0

@michal26 "jakie uprawiają Hołownia czy Trzaskowski"

...albo Mentzen

0

@Wojciech123 No tak, "nic nas nie przekona, że białe jest białe..."
:)))

3

Ale Bartoszewicz zaorał Nawrockiego tym pytaniem o kopalnie :)

2

Czyli Mallorca gra o szpaler dla nas na wejściu na murawę Estadi Cornellà-El Prat
Trzymam kciuki !

36

Endrick na swój rekord !


0

@BorzyKrzys
Ale kasa dla klubów się zgadza

0

@Criss18Barca Prawda. A potem pojawił się Szczęscy i Peńa się spalił trochę mentalnie.
Ogólnie uważam, że to OK, że odchodzi - to jednak nie ten kaliber, żeby być nr1 w Barcelonie

0

@Pedri16Future Jasne, ale nie wiadomo, na jaki poziom wszedłby Peńa.
Ogólnie cieszę się, że MATS wraca, bo pamiętam, jak często xavinieta dowoziła jednobramkową przewagę dzięki jego interwencjom.

5

Czy w drużynie, która strzela 3.5 gola na mecz istotne jest czy broni zawodnik Szczęsny, czy zawodnik Pena ?
Zaczynam się zastanawiać czy z Penią nasz wynik byłby gorszy ?
Wojtek błysnął raz, w Lizbonie, kiedy graliśmy w osłabieniu.

To był jego peak w Barcelonie, później było poprawnie, albo nawet trochę słabo.
Wojtek dostał darmowy bilet do lunaparku, bilet na przygodę życia i jeden z najlepszych (pod kątem trofeów) sezonów w życiu.
Mimo, iż sam nie grał spektakularnie, a można go będzie zapamiętać z takich takich, jak m.in ta dzisiejsza na Kylianie.
Jestem ciekaw, czy przyjmie kolejny bilet do lunaparku, choć tym razem raczej do drugiego rzędu....
Mimo całej sympatii dla Szczęśnego, fajnie byłoby na na jeszcze jeden, może nawet dwa mecze tego sezony zobaczyć MATSa

0

@Luciano99 Dwa pierwsze ("psycha siadła" i "po sezonie") wyjątkowo brzydko się zastarzały.
Choć w sumie może ten drugi ma sens - w odniesieniu o Realu :)

0

@eltores Bo to był strzał w światło bramki. Wygląda na to, że przed bramką, metr od napastnika obrońca może sobie pajacyki robić

7

Brawo, Hansi.
W przyszłym roku trzeba będzie wyjaśnić Real Xabiego Alonso, bo biali podnieceni, jakby to miał być ich zbawca

2

To co zrobił (a właściwie, czego nie zrobił) VAR przy sprawdzaniu ręki Tchoumaniego, to skandal, podważający zasadność używania tej pomocnej technologii.
Dlaczego nei pokazali wszystkich kadrów, przede wszystkim tych bliższych ?

5

Panie Flick, cóż żeś Pan ze mną uczynił ???
Wygrywamy 4-3, przybliżamy się do tryumfu w LL, a ja jakiś jestem rozczarowany, że pokonujemy białych tylko jedną bramką...

3

I znowu remontada z Realem :)
Kibice białych muszą być wkoorwieni, bo do tej pory to oni byli przyzwyczajeni do takich końcówek w wykonaniu swoich zawodników

2

No to w czwartek wygrać z Papużkami, potem w autobus i na miasto fetować z kibicami przy Fontanna Canaletes
Idealne zwieńczenie tego sezonu

5

Brawo Hansi Flick, przybyłeś i odmieniłeś tę ziemię, katalońską ziemię

7

Zastanawiam się, dlaczego VAR nie pokazał sędziemu powtórki z której najdobitniej widać jak miał ułożoną rękę Tchoumaniemi prze strzale Ferrana ?
To jest niepojęte, kolejny mecz, kiedy sędzia bohatersko utrzymuje głowy przeciwników nad powierzchnią wody

6

Jak biali będą kiedyś narzekać na sędziów (czyli najpewniej po następnym meczu), to pokażcie im ten mecz

0

@torondirn A ja nie. Z Lewym gra nie jest tak płynna, a Real ma mdłości od tej karuzeli.
Jak strzelą piątą, to nich wchodzi, może uda się nad Mbappe nadrobić

0

Jak ja kocham remontady !
Błagam, nie spieprzcie tego w 2. połowie

3

Ferran trzy asysty, szacun dla Flicka za wystawienie go od pierwszej minuty

1

Epicka historia się tworzy

2

W sumie - Balde na podmęczonego Lucasa to też może być ciekawe starcie :)

2

Czyli 4-4-2 o którym tak marzyli kibice Realu :)
Ciekawe, czy Fran Garcia już zażył Aviomarin ?

1

Może przerzucił się ze strzelania Barcelonie na Sociedad :))

0

@Transu96 A ja dostałem aparat fotograficzny "Zenith" i elektroniczny zegarek z 9 melodyjkami

0

@JoeBlack
"Sory, ale z wyborcami po się ciężko dyskutuje, bo wszystko wiedzą najlepiej, więc nie będę tracił czasu."

Metoda "na strusia".
Rozumiem

1

@JoeBlack "ak ktoś nie widzi, że w TVP jest gorsza propaganda niż za pisu to nie mój problem"
Haha, ale odlatujesz :)
Pokaż mi zestaw tak idiotycznych "pasków grozy" jak tu :
https://biznes.wprost.pl/technologie/internet/11445862/internauta-zebral-paski-i-screeny-z-2721-wydan-wiadomosci-tvp-zaklada-ze-moga-sie-przydac.html

Do tego pamiętam wymazywanie serduszek WOŚP z kurtek rozmówców, przerabianie flagi LGBT na czarno-białą, czy podpisywanie umowy z aktorem na bycie "przypadkowym przechodniem"

0

@Stinger_ "Doceniać trzeba to prawda ale w 2019 roku wszyscy ogłosili sezon na straty mimo półfinału LM i zdobycia La Liga, a teraz? "

A PK też wpadł ?
I to wygrany po finale z Madrytem ?
Poza tym - ile kasy wydała Barcelona w dwa lata poprzedzające tamten sezon na Dembele i Coutinho ?
No i byli Messi i Suarez.

Teraz to samo może być osiągnięte głównie dzięki chłopakom z LaMassi i pojedynczym transferom typu Olmo.
Wiec tak, po wygraniu LL to będzie kozacki sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?