18

To jednak wyżej stawiam 1:0 przy 40 strzałach i pełnej dominacji, niż 1:0 i taki paździerz, jaki zagrali biali.

22

Ile w tym sezonie Pedriemu zmarnowali asyst, takich ciasteczek, jak ta, to głowa mała.
A potem ci, co mecze znają z flashscore piszą, że Pedri ma słabe liczby

0

@Alo_Vi Myślii TERAZ o zdobyciu Złotej |Piłki (czas zdobycia nieokreślony) i byciu stawianym w jednym rzędzie z Leo Messim (tez czas nieokreśłony).

Czegoś jeszcze nie rozumiesz ?

3

Kiedy sobie przypomnę , ile radochy dawały jego występy kiedy wchodził do drużyny w niewesołym dla Barcelony okresie, to az nie chce myśleć, że jeszcze może skończyć jako przeciętniak w przeciętnym teamie.
Oby Yamalowi dopisało więcej szczęścia

0

@Alo_Vi
A gdzie przeczytałeś, że ja piszę o tym roku ?

0

@ferdas_rawa
‚Karzesz” ?

Przecież Ciebie nie ukarałem.
Za czytanie bez zrozumienia nie karzą. ;)

1

Skuteczność słaba, ale plus za intensywność i determinację, żeby przestawia autobus z Majorki

0

@Alo_Vi To nie uważasz go za potencjalnego zdobywcę Złotej Piłki ?

0

@ferdas_rawa
Zazytuję:
"Wybacz, ale jak jest dyskusja z wieloma uczestnikami to nie mam zamiaru przy każdym zdaniu pisac do czego to się odnosi."
Lepiej faktycznie idź już spać :))

0

@ferdas_rawa
"wcisnąłem gdzieś LGBT? :-) Czy ty w ogóle ze mną rozmawiasz?"
Czytanie ze zrozumieniem się kłania...

1

Szkoda, że Yamal "skradł" mu asystę w sytuacji 1:1, bo podanie było bajkowe.

6

Jeśli Yamal myśli o Złotej Piłce, o byciu stawianym w jednym rzędzie z Leo Messim, to musi popracować nad finalizacją...

2

Nikt nie ma takiego sęka w nodze, jak Lewy :)

0

Legendarny mecz z Celtikiem mi się przypomina

0

@ferdas_rawa
Odpowiadałaś do KGorecki, nie odnosząc się do słów "Trzaskoity"
Zresztą już autor wątku popełnił ten sam błąd, co Ty.
Zwykły komentarz nt czyjeś śmierci , a ten już musiał LGBT wcisnąć

0

@ferdas_rawa
"Wczoraj Rafał prezydent Warszawy, ateista... dzisiaj Rafał katolik - prawie papież!"

A gdzie się tak przedstawił ?
Czy to, że skomentował śmierć głowy państwa, osoby ważnej dla milionów ludzi na świecie czyni z niego gorliwego katolika.
Przecież on nie nie napisał, że papież był ważny dla niego, zauważył tylko, ze miliony katolików poniosły stratę.
Dlaczego prawaki mają z tym taki problem ?

1

@danijacek Torres akurat dobrze znosi role zmiennika. I jest bardzo przy tym skuteczny na boisku

0

@michal26 I polskiemu społeczeństwu i jego zangażowaniu w wiarę pomoże konserwatywny papież ?
Zacznie do kościoła tłumniej uczęszczać ?

0

@Pin0chet Ale idotyzny.
Religia antychrysta :)

Cóż za poczucie wyższości. i jeszcze większa odklejjka...

0

@FcPortoFan1999

Po czarnym papieżu ma być koniec świata ponoć, więc może niech tego Włocha wybiorą, bo jeszcze ogrodzenia nie skończyłem

0

@michal26
"Aby Chrześcijaństwo/Katolicyzm przetrwał, to muszą wybrać konserwatywną osobę na to stanowisko. "
Jakie znaczenie dla przeciętnego katolika ma to, kto jest Papieżem i czy jest konserwatystą ??

37

I tak właśnie, przez VAR latami biali zdobywali puchary, szczególnie w LM...

0

@Prorokk No tak, 8 lat oglądania TVPis musiało na Tobie w odcianąć piętno i odcisnęło :)
Bye i dzięki - zabawny z Ciebie człek
:)))

7

Na notatniku bez zmian.
Liga Negreiry :))

bo sędzia 8 minut doliczył - oczywiście kiepy nie kojarzą, że faul na karnego był w 94 minucie, a potem sedzia przeciągnął do 102 co było już z korzyścią dla Celty

13

I taką Barcelonę kocham !

Nieco lekkomyślną z tyłu, agrasywną i skuteczną z przodu

0

Oby 2:0 (a lepiej więcej) w 60 minucie i najważniejsi zjazd do bazy

0

@Prorokk

Tylko właśnie o to chodzi, że to nie te same słowa, co zresztą sam najlepiej udowodniłeś oznaczając mnie w odpowiedzi w innym wątku,.
Naiwne wychwalanie jednego kandydata to słaba propaganda, ale nie szczujnia.
Liczę, że jeszcze 55 postów i po majówce wreszcie to ogarniesz

0

@Prorokk Oczywiście, że się propaganda, ale czy ta pani na kogoś szczuje ?
Jeszcze nie zrozumiałeś ?

Pokazuję tam może 87 razy Nawrockiego i jego "pucie" ?
Bo to właśnie byłaby szczujnia

0

@Prorokk
Sam używasz slpoganów "włącz myślenie" to najlepszy przykład.
Albo "reżim"
Ty wiesz w ogóle co to reżim ?
Pisząc o Polsce, o polskiej telewizji "reżimowa" ośmieszasz się tak samo jak ta "łagodną szczujnią"
Pisz dalej, w pracy życzyli mi "Wesołych Świąt" i widzę, że zaczyna się spełniać
:))

0

@Prorokk
Haha, "włącz myślenie" napisał gość, który twierdzi, że można szczuć łagodnie
Zrobiłeś mi dzień :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?