fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ale gwałt...
PSG rozegralo ich perfekcyjne.
Brawo, Lucho.
Oddał najlepszego strzelca i stworzył taki team...
1
@goldensun Pewnie chciałby powalczyć o nr1 w bramce reprezentacji Niemiec przed Mundialem
8
I cyk, kolejny piłkarz Barcy do hiszpańskiej repry
7
Ale Yamal nastrzelal ważnych, podlączajacych nas do prądu bramek w tym sezonie...
W tym w LM i w Klasykach :)
1
Flick jest spec nad spece, jeśli postawił na Rafę, a nie na Ansu, a ten odpalił tak, że jest jednym w kandydatów do ZP
0
@Deathwing112
Ja też nie uważam, że to zero-jedynkowa sytuacja, oczywiście wina jest bezsporna, ale skądś wziął się jej motyw.
Co zrobi z tym państwo ?
To, na ile pozwalają przepisy.
Czy ustawa o mówię nienawiści mogłaby pomóc w takiej sytuacji ?
1
@Metempsychosis Sorry, tak wygląda rzeczywistość.
Najpierw to, co najłatwiej udowodnić, a potem mniej znaczące, aczkolwiek też bulwersujące sprawy z młodości.
A Nawrocki ma ich tyle, że jest czym grillowac
0
Dwa młode życia zmarnowane.
A zaczęło się od hejtu w sieci...
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,31979752,zabojstwo-16-letniej-mai-greckie-media-bartosz-g-jest-w.html#do_w=450&do_v=1413&do_st=RS&do_sid=2282&do_a=2282&s=BoxCzytMT&do_upid=1413_ti&do_utid=31979752&do_uvid=1748520728052
1
@Metempsychosis Onet zaczął działać po rejestracji kandydata. Na początku wziął sie za to, na co są kwity - przejecie mieszkanie, poświadczenie notarialne o rzekomej wpłacie gotówki, umowa lichwiarskiej pożyczki.
Później weszły tematy na które papierów nie ma, ale trzeba było znaleźć świadków, zweryfikować ich słowa.
To wina Onetu, ze za Nawrockim ciągnie sie tyle syfu, ze ledwo zdążyli przed 2.tura
1
@Metempsychosis
Skoro było wiadome, to dlaczego Kaczyński go namaścił ?
Poza tym - to, że w Trójmieście„było wiadome,” nie oznacza, że można od tak o tym napisać.
Żeby nie narazić się na śmieszność/przegranie ewentualnego pozwu trzeba przeprowadzić dziennikarskie śledztwo, a to tygodnie, miesiące zbierania dowodów
1
@Metempsychosis
"Czy dziennikarze mogli to wcześniej ujawnić. Oczywiście.
Ale przecież nie o to chodzi w tej zabawie."
A poza tym - wcześniej były inne, dobrze udokumentowanie wtopy Nawrockiego:
- apartament deluxe za free
- przejęcie kawalerki (poszło zawiadomienie do prokuratury) z niejasnym notarialnym poświadczeniem o przelaniu pieniędzy (tez chyba poszedł wniosek o sprawdzenie tego)
- lichwiarska pożyczka
- a potem ustawki i panienki z Grand Hotelu
delikatnie mówiąc - dużo tego.
Tak umoczonego, pokazującego swe nieciekawe oblicze kandydata to chyba jeszcze w PL nie mieliśmy...
0
@Kondziu_FCB "ustawki to patologia, aczkolwiek Nawrocki zrobił to jako młody chłopak"
A jak był starszy, to zmądrzał i w ramach odkupienia win zaczął opiekować się pewnym staruszkiem...
xDD
10
Agenci piłkarscy (większość) to jest patologia tego sportu...
"20 mln euro to kwota, za jaką jest w stanie ponieść ryzyka."
Ma rozmach, skur...syn
0
@OBSERWATOR2021
Hahaha, ale fikołek :)
To się tak da - ze złamanym kręgosłupem ?
0
@mesqueundumb ok, ale Duda robi to z uległości, nie z głupoty…
Dobrze to sobie przekalkulował
0
@MessiSuarezNeymar Ale takiego zjazdu od profesora do stręczyciela nie zanotowali
1
@arasz1819
Grubo. Ale chyba jakiś czas będzie niedostępny
Myślę, że jeszcze Romanowskiego pomiędzy można wystawić. Tego pisowski Prezydent ułaskawi z mety
1
Kandydaci PiSu na Prezydenta |RP w kolejności chronologicznej.
