5

@jacobFCB "no różnica jest taka, że tu już się coś dzieje. W zasadzie przed objęciem obowiązków przez Trumpa."

No ale jaka w tym ręka Trumpa ? Żadna
A pisanie bzur typu:
"Tysiące urzędników Deep State straci pracę. Ponad 100 tys będzie musiało opuścić Waszyngton z całymi agencjami. Agencje będą przeniesione w różne zakątki USA, by razem nie knuły przeciwko Amerykanom."
Hahaha - Ty też to wierzysz i mdlejesz z wrażenia, jak autor tego wpisu ?

@jacobFCB
"dobrze, że propagandówka po angielsku przejmuje się słowami Tuska."
Nie ośmieszaj się. Kim jest nasz kraj w srosunku do USA ?
Bitcoim miał przebić sufit, bo Tusk wygral wybory w Polsce ?

@jacobFCB
"rekord bitcoina to też jak rozumiem jego obietnica a nie fakt"
A obiecywał to ?

0

@BezglutenowyPedri No skoro zaczął wcześniej grać w 1. zespole , to logiczne, że deklasuje.
Zobaczymy w wieku 20 lat

11

Jeśłi wybierze Real, to będzie mógł po dwóch sezonach stworzyć ranking najwygodniejszych ławek rezerwowych na stadionach LaLiga
W tej chwil listę konsultują Guler i Endrick

1

@creativeopinion "czy jestes slepy jak cala katalonia?"

Ojoj, a co tak nerwowo i nieuprzejmie ?

5

No i Carlo ogłosi, że problem rozwiązany....
Przynajmniej do spotkania z Liverpoolem :)

2

Myślę, że przy tej piłce od Łunina, to nawet Peńa byłby wcześniej.
Herrera nic nie gra...

2

Obrona Realu połatana drutem, a Osasuna nawet pod bramkę nie potrafi podejść...
Ale Liv będzie miał ucztowanie...

2

Nie wiem, czy było, ale...
https://x.com/TrollFootball/status/1854839533852148221

:) :) :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przecież biali są niepokalani, więc jak można ich karać ?

0

@JoeSatriani Chłopie skończ robić shitstorm, bo się tylko głupio nakręcasz...
Tak, mógł nie wiedzieć, jaka jest zasada przyznawania opaski, kiedy żadnego z kapitanów nie było na boisku, stąp spoglądał w stronę ławki
I to, że dostał ją Pena, nie Lewy, to decyzja z ławki, nie Holendra, więc cały twój pierwszy post można spuścić w kiblu

1

@JoeSatriani Skąd jesteś tego taki pewien ? Bo komentatorzy mówili, że FdJ jest zdezorientowany i czeka na podpowiedź z ławki.
A Penia jest jednak zawodnikiem z najdłuższym stażem w Barcelonie spośród tych, którzy przebywali wówczas na boisku

1

@JoeSatriani A to była jego decyzja ?

4

Do tej pory Pena nie położył nam żadnego meczu, bo strzelamy kupę goli, a do tego perfekcyjnie łapiemy na spalone.
Jeśli jedno, drugie zawiedzie to będziemy mieli mecz w plecy, a lepszy bramkarz będzie to oglądał z ławki...

3

Jeśli kiedyś wygramy jakiś mecz 1:0 to będę czuł pewien niesmak....
:))

1

Pena niestety kolejny mecz, gdzie nie daje nic "ekstra" od siebie.
Wiem, że broni głównie pojedynki 1:1, ale wpuszcza praktycznie wszystko.
Pulapki ofsajdowe ratują jego statystyki, ale bez nich byłby dramat.

Grzać mi tam Wojtka, proszę :)

1

Dobra, Lewy, wciśnij jeszcze jedną, a "100" z celebracją w jakimś lepszym meczu

1

@busel004 Szanuję, szanuję... Mam nadzieję, ze za szybko nie odejdzie :)

0

@bartekvisca Pięć ostatnich meczów w lidze, jedno zwycięstwo, teraz lanie od Liv.
|Słabo, jak na mistrza

1

@noface Nawet remisem może ich wyjaśnić

0

Dramat kibiców Realu, bo po łomocie 0:4 z Liv Xabi Alonso też im się chyba skończył, jako następca Gumożuja

0

Ancelotti to jest beton...
Ma Gulera, który jest utalentowany i nieprzewidywalny, Endricka, który co kopnie to leci w kierunku bramki i często wpada, a ten gra Ceballosem Rodrygo i beznadziejnym Mbappe do końca.

Dwa puzzle mu przed sezonem zmienili na planszy i się dziadek pogubił...

5

Endrickowi i Gulerowi gratulujemy wyboru klubu w któym (ro)zwijają swoją piłkarską karierę

0

Jednak Vinicjusz to jest pajac nad pajace.
Gra niezły (jak na resztę drużyny) mecz ciągnie do przodu, a potem sytuacja z bramkarzem, przypadkowe nadepnięcie (bez żadnego impetu), a cierpiętnik tarza się po trawie z dzikim grymasem.

No przecież to jest takie żałosne....

0

Co ja słyszę, kibice białych wygwizdują hymn LM ?
:))

2

@Miszak "Czyli nie można napisać żadnej krytyki o rodaku XD wy to naprawdę zacofani jesteście i zaślepieni xD"

Można.
Ale dlaczego przekręcasz jej nazwisko ?

3

" Ale tak jak mówiłem, chcę zostać zapamiętany jako Andrija Maksimović w klubie Crvena Zvezda"

Ej, chłopaku, to mierne masz ambicje....

0

I to są drobne szczegóły, które robią różnicę…

1

+9pkt w tabeli jest, teraz biali będą mieć to w głowie, jak będą wychodzili na Osasunę

3

No cóż, nie co dzień gra się z Madrytem, żeby 4 bramki pakować...
;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?