0

Moim zdaniem o grze Francuza powinien decydować Xavi, a mam dziwne przeczucie, że on chciałby Dembele w składzie, ale musiał się ugiąć przed zarządem, który chce Dembele na trybunach...

6

Alexia jest mega :) Tylko wynik coś niski...

0

Niech lepiej ruszą, niż staną na własnej połowie, czekając na kontry.
Jak biali...

2

@Kaniak Nie ma nic do gadania, ale Gavi ma

0

"Każdą rękę wyciągniętą po Gaviego odrąbiemy"
Premier Cyrankiewicz

0

@masq piszesz o dziecku Neymara, ale i tak musisz tam wcisnąć Messiego.
To fobia, ale da wyleczyć...

0

Żeby nam się kolejny "szczęśliwy na trybunach" nie znalazł...

0

@Tollusiek Ale dlaczego piszesz, że Messi jest zły ?

1

Kiedy do nas przyszedł i nie odpalił, miałem wrażenie, że zdominował go Messi i Cou bał się wziąć odpowiedzialność/zaryzykować, żeby w razie błędu nie nadziać się na kose spojrzenie Argentyńczyka.
Miałem olbrzymie nadzieja, że uda mu się w tym sezonie, wśród tych dzieciaków zostać liderem, ale cóż... Chyba mu nie do twarzy w blau-granie...

2

@Lukdedomb jasne, Aquero,,który miał problemy z sercem już parę lat temu i Eriksen, który nie był szczepiony...

0

@Zoker nie obstawiam, ale czytałem kiedyś, że statystycznie 10% mężczyzn przejawia homoseksualne skłonności, więc to by się zgadzało

2

@FCBurnley Wrócił Pedri, to Gavi nie będzie grał wszystkiego. Zresztą zaraz nałapie parę żółtek i też nie zagra wszystkiego :)

7

Swoją drogą jestem ciekaw, jak za dwa miesiące będą wyglądali Vinicius i Benzema, których Anecelotti zajeżdża od gwizdka, do gwizdka.
I to jeszcze mając Hazarda na ławce.
Ich pozycja w tabeli wynika tylko ze słabości La Liga w tym sezonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

28

Narzekającym chciałem przypomnieć, że jesteśmy klubem, który otarł się o bankructwo, że pół roku temu było "jest, jak jest" i "nie można liczyć na wiele", że dziś trzej (jak sądzę) podstawowi zawodnicy zagrali po raz pierwszy od miesięcy, że mamy w składzie zawodników takich, jak Gavi i Nico, których rok temu kojarzyli tylko bardziej ogarnięci kibice FCB.
Ja widzę jak to zaczyna iść do przodu i już czekam na mecze z Napoli :)

0

@kosiar91 był mało widoczny, ale kiedy starał się wychodzić na pozycję nie dostawał piłek

1

Natomiast, jak widzę jakim PESELEM legitymują się zawodnicy, którzy dziś występowali na boisku, to jestem spokojny.
Czas pracuje na nas.

5

Prześcieradła mają patent na drużyny grajace wysoko i nie dysponujące szybką obroną.
Laga na Viniciusa/Rodrygo i zawsze coś wpadnie.
To proste i skuteczne, nawet dziś, kiedy nie mieli kontroli nad meczem

1

Idziemy w dobrą stronę!
W lidze na Bernabeu będą punkty

3

Widać postępy tej kadry w meczach z Realem. Brawo Xavi !

0

Jest Pedri !!! :)

2

Pedri za FdJ, Nico za Busquetsa i jedziemy z emerytami !
:)

0

Depay go to Cadiz :)

0

Depay zapuszcza korzenie na ławce :)

4

Doping za Madrytem - to chyba dzięki usunięciu krzyża.

0

Ja bym tam na miejscu Xaviego zadbał o asekurację Daniego/podwajanie Viniciusa...

2

6:1
I to bardzo ostrożnie.

0

Super ruch.
Może jeszcze zaskoczy, a jeśli nie, to przy jego mniejszej pensji łatwiej będzie go wypożyczyć i jeszcze odciążyć budżet klubu, a do 2026 będzie można przy ewentualnej sprzedaży trochę kasy odzyskać.

7

@urbipl Akurat ograniczenie ilości spożywanego mięsa większości zachodnich społeczeństw dobrze by zrobiło

1

@Batys W przypadku Luuka nawet nieuznany gol jest ważny :)

Natomiast trzeba mu oddać, że nawet tę nieuznaną brameczkę wykończył klasowo.
"Lepiej, niż Neymar"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?