1

Jemu wystarczy "tylko" zdrowie, bo talentu, umiejętności i pracowitości mu nie brakuje.

0

Wczoraj był dość mocno wygwizdywany, po każdym dojściu do piłki. Nie pamiętam, kiedy publiczność tak reagowała na kogoś z naszych - może na Dembele, po jakimś wywiadzie.
Tak, czy siak, wygląda na to, że czas FdJ w Barcelonie dobiega końca i jak przez pierwsze dwa lata byłem podjarany tym transferem, tak sądzę teraz, że sportowo Barca wiele na tym nie straci

0

Kto, jak nie on ?
Gratulację i życzymy Złotej Piłki wkrótce !

0

@Consigliere
Dokładnie tak, oceniam całokształt.
Poza tym mam wrażenia, że jakby Lewy nie był Polakiem to miałby szanse na wcześniejszy start w poważnym klubie i jeszcze lepsze staty - na pewno w LM

0

@Donnie_Darko Czyli tak. Lewandowski ma lepszy współczynnik goli i asyst, Lewandowski niesłusznie nie dostał Złotej Piłki bo nie została przyznana, Lewandowski wkroczył do panteonu Ligi mistrzów, ale jest gorszy. Ok, każdy ma prawo do swojej subiektywnej opinii
A gdyby Lewy urodził się na Zachodzie i zaczął profesjonalną karierę w dobrym klubie wcześniej to pewnie jego staty byłyby jeszcze lepsze

8

Za interią:

"Żeby uzmysłowić sobie, czego dokonał właśnie Lewandowski, wystarczy spojrzeć na liczbę trafień wciąż grających w Lidze Mistrzów piłkarzy, którzy przynajmniej teoretycznie znajdują się za jego plecami: Thomas Muller - 54 gole, Kylian Mbappe - 49 goli, Mohamed Salah - 45 goli, Erling-Braut Haaland - 44 gole. Wyraźnie gorsi od niego są inni wielcy i legendarni napastnicy - Karim Benzema o 11 bramek, Raul o 30, Ruud van Nistelrooy o 47, Thierry Henry (idol Polaka) o 10, Zlatan Ibrahimović o 53. Nie mają sensu też próby deprecjonowania dorobku Lewandowskiego dwoma innymi argumentami: że nastrzelał się z rzutów karnych i że bilans nabił głównie na słabeuszach. Cóż, 36-letni napastnik w Lidze Mistrzów z jedenastek ładował rzadziej niż Ronaldo i Messi, a jego 101 goli rozkłada się na 37 rywali, w czołówce najczęściej pokonywanych są zaś bramkarze Realu Madryt, Arsenalu, Chelsea czy Ajaksu."

Ale dla niektórych Suarez > Lewandowski...

0

@Rupert_Haubica
Ale gdzie ma wywozić, jak grają u siebie ?

1

Nie żyje Jim Abrahams, słynny amerykański reżyser i scenarzysta, członek legendarnego tria artystycznego ZAZ. Miał 80 lat. Zawdzięczamy mu tak kultowe dziś filmy, jak "Czy leci z nami pilot?", "Naga broń" oraz "Hot Shots".


Komedie mojego dzieciństwa, a Nagą Broń z niezapomnianym Leslie Nielsenem oglądałem tak, że znałem większość kwestii na pamięć :)

4

No i właśnie tak Barcelona powinna grać z przeciętniakami.

0

Trzeba strzelić na 2-0, bo wprawdzie Brest wiele nie wykreował, ale zawsze może zdażyć się dobre podanie, nieudana pułapka offsidowa i głupi gol w końcówce

0

@Darek_Maruszczak Twoim może i tak...
Tylko że wtedy, jak jedziesz 50km/h w zabudowanym to wg Ciebie przekraczasz dopuszcalną prędkość...
A jak urządzenie przeznaczone do pracy np z ciśnienieniem 3bar pracuje z cieśnieniem 3 bar, to wg Ciebie przekracza dopuszczalną granicę,

10

Fantastyczny wynik i duma z Polaka !


0

@nikemercurial To tak, jakbyś Yamala rozliczał z ilości bramek u nas.
Też jakby średnio, prawda ? Ale bez niego goowno gramy

2

W ostatnich meczach biali byli zależni od Brazola tak, jak my od Yamala, więc ciekawe, jak dadzą rade bez niego.

5

Punkty to punkty, ale liczą się bramki i victoria w Klasyku.
Oraz styl gry, oczywiście.

Bo często-gęsto oczy krawiły, jak xavinietę oglądało...

0

@okiemtypera_lucaxx95 Gole padły po tym, jak grał Fort akurat.
A masz jeszcze jakiegoś kandydata do gry na LO ?
A Pena wczoraj występ pozytywny

2

@Sysia11 Od X to znaczy od ilu ? Od dwóch ?
Bo wtedy też narobili nadziei i wygrali LL

1

W meczu z RSSS los nam nie sprzyjał i nie potrafiliśmy tego odwrócić.
Dziś los nam sprzyjał, a i tak nie potrafiliśmy tego wykorzystać...

I to mnie najbardziej boli...

0

@jaras121 Z Valencją grają w styczniu

0

@damcio24 Barcelona Messiego przyjęła na tym stadionie czwórkę

3

Dziś Kounde może się wymienic koszulka z Minquezą....

1

@d00 Zgadzam się.
W ostatniej kolejce anulowali prawidłowo zdobytego gola Lewemu

4

Dobra - Martin zjazd do bazy bo jego współczynnik expected red card wynosi już grubo ponad 1 :)


1

@ViscaelBarca2007
Mógłby go rozwijać w pierwszych meczach pucharu Króla, albo jako rotacja dla Balde przy bezpiecznym wyniku

0

Mam nadzieję, że z Gavim od pierwszej minuty wyszarpiemy te 3 pkt.
Vamos !

1

@Cvzx "Jak się w 2020 nie udało to teraz tym bardziej."

Teraz jego przeciwnik nie będzie miał za soba TVPowskiej szczujni i pani redaktor Holeckiej która bez ogródek pyta:



0

Rozwinął się, ale u na by się nie przebił

1

@escarabajo No i Auba dał zwycięstwo. Krystyna w łzach.

3

@Stinger_
Dlaczego ?
Ktoś, kto wygrywa 2 mln nie wpasowuje się w nazwę "Milionerzy" ?
To nie jest "Gra o milion", żeby coś trzeba było zmienić

0

Jaki rozmiar koszulki meczowej Barcelony zamówić dla syna, który ma teraz 16 lat 176cm, szczupłą budowe ciała i od paru miesięcy siłkę 3x w tygodniu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?