fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Girona nie ma w zwyczaju parkować autobusu przed własną bramką, więc mam nadzieję, na otwarty, szybki mecz i 3:1 dla nas :)
Czas skończyć z wynikami typu 1:0 i zaprezentować grę jak z RM
8
Trzeba po prostu mądrze losować
;)
2
Na pewno depnięcie i drybling ma teraz lepsze, niż Fati.
Ciekawe kto będzie "ofiarą" powrotu Abde ?
Fati ? Ferran, Raphinha ?
24
Nie wygląda to dla Alvesa dobrze...
No ale cóż, jeśli mu testosteron uderzył do głowy będzie musiał ponieść tego konsekwencje.
Zresztą przyznam - nie rozumiem tego. Gość ma kase, możliwości, żeby sobie sprawić luksusową "escortkę" w luksusowym apartamencie, a bierze się się za jakąś randomową laskę w kiblu...
4
A Coutinho to co przeskrobał ???
:)
0
@Danny Gaucho
No mieszka w mieścinie, skoro znalazł
"była typa który jest z laską tą co mnie olała kilkanaście dni temu mówiąc że są inni dla niej lepsi ode mnie. Ona go wyzywa a ją uważa za szona "
Normalnie "Moda na Sukces"
0
Może to dlatego, że wczoraj było tam tylko 3C i trzeba było biegać, żeby nie zmarznąć :)
Fakt, jest faktem, że przeciwnik taki, jak RSS, czyli grający otwarty futbol, z wysoko ustawioną linią obrony jest idealny pod Dembele.
Przy drużynach grających autobus często się meczy i deprymuje
24
Człowiek z klasą i dobry trener.
Szanują to, iż mimo iż jego drużyna była osłabiona kontuzjami, wyszli grać otwarty, odważny futbol.
Sorlothowi życzę więcej szczęśćca w niedzielę !
:)
7
MATS chyba się nudził w brance i stwierdził, że trzeba pokazać oku kamery jakąś interwencję :)
Fakt, że w końcówce zażegnał niebezpieczeństwo dogrywki.
A my nie chcemy, żeby chłopaki z RSSS grali dogrywkę przed wyjazdem na Santiago B.
;)
9
Generalnie fajnie, ale znowu nie potrafiliśmy zamknąć meczu dominując i grając w przewadze.
Z drugiej strony pod koniec było emocjonująco :)
5
Szkoda tylko, że Kounde się zawęził kąt widzenia i zobaczył tylko bramkę, a nie Pedriego, Lewego i FjJ w polu karnym.
Swoją drogą, bardzo dziś podoba mi się gra Frenkiego
5
Patrzę na Dembele i nie mogę sie nadziwić - nie miał dziś chyba złego zagrania.
A te sztuczki techniczne i "ooooough" na trybunach - bezcenne :)
2
Once de gala. Skład i ustawienie podobne jak na mecz z RM
Nie ma mientkiej gry !
;)
0
Awansować, optymalnie po 90minutach, żeby zbytnio nie zmęczyć ekipy z San Sebastian przed ich weekendowym meczem z Realem :))
6
No cóż... Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana...
Zorientowanie na grę w Barcelonie to pewien plusik dla tego chłopaka
9
No cóż, wolę mecze które mnie (delikatnie mówiąc) irytują i które wygrywamy, od tych, które mnie (delikatnie mówiąc) irytują, a w których tracimy punkty.
Rok temu na początku stycznia zajmowaliśmy 5. miejsce w tabeli, do Realu było 15pkt straty.
Dziś wygraliśmy, i zwiększyliśmy ciśnienie wywierane na białych do 6bar :)
Oprócz LM gramy (coś już wygraliśmy) we wszystkim, w czym można grać.
Real momentami ośmieszyliśmy.
To trudny sezon z ekstra Mundialem pośrodku, na który takie Getafe nie wysłało raczej wielu zawodników :)
Więc trochę więcej luzu, mniej narzekania.
2
@kamillek88
Pitolicie, Hipolicie.
Sezon jest długi i "wzbogacony" Mundialem.
Graliśmy (i wygraliśmy) Superpuchar, liderujemy w lidze, jesteśmy w 1/4PK, zaraz zacznie się LE.
Nie da się grać zawsze pięknie, zjawiskowo i wygrywać w stylu w jakim ograliśmy Real.
Po prostu.
4
Piękne to nie było, przepchane kolanem, jak z Atletico.
Jedyny plus to 3 pkt i czyste konto MATSa
5
@Macio93 tak, bramkowa
0
Eric za Christensena ?
Może być grubo :)
4
Trzeba koniecznie strzelić na 2:0 i to zamknąć, bo kolejnego głupiego błędu MATS może już nie wyciągnąć.
3
Dobrze, że Balde, szkoda, że brak FdJ.
No i brak Araujo - wiadomo ,że wszystkiego grać nei może, ale biorąc pod uwagę, ile nam razy du.ę ostatnio ratował...
3
@gaq w odwodzie, nie obwodzie...
0
@AlexDark00 Może nawet nie przyjmować, byle strzelał, jak strzela
2
Zobaczyć wygraną, a potem kibicować Athleticowi.
Taki mam plan na wieczór :)
0
Po pierwszych meczach myślałem, że da nam więcej, potem był mały zawód...
Powodzenia, Memphis i nastrzelaj tam białym w PK i lidze :)
8
Dobrze, niech tez grają co trzy dni :)
1
@Yiamuiaijahaima
Bardzo trochę. Atak jak z once de gala, pomoc z jedną zmianą, podobnie obrona.
4
A ja jam cieszę, się, że dziś Real awansował.
Po pierwsze - będzie szansa na kolejny klasyk :), a po drugie - niech tez grają, co trzy dni...
To, plus jeszcze Klubowe MŚ spowoduje, że i w lidze łątwiej punkty potracą.
My dzis zagraliśmy rezerwami, oni musieli swoje wybiegać, a weekend tuż, tuż...
2
No cóż, Villareal, to nie Barca. Po prostu...