1

Girona nie ma w zwyczaju parkować autobusu przed własną bramką, więc mam nadzieję, na otwarty, szybki mecz i 3:1 dla nas :)
Czas skończyć z wynikami typu 1:0 i zaprezentować grę jak z RM

8

Trzeba po prostu mądrze losować
;)

2

Na pewno depnięcie i drybling ma teraz lepsze, niż Fati.
Ciekawe kto będzie "ofiarą" powrotu Abde ?
Fati ? Ferran, Raphinha ?

24

Nie wygląda to dla Alvesa dobrze...
No ale cóż, jeśli mu testosteron uderzył do głowy będzie musiał ponieść tego konsekwencje.
Zresztą przyznam - nie rozumiem tego. Gość ma kase, możliwości, żeby sobie sprawić luksusową "escortkę" w luksusowym apartamencie, a bierze się się za jakąś randomową laskę w kiblu...

4

A Coutinho to co przeskrobał ???
:)

0

@Danny Gaucho
No mieszka w mieścinie, skoro znalazł

"była typa który jest z laską tą co mnie olała kilkanaście dni temu mówiąc że są inni dla niej lepsi ode mnie. Ona go wyzywa a ją uważa za szona "

Normalnie "Moda na Sukces"

0

Może to dlatego, że wczoraj było tam tylko 3C i trzeba było biegać, żeby nie zmarznąć :)

Fakt, jest faktem, że przeciwnik taki, jak RSS, czyli grający otwarty futbol, z wysoko ustawioną linią obrony jest idealny pod Dembele.
Przy drużynach grających autobus często się meczy i deprymuje

24

Człowiek z klasą i dobry trener.
Szanują to, iż mimo iż jego drużyna była osłabiona kontuzjami, wyszli grać otwarty, odważny futbol.
Sorlothowi życzę więcej szczęśćca w niedzielę !
:)

7

MATS chyba się nudził w brance i stwierdził, że trzeba pokazać oku kamery jakąś interwencję :)
Fakt, że w końcówce zażegnał niebezpieczeństwo dogrywki.
A my nie chcemy, żeby chłopaki z RSSS grali dogrywkę przed wyjazdem na Santiago B.
;)

9

Generalnie fajnie, ale znowu nie potrafiliśmy zamknąć meczu dominując i grając w przewadze.
Z drugiej strony pod koniec było emocjonująco :)

5

Szkoda tylko, że Kounde się zawęził kąt widzenia i zobaczył tylko bramkę, a nie Pedriego, Lewego i FjJ w polu karnym.
Swoją drogą, bardzo dziś podoba mi się gra Frenkiego

5

Patrzę na Dembele i nie mogę sie nadziwić - nie miał dziś chyba złego zagrania.
A te sztuczki techniczne i "ooooough" na trybunach - bezcenne :)

2

Once de gala. Skład i ustawienie podobne jak na mecz z RM
Nie ma mientkiej gry !
;)

0

Awansować, optymalnie po 90minutach, żeby zbytnio nie zmęczyć ekipy z San Sebastian przed ich weekendowym meczem z Realem :))

6

No cóż... Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana...
Zorientowanie na grę w Barcelonie to pewien plusik dla tego chłopaka

9

No cóż, wolę mecze które mnie (delikatnie mówiąc) irytują i które wygrywamy, od tych, które mnie (delikatnie mówiąc) irytują, a w których tracimy punkty.
Rok temu na początku stycznia zajmowaliśmy 5. miejsce w tabeli, do Realu było 15pkt straty.

Dziś wygraliśmy, i zwiększyliśmy ciśnienie wywierane na białych do 6bar :)
Oprócz LM gramy (coś już wygraliśmy) we wszystkim, w czym można grać.
Real momentami ośmieszyliśmy.
To trudny sezon z ekstra Mundialem pośrodku, na który takie Getafe nie wysłało raczej wielu zawodników :)
Więc trochę więcej luzu, mniej narzekania.

2

@kamillek88
Pitolicie, Hipolicie.
Sezon jest długi i "wzbogacony" Mundialem.
Graliśmy (i wygraliśmy) Superpuchar, liderujemy w lidze, jesteśmy w 1/4PK, zaraz zacznie się LE.
Nie da się grać zawsze pięknie, zjawiskowo i wygrywać w stylu w jakim ograliśmy Real.
Po prostu.


4

Piękne to nie było, przepchane kolanem, jak z Atletico.
Jedyny plus to 3 pkt i czyste konto MATSa

5

@Macio93 tak, bramkowa

0

Eric za Christensena ?
Może być grubo :)

4

Trzeba koniecznie strzelić na 2:0 i to zamknąć, bo kolejnego głupiego błędu MATS może już nie wyciągnąć.

3

Dobrze, że Balde, szkoda, że brak FdJ.
No i brak Araujo - wiadomo ,że wszystkiego grać nei może, ale biorąc pod uwagę, ile nam razy du.ę ostatnio ratował...

3

@gaq w odwodzie, nie obwodzie...

0

@AlexDark00 Może nawet nie przyjmować, byle strzelał, jak strzela

2

Zobaczyć wygraną, a potem kibicować Athleticowi.
Taki mam plan na wieczór :)

0

Po pierwszych meczach myślałem, że da nam więcej, potem był mały zawód...
Powodzenia, Memphis i nastrzelaj tam białym w PK i lidze :)

8

Dobrze, niech tez grają co trzy dni :)

1

@Yiamuiaijahaima
Bardzo trochę. Atak jak z once de gala, pomoc z jedną zmianą, podobnie obrona.

4

A ja jam cieszę, się, że dziś Real awansował.
Po pierwsze - będzie szansa na kolejny klasyk :), a po drugie - niech tez grają, co trzy dni...
To, plus jeszcze Klubowe MŚ spowoduje, że i w lidze łątwiej punkty potracą.
My dzis zagraliśmy rezerwami, oni musieli swoje wybiegać, a weekend tuż, tuż...

2

No cóż, Villareal, to nie Barca. Po prostu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?