7

Panowie z ataku - życzę tak nastawionych celowników, jak miał Declan Rice wczoraj

5

Od października kibice Realu wieszczą, że już za momencik Barcelona siądzie kondycyjnie, ale powiem wam, że tak fatalnie przygotowanego na wiosnę pod kątem kondycyjnym Realu nie widziałem od lat.
Bellingham człapie, Vinicjus wydaje się wolniejszy, niż w poprzednich latach, nawet Valverde zatracił iskrę.
Czyżby Klubowe Mistrzostwa tak zakłóciły ich rytm przygotowań ?

3

Kibice Realu spokornieli jakoś...
Z notatnika:

"Wydaje mi się że ten wynik ma drugie dno a, mianowicie przyzwyczajanie się do potężnej porażki z Barca finale pucharu króla"|

10

Rice, co za Tomahawki odpalił.
Ronaldo do tej pory powtórki ogląda...
;)

27

Muszę uczciwie napisać, że doceniam konsekwencję piłkarzy Realu w chęci nie zdobycia gola na stadionie Arsenalu
;)

3

Grają bardziej w chodzonego, niż piłkę
Real już nawet nie ma ambicji, by zdominować rywala, wygrać środek pola, licza tylko na kontry

0

Jeśli wyjdą skoncentrowani i z wiarą we własne możliwości, wszystko będzie OK
To Borussia ma w tym sezonie problemy, nie my

0

„Syn tysiąca ku*ew” mnie ujął ;)

Hiszpanie są tak gadatliwi, że nawet nie potrafią obrazić za pomocą jednego słowa ;)

3

@Nightraider "od 2012 roku ani grosza. Wiecznie wysyłali mnie prywatnie, nawet jako młodzieńca. "

Jeśli Cię lekarze wysyłali, to znaczy, że u nich byłeś. A jeśli byłeś, to ni "ani złotówki", to wizyta kosztuje określona ilość złotówek

0

@paweuwarrior Tylko Soda Stream

0

Czuję dziś niedosyt, ale wybaczę, jak wcisną Borussi +2 w środę

0

Niewiele sobie ten Betis pograł, bramka po stałym fragmencie gry, poza tym lipa.
Zabrakło skuteczności dzisiaj, czasem szczęścia, jak choćby pół kroku w przód Fermina w ostatniej akcji meczu.

Ale jedno jest niepodważalne - Betis, walczący o LM pograł sobie dziś dużo mniej, niż Walencja walcząca o utrzymanie w LL

Natomiast śmietankowi dostali dziś 6 minut (co ich ostatecznie pogrążyło), my tylko 4, a Betis grał bardziej na czas, niż Walencja

2

Wygrać dzisiaj. Potem punktować na równo z białymi, przystąpić do Klasyka z przewagą 6pkt, wygrać go i zejść po meczu jako mistrzowie.
Taki plan.

5

Po meczach białych z Leganes i Sociedad zapytałem "jak długo można się tak ślizgać?"
Odpowiedź przyszła szybko :)

1

@Criss18Barca
"Wśród lekarzy też są poważne braki kadrowe. Dobrze że tam nie wpadają na takie pomysły"

A Nowe szkoły medyczne PiSu ?
https://klubjagiellonski.pl/2024/01/23/czarnek-otworzyl-nowe-kierunki-medyczne-niespelniajace-standardow-pojscie-w-ilosc-nie-rozwiaze-problemu/

1

@fart "I podobnie jest z człowiekiem, który jest maszyna skonstruowana/ zaprojektowana przez "KOGOŚ" do CZEGOŚ większego niż tylko zwykłego bezcelowego istnienia."

Ale człowiek to taka ryba, która kiedyś postanowiła (albo została zmuszona) do wyjścia z oceanu na ląd, a po xxx milionach lat wstała na dwie, wykształcone w międzyczasie, nogi.
Jakieś wielkiej teorii bym temu nie przypisywał

0

@Natenczasa *ogólnie wolałbym żeby te 60 mld przeznaczyć na podwyższenie kwoty wolnej, obniżkę pit czy podniesienie progów podatkowych PIT"
A ile masz dzieci i w jakim wieku ?

14

A ja mam nadzieje, ze najlepsze jeszcze przed Tobą

2

@Stinger_
No i trzeba też wziąć po uwagę, że Atleti grało o wszystko - ostatni mozliwy Puchar do zdobyciami to przed własną publicznością

4

@Tasde
Dać małpie zegarek…

Książkowy przykład.

0

Idealny przykład myślenia życzeniowego:
Wczoraj w drugiej połowie Atletico przejęło inicjatywę w meczu i już na notatniku cieszą się, że Barca „wreszcie siadła fizycznie”, bo „nie da się grać cały sezon na takiej intensywności” ;)

0

@vangoor
Elektryk tylko jako 2. auto w domu, więc wcześniej coś mniejszego /tańszego typu C3 wpadnie

0

Wczoraj na mecz z Atletico bourbon z Kentucky został zastąpiony szkocką whisky
Co jeszcze z made in USA można wymienić/zastąpić produktami polskimi/europejskimi ?

1

Ale nie w tym sezonie, tylko ewentualnie po tym, jak postawisz sobie parę trofeów na półce :)

1

Druga polowa kiepska w naszym wykonaniu, ale w sumie, to Wojtek się specjalnie nie spocił.
Taki spokojny, "emerycki" występ ;)

6

No i największa satysfakcja płynąca z tego wieczoru - biali pewnie kibicowali materacom, bo mają jakiś tam patent na nich - nawet, jeśli nazywa się VAR
Ale nie pykło, w finale jest Barcelona i będziemy mieli dwa Klasyki w przeciągu dwóch tygodni.
Marzy mi się, żebyśmy bardzo mocno skrzywdzili w nich prześcieradła

30

Piękne to nie było, ale...
...trzeba zauważyć, że nawet cierpiąc, nie dopuściliśmy Atleti to stworzenia klarownej sytuacji. Kounde tyrał jak wół, Araujo z Martinezem bardzo pewnie w końcówce.

Ten mecz można było zamknąć wcześniej, gdyby nie nadmierny egoizm Raphini i Yamala.
Te akcje można było rozegrać lepiej.




2

@RumbleDelivery
A co ma aparycja do komentowania ?
Masz gdzieś podgląd na niego ?

0

FdJ z żółtą chyba pierwszy do zmiany, choć Fermin też nie zachwyca - dużo strat dzisiaj.
Myślę, że Eric i Gavi około 60 będą na boisku.

Przy tej temperaturze meczu, to 30 minut spokojnie wystarczy, by Gavi żółtko podłapał
:)

1

W kompletnych składach to oni nie skończą...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?