0

@Krzysztof1987 " Myślę że każda zdobycz Putina będzie im wynagradzać brak kredytu."

Ach, strasznie nisko cenisz rosjan, jeśli sądzisz, że zdobyte ruiny jakiegoś Czasiw Jaru wynagrodzą im brak możliwości kupna mieszkania.
Poza tym, niektórzy kredyty już mają, a wyobrażasz sobie, co się z nim dzieje, jak brałeś przy 6%, a teraz jest 21% ?


3

@Krzysztof1987 I idąc dalej = ta wojna, a także konflikt na bliskim wschodzie, obnażyły słąbość rosyjskich systemów "niet analoga w mirze"
https://tech.wp.pl/cios-w-rosje-sojusznik-juz-nie-chce-jej-systemow-przeciwlotniczych,7094268819692480a

Czy to S-300, S-400, czy T-90 - wszystkie okazały się przehypowane, co oznacza, że się już na niech nie zarobi...

8

@Krzysztof1987
"Co produkuje Ukraina ??"
A na przykład do końca roku 100szt zmodernizowanych pocisków pocisków R-360 NEPTUN o zasięgu 350 km. A w 2025 nowy pocisk manewrujący o zasięgu ponoć 1000km
A na przykład miesięcznie kilka tysiecy dronów - wystarczająca ilość na te kilkanaście nowych ruskich czołgów, które dojadą na front.
Stąd rosji potrzebne są czołgi z lat 60 ubiegłego wieku. A te powoli się kończą, co dobitnie pokazują zdjęcia składowisk

A rosja - niby silna, niby potężna, ale inflacja już 8% a stopa procentowa - uwaga - 21%
Wiesz, ile kosztuje tam kredyt ?
Jak trochę X poprzeglądasz to ruscy (ci z europejskiej części) zaczynają już trochę się burzyć.
Bo wprawdzie walczyć nie muszą (robi to za nich biedota zza Kaukazu) , ale mieszkania, samochodu na ratki już nie wezmą.

Jasne, Ukraina jest w defensywie, ale jak się popatrzy, że po niemal trzech latach wojny ruscy walczą pod Pokrowskiem, 30, czy 40 km od granicy z 2022, to jednak trochę marnie....

10

". Mówi się nawet, że Santiago Solari, dyrektor działu zawodowego Realu Madryt, przyjechał osobiście, aby zainteresować się sytuacją"

Ponoć zabrał ze sobą jeden z foteli na których siedzą rezerwowi Realu, żeby Cordero mógł go przetestować

1

I tak jest postęp bo ostatni mecz ze Szkotami będzie meczem o wszystko, a nie tylko o honor
:)

1

Kto ogląda mecze polskiej reprezentacji, ten w cyrku się nie śmieje...

0

Winicjusz, jakby chciał, to by zrobił 10 razy więcej.
Ale mu się nie chce :)

1

Świetny piłkarz i widać było po nim, że gra w tej koszulce daje mu dużą radochę.
Szkoda, że tak krótko był z nami

9

W przeszłości, przed czasami VAR takie rzeczy miały miejsce, można było Ligę Mistrzów zdobyć dzięki temu :))
Nie da się ukryć, że VAR na troche rozpieścił, przyzwyczaił do tego, że znacznie trudniej zdobyć nieprawidłowego gola, czy anulować prawidłowo strzelonego.
Ale to nas właśnie trafiło i tym bardziej cos człowieka strzela

4

Powtarza się casus Umtitiego i jego szamana który leczył go zachowawczo.
Oby nie skończyło się tak samo - miejscówką na trybunach, która nasz klub będzie kosztowała kilkanaście mln euro na rok...

