0

@madl1l3nho Nie jestem ofiarą, bo biali nie eliminowali wtedy Barcelony.
To opinia postronnego obserwatora

5

Kładę się spać z nadzieją, że limit białego farta wyczerpał się dzisiaj i w sobotę Villareal przetrzepie im dupska po tych 120min

0

Komentarz usunięty

15

Albo bramkarz przeciwników zaliczy blackout (jak kiedyś Donnaruma), albo zawodnik zaliczy delikatny uślizg przy karnym i mu go anulują- nie ma drugiej drużyny, która zdobyła 15 Pucharów Europy, bo nie ma takiej, która tak leci na farcie w tych rozgrywkach.

Zawsze prezent od losu - albo przed erą VAR od sędziów

9

Co za farciarze, zawsze jest coś, co im pomoże - dziś ten minimalny błąd Alvareza.

3

Pierwsza dobra wiadomość już jest, Atleti gra dogrywkę.

Druga - myślę, ze ma na boisku lepszych i bardziej świeżych rezerwowych i to może dać im przewagę w dogrywce

0

Myślę, że będzie dużo bramek w dwumeczu.
Oby więcej dla nas :)

0

Optymalnie - dogrywka i awans Atleti po karnych

2

@Ojciec5tkidzieci W któtym momencie jest to cięcie ?
Gdzie można znaleźć niepocięty film ?

5

Bramkarz Lille jakoś przypomina mi Victora Valdesa :)

2

@norbi77 Z tym się fajnie komponują filmiki z uciekającym Mentzenem.
Teraz już wiem przed czym/kim
:)

Ale swoją drogą - debata Nawrocki-Mentzen byłaby pasjonująca :)

2

Fllick mu zmienił chipa i włączył boiskowe myślenie

0

Dziś oglądamy klasycznego Dembele - jedno świetne zagranie na trzy kiksy

1

Fajnie się ogląda to, jak nasi w ataku szukają siebie nawzajem.
U białych częściej gwiazdy grają na siebie

0

Raphina w takiej formie to kandydat do ZP
Tak naprawdę to jeszcze drużyna musi mu pomóc, zdobywając trofea.
Jeśli do klubowej gabloty wpadną jakieś blachy, to będę z wielkim zaciekawieniem śledził plebiscyt

0

Wszystko gra i buczy,
Fantastyczna forma Pedriego, Yamala i Rafy
Aaaa... I Balde dziś gra, jak topowy LO

0

@Kgorecki2500 Słodzona herbata ??
Ja espresso piję bez cukru (choć do tego musiałem przywyknąć)

0

@Ghostface No właśnie, i one nie dają tak "jednoznacznie pozytywnych" wyników.
Poza tym badania z lat 70 ubiegłego wieku to można sobie odpuścić

3

Awersja piłkarzy Realu do biegania jest co najmniej zastanawiąjąca.
Jakim cudem oni są tak wysoko w lidze ?

0

Dramatyczne Atleti, marny Real, szykuje się partidaso w środę :)

1

@QQL5 "Statystyki w krajach takich jak Islandia czy Wielka Brytania pokazują jednoznacznie że wpływa to pozytywnie zarówno na firmy - jak i pracowników."

Serio ? Na podstawie 18 miesięcznego eksperyymentu eksperymentu z udziałem 1000 pracowników wyciągnąłeś te "jednoznaczne" wnioski ?

"Czterodniowy tydzień pracy: Ruszył eksperyment z udziałem ponad 1000 pracowników. 4 listopada w Wielkiej Brytanii ruszyła druga edycja pilotażowego programu czterodniowego tygodnia pracy. Bierze w niej udział 17 firm, a w nich ponad 1000 pracowników. Projekt wspierają brytyjscy naukowcy"

@QQL5: "Polecam poczytać badania potwierdzone statystykami na ten temat"

Podlinkuj

3

Brawo Rayo, niech się biali dziś spocą

0

Czyli i Atleti mogą przegrać, jak ostatni frajerzy

0

@korn234 A ostatnio oni sobie ligowy mecz przełożyli i co to dało ?

3

Szkoda, ale zdanie piłkarzy dla których był to najprawdopodobniej bliski współpracownik jest najważniejsze

0

@Toretto Ale te usługi też są droższe na zachodzie, nie na tym samym,.
Znajdż ofertę niemieckiego barbera - strzyżenie brody i włosów za 20-30 euro

1

@Toretto "Większość w życiu nie wyjechała poza granice miejskie własnej pipidowy tylko mądrzy się przed ekranem, tymczasem w Niemczech krajach Belenuxu czy nawet w Skandynawi ceny za usługi nie odbiegają od tych naszych polskich. "

A to ciekawe, dlaczego mój szwagier z DE, który przyjeżdża do PL 3 x w roku zawsze się tu strzyże i (jeśli musi) robi zęby, bo znacznie taniej, niż u niego.
Kumpela z Malmoe do ginekologa też tylko w PL, a botoks (no cóż, jej wybór) ładowała na Śląsku, bo cena w SE zabija

9

Przy wczorajszej sytuacji (czerwona kartka) i jej skutkach - ataki Benfiki, rzuty rożne, górne piłki, konieczność piąstkowania Inaki byłby poskładany.
To bramkarz niezły, kiedy gramy swoją piłkę - do szybkich, ratunkowych wyjść daleko od bramki, żeby przerwać kontrę rywali
Ale w bramkarskim fachu na linii i przedpolu lepszy jest Wojtek - potrzebował tylko dwa, trzy miesiące, żeby. naoliwic stawy :)

50

Takie dorabianie na emeryturze, to ja szanuję :))

16

Jak masz Pedriego w środku pola, to nawet, jak grasz w 10, wydaje się, że nadal jest po rónwo.
On potrafi trzech rywali powieźć na plecach, cały czas krótko prowadząc piłeczkę :)
Stratosferyczną formę złapał....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?