0

Wczoraj po golu na 3:2 pomyślałem sobie "Raphinha - Złota Piłka"
Bo w pierwszym półfinale jego strzał był decydujący, teraz ten gol, którym wydawało się, ze również taki będzie.

A teraz na czoło stawki wysunie się pewnie Dembele, jak dziś awansują, a on strzeli dziś, lub w ew. finale.
W sumie - fajny policzek dla Mbappe
:)

0

@danijacek "Ten Olmo" strzelił gola, a co pokazali zmiennicy ?

5

Inter sprowadził nas na ziemię...
Po golu Raphini czułem, że to jest ten dzień, że to jest ta drużyna....
Szykowało się kolejne zwycięstwo po pięknej remontadzie.
Nie mogę przeboleć sfrajerzenia ostatnich trzech minut, nawet mi się spać nie chce...

Dwumecz okazał się legendarnym, szkoda tylko ,że dla kibiców Interu
Okazja do podreperowania humorówjuż w weekend i wierzę że Barca potwierdzi dominację w Hiszpanii, bo Real jest daleko w tyle za poziomem, jaki dziś pokazały Barca i Inter

0

"Archivo VAR podaje jednak, że w tej akcji miały miejsce dwa kontakty - jeden jeszcze przed linią, a drugi już w „szesnastce”."
Liczy się pierwszy, więc gdzie kontrowersja ?

0

@mildan1704 Równie dobrze może przyjść sportowa złość i chęć odegrania sie na najbliższym rywalu.
Akurat o mental przy tej drużynie jestem spokojny

0

@lucca87 Jaki faul ? Na piłce się potknął...
Nawet nie protestował

8

Nawiększy plus tego meczu - odsiał kibiców od chorągiewek.
Co, co można było tu przeczytać o naszych zawodnikach i Flicku po pierwszych 45minutach świadczy tylko o tym, że spora część "kibiców" mogłaby sobie odpuścić logowanie na fcbarca.com

2

Przegraliśmy, ale z honorem i można z podniesioną głowa zejść z boiska.
Jak w Klasyku odrpawimy Real (a Real ie dorasta poziomem do tego, co dziś pokazały Inter i Barcelona) to będą mieli rozgrzeszone :)

3

Sommer wygrał im ten mecz.
U nas Szczęsny po prostu był - nie popełnił rażącego błędu, ale nie wyciągnął nic nadzwyczajnego.
No, może strzał Fratesiego w dogrywce

3

Szkoda, szkoda, szkoda.
Zabrakło cholernej koncentracji w trzech ostatnich minutach gry

7

Niestety, zjazd, jaki zaliczył Araujo jest niesamowity.
Jeszcze dwa lata temu zaśmiałbym się, gdyby ktoś powiedział, że Martinez jest lepszym stoperem...

0

Jeden cud już się dziś zdażył, wierzę w kolejny

0

@Emerald Nie wyłapał ani jednego strzału zmierzającego w światło bramki ?

2

Partidaso !

Szkoda tej trzeciej bramki, ale brawa za mental, bo to, jak walczą te młode chłopaki i jak potrafią na tym przeraźliwie głośnym stadionie zdominować momentami Inter jest niesamowite.

Ta drużyna ma moc !

1

Plusem dwóch asyst Martina jest to, że Inter zaczął pilnować tamtej strony boiska, więc w środku zrobiło się luźniej

0

@HugoZraszacz 2 asysty w 1/2 LM i koszmarnie ?
A może jakiegoś gola zawalił ?

0

@BISHBASHBOSH Serio, gdzie ?

1

I jeszcze specjalne pozdrowienia dla "kibiców", którzy jechali po Flicku za brak zmian

1

Hahaha, żałuję,ze nie widzę min tych kmiotów, co dewaluowali Martina :))))

0

Gratulacje dla wszystkich głąbów, którzy jechali po Martinie i Ericu :)

0

@xavi890 Popatrz na ich obronę.
Kolejny śmieszny "kibic"

1

@Mt1 Ręka była sprawdzana

0

@michal1899 "Najlepiej to będzie jak..."
Żal, za takich "kibiców"...

0

Albo zagramy koncert, albo pozostanie nam nastrzelać Realowi i i zamknąć sezon z krajowym trypletem, co tak będzie mega sukcesem

0

@Emerald a MATS wpuścił WSZYSTKO ?

3

Drewniany Martin, albo pechowy w LM Araujo to jak wybór, czy gola dostaniemy po akcji skrzydłem, czy przez środek obrony :)

Cała wiara w to, że nasi strzelą więcej

6

Zjazd to oni bieli w 60. minucie szczęśliwie wygranego meczu z Celt.a…

5

@Tasde Morawiecki byłby dumny z ilości kłamstw w jednej sprawie::

- mam jedno mieszkanie
- No dobra może mam drugie, ale udostępniam staruszkowi którym się zajmuje
- No dobra może nie do końca się zajmuje, przecież nie mam kontaktu z nim od grudnia
- Senior znajduje się w DPS-ie...

6

I bardzo dobra decyzja.
Są kluby mniejszego formatu, gdzie może być numerem 1., jak na wypożyczeniu w Turcji

0

@europejczyk
Nie interesuje mnie czy być napisał "sprzedać Niemcza, czy "Polaka", czy "Francuza"
To ty masz jakąś chorą odklejkę na punkcie polityki w wątku o obsadzie bramki Barcy.
Zacytowałam Twoje naiwne "sprzedać Niemca" żeby ci uzmysłowić, że to nie jest tak, ze klub może sobie żonglować piłkarzami, bo ma taką fanaberią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?