1. Lech Kaczyński, profesor
2. Andrzej Duda, przedstawiciel krakowskiej inteligencji
3. Karol Nawrocki, przedstawiciel trójmiejskiego półświatka
Aż się boje, kim będzie następny kandydat :)
Ale dla pisowskiego betonu profesor, czy drobny cwaniaczek - żadna różnica :)
0
@ferdas_rawa : teraz odbijam. Skoro Tusk i Onet mają tak grube dowody, czemu sami z tym do sądu nie pójdą? Sutenerstwo jest karane."
Bo się przedawniło...
Udział w bójkach tez się przedawnił.
0
@RafiVeB Sam z sobą ? Przecież odpowiadam tylko Tobie, pokazuję co wiadomo już o Karolku.
Dochodza następne rzeczy:
Ale fajnie jest, że się odezwałeś. Zawsze chciałem pogadać z kimś, kto ma tak spaczoną moralność, że pomimo wyżej przytoczonych przewin nadal chce głosować na cwaniaczka
1
@RafiVeB Akcję z mieszkanie uważasz za pomówienie ?
Mimo wszytkich dowodów i braku JAKIEJKOLWIEK reakcji KArlolka na drodze prawnej ? Może ci imponuje takie kombinowanie nieruchomości ?
Lichwiarskiej pożyczki nie było ? Karolek zaprzeczył ?
A ustawki zwane przez samego Karolka "szlachetnymi walkami" to wymysł dziennikarzy ?
Nocowanie w apartamencie IPN, za który "zapomniał" zapłacić to wymysł mediów ?
Ktoś został pozwany za powyższe ?
Przecież w sprawie kawalerki i apartamentu lecą prokuratorskie śledztwa
TY masz jakiś syndrom wyparcia, czy po prostu zawsze, jak w twarz plują, to twierdzisz, że pada ?
0
@RafiVeB
Może zaskarżyć polityków KO piszących o nim jako o sutenerze po ukazaniu się artykułu.
Poza tym - póki co cwany Karolek nikogo nie pozwał
1
@RafiVeB — "Po pierwsze obejmuje swoim zakresem przede wszystkim wypowiedzi przeciwników politycznych lub jakichś form agitacji wyborczej. Dlatego artykuły prasowe niekoniecznie podpadają pod zakres tego przepisu, to znaczy nie można pozywać dziennikarzy w trybie wyborczym — wyjaśnia adwokat Andrzej Zorski z kancelarii PZ Adwokaci."
Można, można.
Najwyżej nie zostanie rozpatrzone.
Można pozwać też wypowiedzi polityków na X, np Pomaski, któa nazwała go sutenerem.
Można pozwać Tuska za post w któym pisze do KAczyńskiego" "O wszystkim wiedziałeś, Jarosławie. O związkach z gangusami, o “załatwianiu dziewczyn”, o apartamencie miłości w Muzeum II Wojny Światowej, o wyłudzeniu mieszkania i innych sprawach pozostających wciąż w ukryciu. "
"nadzieja matką głupich, no to on będzie głupcem dopiero za 2 lata, a wy?"
Jestem głupcem, bo nie chcę zagłosować na pazernego na kasę drobnego cwaniaczkiem, lichwiarza, wydziaranego kibolem z ustawek ?
No i całkiem prawdopodobnie - człowieka załatwiającego ku.ewki ?
No tak, to bardzo głupie...
xDDD
0
@RafiVeB Ale ten oponent polityczny, zamiast zaskarżyć w trybie wyborczym i rozwiać wątpliwości jeszcze przed wyborami ZAPOWIADA pozew iw innym trybie
1
@Damiain
"Więc wolę oddać taki głos z nadzieją że przez 2 lata może coś się zmieni:)"
Dziś dzień Matki
Wiesz, czyją matką jest nadzieja ?
0
@pluszek "W piątek padła wieść że w poniedziałek wystrzeli wielka bomba!
Wystrzeliła - po raz kolejny zrobili z Nawrockiego sutenera. Kto - "dziennikarze onetu". Tam nawet nie mają na tyle odwagi by pod swoimi rewelacjami podpisać sie imieniem i nazwiskie"
A Nawrocki nie ma odwagi, by ich pozwać w trybie wyborczym...
1
@Damiain "możesz nazwać jak chcesz, jeśli ktoś chce pozwolić Tuskowi czy Kaczyńskiemu "
Przecież głosując na Nawrockiego pozwalasz Kaczyńskiemu domknąć machinę władzy - tyle, że z 2-letnim opóźnieniem.
4
101 bramek Roberta w Barcelonie, 102 bramki chłopaków w tym sezonie w lidze.
Było co oglądać.
Dzięki !
1
@AbelKabel Powinien na Trzaskowskiego, skoro Nawrocki w jego rankingu jest na ostatnim miejscu :)