Bo FdJ zaraz bedzie niesprzedawalny z powodu swojej kostki

1

@FcPortoFan1999
Dzban Roku 2023 prezydentem RP.
To by wiele mówiło o naszych rodakach...
:))))

1

"{Oczywiście dlatego, że wybrałeś kadr, którym jesteś zainteresowany"

No to niech pokażą kadr z którego jasno wynika, że Lewy był bliżej bramki w momencie podania

"Kadr, który musi być wykonany, nie jest z momentu, gdy piłka "opuszcza" stopę zawodnika, ale w momencie pierwszego kontaktu"

A to coś nowego.
Co nie zmienia faktu, że i takiego kadru nie widziałem

1

@Hosh NA trzecim zdjęciu tweeta ArchivoVAR widać moment podania. No raczej Archivo nie robi czegoś stronniczo ?

1

@Hosh Ale sędzia powinien oglądać to, co ma "na taśmie", a nei tylko to, co mu automat wypluje

1

@Hosh
Ale tu cos nei gra, prawda ?

/photo/4
https://x.com/Dr_love179/status/1855717908833325126/photo/2
/photo/3

0

@BARCA1899Messi Najwyraźniej nie było reakcji...

2

Niech jeszcze kiedyś biali zaskomlą o Negreirze....

5

Nieczęsto narzekam na sędziów, na VAR itp.
Ale niech pokażą do coorvy nędzy choć jedną stopklatkę, w ktróej widać że w momencie podania FdJ to but LEWEGO znajdował się bliżej bramki !

OK, to ewidentnie nie był nasz mecz, ale tym bardziej kluczowa była sytuacja, kiedy to my prawdopodobnie otworzyliśmy wynik tego spotkania.
Bo po 15, minucie to mogło pojść zupełnie w inną stronę.

2

Jeżeli spalony jest półautomatyczny i to on decyduje , to za to do coorwy nędzy biorą pieniądze ci goście na VARze ??

9

Panowie, wygrajcie dla tej granatowo-bordowej laski na trybunie pełnej kiboli RSSS !

1

@Allblacks86 A czy na grafice masz rzeczywisty kolor butów ?
:)))

1

@Andrzej92
dokładnie

/photo/4

4

Nie no, to jakiś skandal

/photo/4

Nie ten but, panowie na varze, nie ten but...

2

VARdrit dzisiaj w formie...

Poza tym mam wrażenie, ze Kounde biega dziś wyjątkowo ciężko...

0

@robertocarlos76 Może widział przed sobą tylko nogi obrońców ?

0

@th@les Już nie pierwszy raz tego babola tu strzelają...

0

Oby nie było dziś, że "no Yamal, no fun" !

2

Za x.com:

Non-penalty goals this season:
5 — Vitor Roque
5 — Kylian Mbappé

Jednak trzeba oddać Deco sprawiedliwość - nie takie drewno ściągnął do Europy...
:)))

6

@Natenczas Oczyiwście, wybory dały pewien impuls związany z NADZIEJAMI, a nie DOKONAMIAMI
Podobnie na giełdzie.

Ale to przecież nie zmienia faktu, jaki bzdurny jest pierwszy post tego wątku :)
Teraz, jak kolejna zima okaże się mroźna i śnieżna, to trumpkowcy uznają, że nowy prezydent zatrzymał zmiany klimatyczne :)

O wierze w skuteczne ustanowienie zakazu "trans" nawet nie wspominam.
To nie jest tak proste, jak naiwnym sprzedaje to Trump: "Prezydent tego zakazuje i nie pozwala, żeby tak się działo"
Nie trzeba sięgać daleko, w poprzedniej kadencji Trump chciał wprowadzić całkowity zakaz służby osób trans w armii.
Zostało to zablokowane przez sędziów federalnych - a dotyczyło stosukowo niewielkiej grupy osób.

Sporo radochy można mieć obserwując powyborcze reakcje :))

2

@Natenczas No, ale to cały czas obietnice, prawda ?
Rynek zareagował , ale moneta i tak jest z dobrym trendzie
Kurs BTC rośnie od roku, a to co działo sie w lutym było nawet jeszcze bardziej spektakularne.
Zresztą ma rosnąć dalej, ale to akurat związane jest z cyklem halvingu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?