25

Przepraszam, ale serio, czy po 2:2 u nas, po stracie Pedriego i Gaviego, bez Dembele ktoś sądził, że przejdziemy MU ?
Analizując na chłodno - przegrali z honorem, Anfield 2.0 nie było
TO prawda, że po raz kolejny zawodzimy w Europie. Ale znów - na chłodno, to najważniejsze mecze w LM graliśmy z obroną w składzie Pique-Garcia, a połowę dwumeczu z MU bez najlepszych chłopaków z pomocy.
O kontrowersjach sędziowskich w LM nie wspomnę.
Mamy niepowtarzalna szansę, żeby zdobyć wszystko w Hiszpanii, żeby sprzątnąć Realowi wszystkie trofea na krajowym podwórku.
Oni pewnie przejdą Liv, al enie sądzę, żeby zawojowali LM,
A ich próba podbicia LM da nam szansę w LL i PK.
I to trzeba bezwzględnie wykorzystać.

3

Zrobić pięć głębokich wdechów, wywalić MU z głowy, potem Real z PK, wygrać ligę.
Wtedy z miłą chęcią poczekam na LM w przyszłym sezonie

1

@7KrisGron a liczby Lotto na sobotę ?

2

Zabrakło dokładnośći i odwagi w ostatnim kwadransie.
Trzeba wygrać wszystko, vo jest jeszcze do wygrania w Hiszpanii i tak będzie olbrzymi progres
VAMOS !
Po LL i PK !!

1

Teraz tylko trzymać kciuki za dwie rzeczy:
- nie stracić sił
- nie stracić koncentracji

4

Szacun za ten pressing i za to, że po strzeleniu gola nie cofnęli się pod własną bramkę.
Oby tak dalej !

2

Do tej pory angielskie kluby miały kiepską passę w pucharach, mam nadzieję, że tego nie zwalimy :)

0

Dobra, gramy na karne :)

0

@Tridente2015 Wiem, że o tym Xavi wspominał, ja mniej więcej sprecyzowałem kwotę :)

2

No ale przy naszym budżecie płacowym, to Leo musiałby zgodzić się zagrać za czapkę śliwek, żeby można go było zarejestrować

0

@Benz większe od Atleti memy urywały białym punkty

1

A teraz na Santiago przyjedzie Atletico ze swoją nieźle zorganizowaną obroną i biali będą męczyć bułę.
Liverpool mnie zawiódł, dziwię się jeszcze, jak taki Henderson daje radę w PL, przecież w porównaniu z Vinicjusem wyglądał, jakby targał dwa worki cementu na grzbiecie

1

@taris W Lidze i i SP jesteśmy.
W LM nie gramy, więc trudno porównać

4

No jednak widać było, że gra wicelider La Liga z ósmym zespołem Premier League...

3

Jak Courtuis zrobił tego babola, to myślałem, że karma wraca i oddaje to, co dostali w
zeszłym sezonie od Donnarumy.
Ale po babolu Alissona uznałęm, że karma już śpi...

1

To samo wcześnej czyli pewnie Coutinho, czy Andre Gomes, oni nie potrafili wstać na nogi.
Mam nadzieję, że z Ferranem będzie inaczej

1

Ciekaw jestem, czy ten gość potrafi przybrać sympatyczny wyraz twarzy :)

9

@siara10 Wiesz, stawiam na to, że jakby w tych meczach zagrał bohater tego wywiadu, to byśmy nie odpadli. Pique z Ericem nie udźwignęłi....

0

Strzelisz, Ansu, parę bramek znów LR będzie cię wychwalała...
Raz na wozie, raz...
Plus taki, że wczoraj Camp Nou nie gwizzdało, nie buczało, kiedy Ansu schodził.
Jest jeszcze wiara w chłopaka.

4

Druga połowa na trochę na jałowym biegu, a szkoda, bo można było skarcić Cadiz.
Na plus Ferran, Gavi, Christensen i MATS

Gavi w ogóle to jest tytan, jestem pod nieustannym wrażeniem jego energetycznej gry a szczególnie umiejętności wygyrwania główek z wyższymi rywalami :)
Ansu - niestety, nie wykorzystał szansy na dobry występ

0

Super, że Ferran daje dziś tyle drużynie, szkoda tylko, że to kolejny zawodnik, który lepiej czuje się na prawej stronie, gdzie mamy po prostu ścisk.
Na lewej stronie nadal najgroźniejszy w przekroju całego sezonu jest Alba :)

1

Ferran, jak Ty mi tym dryblingiem i dokładnym dograniem na głowę Lewego zaimponowałeś !
Jak Dembele w najlepszej formie :)

2

Lewy, Ansu, Ferran...
Mamy sporo zawodników którzy mogliby w końcu przerwać złą passę i wrócić do szatni z uśmiechem.
Oby to było dziś !

0

Kessie-Busquets-Gavi

Mundo trochę odleciało...

0

@Commandement
W końcu jak nasze Panie do 25r.ż. dają w szyję, a po 30 mają już dwójkę dzieciaków, to faktycznie nie mogą być piękne i zadbane
Jarek K. I @Janas11224 zdiagnozowali problem...
xD

0

Nasza linia pomocy w meczu z ManU - bez Golden Boyów, za to z Busquetsem, który ma problemy z intensywnie presującymi, fizycznymi drużynami.
W lidze może uda się znów przepchać klemen, ale to nei wystarczy na ManU.
Szkoda, że na pierwszy mecz 1/2 PK z Realem też będziemy mieli braki, bo fajnie byłoby zabrać im drugi puchar

2

1

Wincyj karnych dla Benzemy !

1

@lucca87 "Podsumowując, w przypadku rozliczenia za 2022 r. pracodawca ma obowiązek sporządzić i wysłać formularz PIT-11 do urzędu skarbowego do 31 stycznia 2023 oraz do pracownika do 28 lutego 2023"

https://www.podatnik.info/publikacje/do-kiedy-pracodawca-musi-wyslac-pit,60247f

5

@Hogart Jest jeszcze Arsenal, też dobry przeciwnik na finał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?