fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trochę popresowali i spuchli po 60 minucie.
Fajnie się na to patrzyło, szkoda, że zawodnik Celty nie wykorzystal wytuacji 1:1
0
@kibic1899 A jak się miał zachować?
Założyć sprężyny i podskoczyć 2m w górę ? :|))|)
3
@bagor34 to jest najlepsze:
"95% jego podań to dramat na aferę"
XDDD
1
@europejczyk
Po pierwsze - nic mnie nie zdenerwowało.
Po drugie - musisz być chyba słaby na umyśle, skoro nie skojarzyłeś, że pisząc "o niewolniku" zasugerowałem,że nie da się od tak sprzedać zawodnika, jeśłi on nie ma planów, żeby odchodzić..
To zawodnik decyduje.
A Ty wolisz wcisnąć tu Tuska :))
Dotarło, czy mam napisać DUŻYMI LITERAMI ?
0
@Gaucho I to usprawiedliwia teksty typu "Inter zagra w 12", albo "już odpadliśmy" ?
0
@fotohobby "nie zniżajmy" oczywiście
1
@bary Hahah, dziwne, że np na notatniku piszą podobnie o Sociedad, czy Althletiku.
Tyle, ze o rozkładaniu nóg przed Barceloną
0
@ousmanedembele10
Vazquezowi anulowali, a Jude dostał na 2 mecze, czyli tylko w PK
0
@pollack Przypominam, że przagrali z Valencją.
I to w lepszym składzie
0
A już myślałem, że wreszcie zobaczę, jak wygląda Vallejo w pozycji innej,, niż siedząca :)
3
"Ewentualna porażka Królewskich sprawi, że Barça zagra w Klasyku o mistrzostwo"
Nawet remis to sprawi
Ale oprócz tego liczę na żółtko dla Vasquesa, Ceballosa a przede wszystki, Tchoumaniego, bo są zagrożeni absencją w Klasyku
17
Ech... mam wrażenie, że trafiłem na forum prześcieradeł.
Meczu jeszcze nie było, a oni już na sędziego narzekają.
Błagam, zniżajmy się do ich poziomu...
0
@BORO_12 No to jaka jest różnica pomiędzy MATSem a Wojtkiem ?
1
@europejczyk Sprzedać Niemca ?
A co on, niewolnik ?
1
@fenix1983
Byle myślmy byli...
0
@BORO_12 "ale już powstrzymanych goli ma wyraźnie mniej."
Bo grał w mniejszej ilości meczów ?
0
@kibic1899
Właśnie w takich sytuacjach MATS ratował nam dupsko w ostatnim, mistrzowskim sezonie.
Szczęsnemu brakuje szybkości i często ładuje się pod zawodnika w takich sytuacjach
0
No i co, był "nie pewny" we wczorajszym meczu ?
0
@Emerald Gdyby wtedy drużyna strzelała tyle goli co teraz, to by jego niemoc nie była tak widoczna - jak w tym sezonie w meczach Bennfką, czy Interem
0
@BORO_12 Ale to Ty zacząłeś rozmowę o tym, kto gra lepiej, ale widzę, że to subiektywna opinia, a teraz wykręcasz kota ogonem .
Ostatni mecz w Interen, czy nieskuteczne wyjście do piłki w meczu z Celtą i zawalenie gola, sprowokowanie karnego kolejnym nieudanym wyjściem (na szczęście uratował go spalony).
Flick dobrze widzi, że Szczęsny potrzebuje resetu, bo w osstatnich meczach "po prostu jest"...
A to mnie rozbawiło"
"% skutecznych interwencji jest nic nie wart"
:)))))
0
@BORO_12
Potrafisz to udowodnić na liczbach ?
%skutecznych interwencji ?
Sprowokowanych karnych ?
Czy muszę uwierzyć w Twoje "na pewno" ?
:))))
0
@DonJuanMarquez Serio, uważasz, że wynik meczy z Valladolid będzie zależał od bramkarza ?
0
@BORO_12 "xd, tylko przypomnę że jego kontrakt będzie przedłużony nawet dłużej niż na rok. "
No oczywiście - idealny rezerwowy bramkarz
Na pewno MATS nie grał gorzej, niz Wojtek, a jego sufit ciągle znajduje się wyżej, niż Szczęsnego
3
Mnie tam bardziej interesuje skład Celty i to, jak sobie poradzi w niedzielę na SB :)
0
@Krystiansigma2734 Szczególnie jak 2 lata temu, kiedy jego kapitalna gra ratowała xavinieicie dupsko przy 1:0 i w efekcie dała mistrzostwo LL
0
@Emerald Tak jak dwa lata temu, kiedy zdobywaliśmy mistrzostwo LL ?
1
@BORO_12
Wojtek został sprowadzony jako zastępstwo pierwszego bramkarza drużyny.
Ten bramkarz wyleczył kontuzję i wrócił.
Czego nie rozumiesz ?
Nie chcę już nawet pisać, że Wojtek ostatnio niczym nie imponuje i nic "ekstra" od siebie ni daje.
0
@Marcelinho99 Jest pierwszym bramkarzem drużyny, kapitanem, wyleczył kontuzję, więc dlaczego ma nie zagrać w miejsce tego, który został sprowadzony do jego zastępowania ?
BTW - jak Szczęsnemu piłka wpada do siaty, to na nią nie patrzy ?
4
Prawda jest taka, że dawno nie dał czegoś ekstra od siebie
0
Ponoć Dimarco zszedł, bo musiał w trybie natychmiastowym zażyć Aviomarin