fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
No to sobie odpoczęli przed meczem z Atletico....
:)
1
Dlaczego ZNOWU nie potrafimy dobić rywala, którego przy odrobinie wysiłku można w 30 minut posłać na deski ?
1
@tomczkin
"Alonso, no głupszego faulu na karny nie widziałem.."
Widziałem, Dembele, finał w Katarze
7
Lahoz to clown. Wysyłanie tego gościa na międzynarodowe imprezy tylko pompuje jego ego i sprawia, że sędziowanie w lidze w jego wykonaniu zamienia się w parodię, w której on sam chce grać pierwsze skrzypce..
Ale punkty straciliśmy nie przez Lahoza, a przez swoje kunktatorstwo, chęć wygrania najmniejszym nakładem sił.
Takiego rywala trzeba położyć na łopatki w pierwszej połowie, a wtedy w drugie można grać taki piknik, jak dziś.
Sami sobie komplikujemy sytuację w lidze...
1
Król jest tylko jeden...
Szymon Marciniak !
:)
LL powinna sprowadzić p. Szymona na korepetycje, może by podciągnął hiszpańskich arbitrów...
4
@Soltyz
" O innych piłkarzach tego turnieju tak się tutaj nie pisze."
A któryś dał nam tyle, co on ?
6
Brawa dla Argentyny, brawa dla Leo to fantastycznie widzieć go, jak w takim meczu gra jedną głównych ról.
3
Argentyna wygrywa, Messi zdobywa ósmą ZP, jest tylko jeden GOAT
1
A to się ci trenerzy jednak nie znają - połowa La Rambli chciałaby Bussiego zezłomować, a tu kolejny, który nie nie widzi następcy
:)
3
Miarą wielkości Busquetsa jest to, że nie ma obecnie piłkarza, który potrafiłby zastąpić go 1:1 i mieć tak samo duży wpływ na grę Barcelony, czy hiszpańskiej repry.
1
Niech wygra Francja po golu Dembele i asyście Kounde.
I tak im się nie tak dawno Notre-Dame spaliło, szkoda byłoby kolejnych zabytków :)
1
@FCB_dimiC
Faktycznie, trudno znaleźć argument, że 'Ronaldo jest wyżej niż Ronaldo"
Ja się poddaję :)
21
Dlatego MSN to był TOP, bo się dwa pierwsze chłopaki prywatnie polubili, a i Neymar byl pokorniejszy wtedy.
Nie ma teraz tego w PSG z Kyliankiem
23
Pojedynek Messi - Mpappe w finale ?
To jak bój o Złotą Piłkę.
Cztery lata temu kibicowałem Chorwacji w hotelu pełnym żabojadów, w tym roku całym sercem za Argentyną w świetle świątecznej choinki :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No to bez kozery powiem, że ew. finał Argentyna - Francja (czyli Messi - Mpappe) może być kluczowy w walce o Złotą Piłkę za ten sezon.
Vamos, Leo !
17
Tak chwalono Gvadriola przez cały turniej, aż pojawił się Messi, zakręcił Chorwatem przy linii i wyłożył patelnię Alvarezowi.
GOAT
1
@s0nar I co zrobi z tą whisky ? Będzie na nią patrzył ?
0
@korn234 No to własnie też jest taktyka - wyszli chcąc grać krótkimi podaniami i panować nad piłką, co udawało się przez pierwsze 15 minut, później Argentyna zaczęła dominować, strzeliła gole, więc trener zareagował zmienił taktykę i jej wykonawców.
Nasz gra z Argentyną - 10 pod bramką i lagi na Lewego stojącego na środku boiska to też była taktyka. Marna, ale takiego mamy trenera
0
Szacun dla Holandii, podjęli rękawicę, zmienili taktykę i byli o włos od sprawienia niespodzianki.
Ten mecz przypomniał mi zeszły sezon, kiedy kilkukrotnie Xavi wprowadzał podobną taktykę, a Potężny Luuk ratował nam du.ę :)
14
No i dobra, przynajmniej nam ten Mundial nie zajechał chłopaków :)
0
@wildzenon12 No nie mów, że Merino da więcej. Może podbije statystykę podań...
0
No to wygląda, że nam się sytuacja z występami Araujo na Mundialu rozwiązuje...
2
No, przez chwilę Lucho nie miał zbyt pewnej siebie miny :)
Ale kiedy wiadomo było, że Kostaryka nie wygra, to chyba nie motywował swoich piłkarzy zbyt przesadnie...
0
Dziś akurat liczyłem na Fatiego w wyjsciowym
0
@PawkoFCB zapewne jest dużo ujęć. Fakt jest taki, że ostatnie 20 minut Argentyna grała tak, jakby już się jej nie chciało
0
"Kapitan Argentyńczyków pytał swojego trenera o wynik meczu Meksyk - Arabia Saudyjska. Selekcjoner Lionel Scaloni na bieżąco śledził rezultat i powtarzał tylko: "2:0, 2:0!". Meksykanie doprowadzili do takiego stanu już w 52. minucie po golach Henry Martina i Luisa Chaveza. Wówczas Polaków w turnieju utrzymywał jedynie ranking fair play. - Jeżeli strzelimy im jeszcze jedną bramkę, to zostaną wykluczeni - krzyczał w kierunku Messiego.
Polacy wciąż rozpaczliwie się bronili. - Nie chcą więcej, oni nie chcą więcej - wołał dalej Scaloni. Na szczęście więcej goli już nie padło."
sport.pl
Szczerze mówiąc, to w łańcuszku sprawczości
w temacie naszego awansu byliśmy za Argentyną i KSA
0
@Panpiwkarz My wykonaliśmy jakieś zadanie ? Prosząc Argentynę o jak najmniejszy wymiar kary ? I Saudów, żeby nie dali du.y Meksykanom ?
5
A największe upokorzenie jest takie, że gdyby Argentyna musiała dziś wygrać 4 bramkami, to wygrałaby 4 bramkami. Przez ostatnie 20 minut grali w poprzek i do tyłu, jedyny Lautaro, który chciał coś wbić.
Jedyny Szczęsny, który może być z siebie naprawdę zadowolony po tym meczu.
Ta obrona karnego dała nam tlenu, szkoda, że starczyło tylko do przerwy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika