fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AbelKabel Powinien na Trzaskowskiego, skoro Nawrocki w jego rankingu jest na ostatnim miejscu :)
0
@Kgorecki2500 Picie piwa szkodzi
xD
6
Lamine, sypnij dziś magią na zapas, bo będzie ciężko wytrzymać bez niej ponad dwa miesiące
0
Pytanie, czy on sam chce grać w Barcelonie ale nie tam, gdzie się wychował, tylko po bordowej stronie.
Lekko by nie miał...
0
@Stinger_
Już wiem, kolega chwilę po moim poście napisał:
"Chłop odklejony, typowy wyznaniowiec swojej prawdy."
0
@Deathwing112 Kto to jest Bosak ?
xD
1
@DonCarletto I to jest dramat, bo oznacza, że moralność połowy społeczeństwa upadła na bruk, albo, dała się tak zmanipulować partii, że wyrzekła się własnego głosu
0
@BorzyKrzys Raz na pieć lat można popaść w zdumienie, prawda ?
I to nie jest analiza, tylko stwierdzenie prostego faktu +pytanie
7
Ślepy fanatyzm legionu wyznawców wyznawców PiS to ewenement nieprawdopodobny.
Gdyby Trzaskowskiego przyłapano na przejmowaniu mieszkania od starszej osoby, lichwiarskiej pożyczce, udziel w ustawkach, korzystaniu za free z państwowego apartamentu, uzależnieniu od nikotynowych strzałów, to jego poparcie szorowałoby w okolicach Kidawy-Błońskiej z ostatnich wyborów.
Zastanawiam się, gdzie jest granica moralna przeciętnego wyborcy Pis, co musiałby jeszcze przeskrobać Nawrocki, zaby taki wyborca powiedział "pie.dolę, nie idę" ?
1
@AlexDark00
https://businessinsider.com.pl/prawo/analiza-wyborczej-strategii-nawrockiego-deklaracja-a-realia/pbjcmyh
Przecież on by wszystko podpisał, nawet gdyby był u Zandberga. Swojego elektoratu i tak by przecie nie stracił :)))
0
@michal26 To tym lepiej
0
Szefemaker nie zaśnie, ze zgryzoty, że on na to nie wpadł....
Ale z drugiej strony - zupełnie szczerze - jaka to byłaby przyjemność pójścia na piwo z klakierem, od którego można usłyszeć tylko "tak, oczywiście, Sławku", "zgadzam się w zupełności, Sławku", "masz pełną rację Sławku", "gdzie jeszcze podpisać, Sławku ?"
:)))
1
Sztabowi Trzaskowskiego trzeba przyznać jedno, że tak, jak całą kampanię prowadzili marnie, tak dziś pomysł na to, żeby w jednym pubie przy jednym stoliku usiedli Trzaskowski z Mentzenem, a także (przede wszystkim) Sikorski to strzał w 10.
0
@dampol Przecież to m.in. dzięki głosom PIS UVDL jest tam, gdzie jest :)
W jaki sposób nas kiedykolwiek Pis obronił?
Jak Zielony Ład wprowadzano ?
Jak zakup szczepionek na Covid negocjowano ?
Czy jak 1/27 głosowanie "wygrali" ?
:)))
5
@norbi77
@clyde założyła wątek, dostała się do gorących, a jak ktoś ją przyłapał na niekonsekwencji, czy wręcz kłamstwie to poszedł foch i tyle jej było.
Kobietę nawet Konfederacja nie zmieni, a wydawało mi się, że one muszą być jakieś inne :)
7
@ML10 " PO wystawi zdechłą świnie to i tak obecni tu fanatycy będą na te truchło głosować."
Serio ? A na Kidawę-Błońską chcieli głosować ?
Chyba ci się narracja nie spina z faktami
EDIT: ok, zapomniales, fajnie, ze ktoś ci o niej przypomniał
2
@PaPo " snus to cpanie ? Xd"
Nawrocki dał pokaz swojej słabości, skoro nawet 2h nie potrafi wytrzymać bez wspomagacza, nie ważne, czy go ten wspomagacz pobudza, czy uspokaja - takie wciskanie sobie czegoś do ust na wizji jest żałosne
0
Fati to jednak trochę decyzja Flicka, skoro w tym sezonie był 5-6 w kolejności do wejścia z ławki...
0
@capricornusjrk prawda, i jeszcze jest taki @Ls0811 który pisze, co pisze...
Ja rozumiem, że Trzaskowski jest może miałki, nijaki, ale od nikogo mieszkania nie wyłudził, lichwą się nie zajmował, nie mieszkał sobie na koszt Polaków w apartamentach instytucji rządowych, nie nawalał się z przestępcami w ustawkach....
Serio. wiernopoddaństwo kaczyzmowi w tym kraju zaczyna mnie przerażać...
5
To Nawrocki jest uzależniony od tej nikotyny i nie potrafi dwóch godzin wytrzymać bez "strzała" ?
Uspakaja go, czy wręcz przeciwnie - pobudza ?
Słabo to wygląda, jak przed kamerami sobie coś wpycha do ust...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@maroon No cóż, moją inteligencją przejmować się nie musisz, - ja też nie przejmuję większością rzeczy, które u mnie są powyżej średniej.
Musiałeś to zakończyć fikołkiem, co ?
Twój kandydat świadczy o Tobie
Leć za tydzień głosować na wydziaranego, pazernego na kase kibola - przeciwko Trzaskowskiemu i na złość co niektórym użytkownikom La Rambli :))
0
@maroon OK. W takim razie po raz drugi wpiszesz się w "pisowskie twardogłowie"
Raz (co sam tak nazwałeś) kiedy głosowałeś przeciwko Komorowskiemu, drugi raz kiedy zagłosujesz przeciwko Trzaskowskiemu.
Fakty, nie "wyzywanie"
0
@maroon
"Pisowskie twardogłowie,które chyba raz w życiu głosowało na PIS i było to za pierwszej kadencji Dudy, czyli podczas takiej samej sytuacji jak obecnie "
Twoja logika mnie rozwala. Piszesz, że "pisowskie twardogłowie:" miałeś raz podczas " takiej samej sytuacji jak obecnie" czyli głosowania "przeciwko Komorowskiemu."
Wtedy to było pisowskie twardogłowie
A teraz głosujesz przeciwko Trzaskowskiemu, zapierając się, że "nic Cię nie przekona" i jesteś ponoć "obrażany i wyzywany"
Fajnie :))))
0
@maroon Dotknęły Cię twoje własne wypowiedzi ?
Bo "twardogłowie" pasuje do nich jak ulał
1
@Coltrane Rakitic tylko w swoim primie osiągał to, co Modriż przez dekadę
0
@maroon
"Tak jasne - obrażaj dalej jego wyborców - na pewno ich przekonasz do zmiany zdania."
Hahaha...:
"Nie przekonuj mnie bo to odnosi przeciwny efekt."
" Nigdy w życiu nie zagłosuję na trzaskowskiego i tyle"
"nawet nie biorę pod uwagę takiej możliwości aby taka osoba została prezydentem."
"musiałoby się wydarzyć trzęsienie ziemi abym ewentualnie nie oddał tego głosu przeciwko."
Nie jestem gromowładny i wychodzę z założenia, że betonu nie skruszę. Reprezentujesz wszystko, co typowe, dla pisowskiego twardogłowia
0
@GTBTP "Dla Ciebie chory psychicznie, a dla mnie ma mandat ponad miliona osób, które na niego zagłosowały :D"
To i tak dużo mniej, niż osób z zaburzeniami psychicznymi w PL
0
@maroon Czyli wolisz, żeby prezydentem został wydziarany drobny cwaniaczek, pazerny na kasę, z szemranymi znajomością szczątkową umiejętnością posługiwania się językiem obcym ?
Mam wrażenie, że połowa narodu jest tak zyebana, że takie postępowanie, taka moralność im imponuje...
Boisz się, że Trzaskowski wpuści tu imigrantów ?
A co on tu ma do rzeczy ?
Jakoś Duda nie protestował, jak PiS ich tu ściągał...
1
@Kgorecki2500 "To się w pale nie mieści! Kto Trzaskowskiemu dobrał sztab"
A on jest w sztabie ?