dobrze. Tak, jak chciałem - 4 w pomocy i Ferran od pierwszej minuty z prawej. Do tego Alba, lepszy w grze kombinacyjnej, niż Balde.
A pewnie takiej gdy będzie pod polem karnym Almerii sporo

1

Szczerze mówiąc dziś też widziałbym skład na 4 pomocników i Ferrana na prawej od pierwszej minuty

0

@Crystalline Wczoraj dwa razy zrobil różnicę - jedną główkę przegrał, drugą wygrał, po każdej padła bramka :)

0

@domin682
Nie od ziemi :)
Odbiła mu się od uda.

0

@itsmylife Było, pół dekady temu. Troche się tam pozmieniało w tym sezonie

0

@arekkkk1 Nic dwa razy sie nie zdarza, a patrząc na formę Courtis, Benzemy, Vinicjusa, czy Kroosa z Modriciem, to szanse na powtórkę są iluzoryczne

0

@arekkkk1 A przypomnisz, jak wyglądała tabela rok temu, kiedy Barca wygrała 4:0 ?

1

@AmigoBlancos Zeszły sezon to był zeszły sezon. Donnaruma miał wylew, Rudiger miał wylew, a Benzema, Vinisjusz i Courtois byli o klasę wyżej, niż teraz.
Podobnie Kroos i Modrić po któych widać wpływ PESELu
W futbolu suma szczęścia równa się 0, więc nie sądzę, by Real zatriumfował w UCL

1

A co do dzisiejszego meczu - niech cię Klopp uczy taktyki od Simeone.
Bo zagrał z realem tak, jakby mu odcięli LaLiga w TV :)

1

A w czwartek PK na Bernabeu. My bez paru kluczowych graczy, biali też z jakimiś ubytkami.
Kto aktualnie znajduje się w lepszej formie ?
Trudno powiedzieć, ale jak by nie było w ostatnich miesiącach tylko MU zweryfikował nas negatywnie.
Liczę znów na odcięcie Vinicjusa i intensywność w środku pola.

0

@pero1983 Trafią na drużynę poukładaną taktycznie i grającą z dużą intensywnością i zostaną wyjaśnieni

9

Po meczy z Liv pisałem, że za kilka dni biali będą męczyć bułę z Atletico i w sumie zagrali nawet gorzej, niż się spodziewałem, biorąc pod uwagę czerwo dla Correi.

Mam nadzieję, że Barca pokaże jutro sportową złość i odskoczy na 10punktów

0

@Benz Zremisować z "memem" grając u siebie 1/3 meczu w przewadze ?
Wiedziałem, że będziecie męczyć bułę:)

0

@siara10 bo nie zagrali inni, kluczowi zawodnicy.
Jak dziecku....

1

Tak, zmiana jest spora - ostatnio zagraliśmy 6 meczów, teraz 2
:)

0

@Wiatrak Wliczył Mariano i Hazarda :) Szczególnie Hazard poszerza ławke :)

0

@The Game 10 A aj nie. W futbolu suma szczęścia równa się zero.
A już rok temu po prezentach bramkarzy, czy obrońców byli mocno na plusie

25

Przepraszam, ale serio, czy po 2:2 u nas, po stracie Pedriego i Gaviego, bez Dembele ktoś sądził, że przejdziemy MU ?
Analizując na chłodno - przegrali z honorem, Anfield 2.0 nie było
TO prawda, że po raz kolejny zawodzimy w Europie. Ale znów - na chłodno, to najważniejsze mecze w LM graliśmy z obroną w składzie Pique-Garcia, a połowę dwumeczu z MU bez najlepszych chłopaków z pomocy.
O kontrowersjach sędziowskich w LM nie wspomnę.
Mamy niepowtarzalna szansę, żeby zdobyć wszystko w Hiszpanii, żeby sprzątnąć Realowi wszystkie trofea na krajowym podwórku.
Oni pewnie przejdą Liv, al enie sądzę, żeby zawojowali LM,
A ich próba podbicia LM da nam szansę w LL i PK.
I to trzeba bezwzględnie wykorzystać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?