fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@madl1l3nho Nie jestem ofiarą, bo biali nie eliminowali wtedy Barcelony.
To opinia postronnego obserwatora
5
Kładę się spać z nadzieją, że limit białego farta wyczerpał się dzisiaj i w sobotę Villareal przetrzepie im dupska po tych 120min
0
Komentarz usunięty
15
Albo bramkarz przeciwników zaliczy blackout (jak kiedyś Donnaruma), albo zawodnik zaliczy delikatny uślizg przy karnym i mu go anulują- nie ma drugiej drużyny, która zdobyła 15 Pucharów Europy, bo nie ma takiej, która tak leci na farcie w tych rozgrywkach.
Zawsze prezent od losu - albo przed erą VAR od sędziów
9
Co za farciarze, zawsze jest coś, co im pomoże - dziś ten minimalny błąd Alvareza.
3
Pierwsza dobra wiadomość już jest, Atleti gra dogrywkę.
Druga - myślę, ze ma na boisku lepszych i bardziej świeżych rezerwowych i to może dać im przewagę w dogrywce
0
Myślę, że będzie dużo bramek w dwumeczu.
Oby więcej dla nas :)
0
Optymalnie - dogrywka i awans Atleti po karnych
2
@Ojciec5tkidzieci W któtym momencie jest to cięcie ?
Gdzie można znaleźć niepocięty film ?
5
Bramkarz Lille jakoś przypomina mi Victora Valdesa :)
2
@norbi77 Z tym się fajnie komponują filmiki z uciekającym Mentzenem.
Teraz już wiem przed czym/kim
:)
Ale swoją drogą - debata Nawrocki-Mentzen byłaby pasjonująca :)
2
Fllick mu zmienił chipa i włączył boiskowe myślenie
0
Dziś oglądamy klasycznego Dembele - jedno świetne zagranie na trzy kiksy
1
Fajnie się ogląda to, jak nasi w ataku szukają siebie nawzajem.
U białych częściej gwiazdy grają na siebie
0
Raphina w takiej formie to kandydat do ZP
Tak naprawdę to jeszcze drużyna musi mu pomóc, zdobywając trofea.
Jeśli do klubowej gabloty wpadną jakieś blachy, to będę z wielkim zaciekawieniem śledził plebiscyt
0
Wszystko gra i buczy,
Fantastyczna forma Pedriego, Yamala i Rafy
Aaaa... I Balde dziś gra, jak topowy LO
0
@Kgorecki2500 Słodzona herbata ??
Ja espresso piję bez cukru (choć do tego musiałem przywyknąć)
0
@Ghostface No właśnie, i one nie dają tak "jednoznacznie pozytywnych" wyników.
Poza tym badania z lat 70 ubiegłego wieku to można sobie odpuścić
3
Awersja piłkarzy Realu do biegania jest co najmniej zastanawiąjąca.
Jakim cudem oni są tak wysoko w lidze ?
0
Dramatyczne Atleti, marny Real, szykuje się partidaso w środę :)
1
@QQL5 "Statystyki w krajach takich jak Islandia czy Wielka Brytania pokazują jednoznacznie że wpływa to pozytywnie zarówno na firmy - jak i pracowników."
Serio ? Na podstawie 18 miesięcznego eksperyymentu eksperymentu z udziałem 1000 pracowników wyciągnąłeś te "jednoznaczne" wnioski ?
"Czterodniowy tydzień pracy: Ruszył eksperyment z udziałem ponad 1000 pracowników. 4 listopada w Wielkiej Brytanii ruszyła druga edycja pilotażowego programu czterodniowego tygodnia pracy. Bierze w niej udział 17 firm, a w nich ponad 1000 pracowników. Projekt wspierają brytyjscy naukowcy"
@QQL5: "Polecam poczytać badania potwierdzone statystykami na ten temat"
Podlinkuj
3
Brawo Rayo, niech się biali dziś spocą
0
Czyli i Atleti mogą przegrać, jak ostatni frajerzy
0
@korn234 A ostatnio oni sobie ligowy mecz przełożyli i co to dało ?
3
Szkoda, ale zdanie piłkarzy dla których był to najprawdopodobniej bliski współpracownik jest najważniejsze
0
@Toretto Ale te usługi też są droższe na zachodzie, nie na tym samym,.
Znajdż ofertę niemieckiego barbera - strzyżenie brody i włosów za 20-30 euro
1
@Toretto "Większość w życiu nie wyjechała poza granice miejskie własnej pipidowy tylko mądrzy się przed ekranem, tymczasem w Niemczech krajach Belenuxu czy nawet w Skandynawi ceny za usługi nie odbiegają od tych naszych polskich. "
A to ciekawe, dlaczego mój szwagier z DE, który przyjeżdża do PL 3 x w roku zawsze się tu strzyże i (jeśli musi) robi zęby, bo znacznie taniej, niż u niego.
Kumpela z Malmoe do ginekologa też tylko w PL, a botoks (no cóż, jej wybór) ładowała na Śląsku, bo cena w SE zabija
9
Przy wczorajszej sytuacji (czerwona kartka) i jej skutkach - ataki Benfiki, rzuty rożne, górne piłki, konieczność piąstkowania Inaki byłby poskładany.
To bramkarz niezły, kiedy gramy swoją piłkę - do szybkich, ratunkowych wyjść daleko od bramki, żeby przerwać kontrę rywali
Ale w bramkarskim fachu na linii i przedpolu lepszy jest Wojtek - potrzebował tylko dwa, trzy miesiące, żeby. naoliwic stawy :)
50
Takie dorabianie na emeryturze, to ja szanuję :))
16
Jak masz Pedriego w środku pola, to nawet, jak grasz w 10, wydaje się, że nadal jest po rónwo.
On potrafi trzech rywali powieźć na plecach, cały czas krótko prowadząc piłeczkę :)
Stratosferyczną formę złapał....