fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Niezłym sprinterem jest Pau Victor, ma odejście na pierwszych metrach.
Moim zdaniem to on powinien być pierwszym do rotacji z Robertem
1
Dobra, 2. połowa.
Niech pokażą jaja, Rekin ikrę, czy cokolwiek, byle +1 w bramkach dla nas !
6
@John_Doe
I tyle te traktory i kombajny produkowały, że do 1989 obowiązywało racjonowanie części żywności.
Kartki też Ci się przyśniły ?
0
Rekin ugryzł raz i wygląda na to, że się najadł...
3
Jak chce oszczędzać Lewego, niech choć Pau Victor wejdzie za Ferrana
4
Zamiast dobić ich w pierwszej połowie, drugą zaczynamy od remisu....
3
@4Fabregas4
Jasne, bez lidera tabeli strzelców najmocniejszy skład.
Ale tu niektórych odkleja...
14
Nie sądziłem, ze to tak prędko napiszę ale po naszych ostatnich 3 meczach w LL czuję się trochę jak za czasów zeszłorocznej Barcy Xaviego....
Nie mam pojęcia, co tym razem odpier...lą
2
@Commando No to szkoda, że nie pokazałeś tego "co już dawno wiedziałeś", tylko pisałeś bzdury.
Nie musiałbym tracić na Ciebie czasu
3
@Commando "Tak dowiedziałem się od kolegi że Niemieckie, Holenderskie i Belgijskie."
Nie tylko tego się dziś dowiedziałeś. Mam nadzieję, ze zostanie na dłużej
6
@Commando "Może twoja liga to Białoruś, mów za siebie."
Właśnie tam byłaby Polska, gdyby nie UE
Albo tam, gdzie Ukraina.
Pewnie ni wiesz, ale w 1991 roku, kiedy powstawała Białoruś miała więcej lekarzy na 100tyś ludzi, niże w PL, więcej nauczycieli na ilość dzieci w wieku szkolnym, większą przewidywaną długość życia, a przede wszystkim zbliżone PKB per capita
No to sobie sprawdź, gdzie sa w tej chwili
3
@Commando "Elektrownie weglowe maja filtry za kilkadziesiąt milionów. 99,9 zanieczyszczeń jest filtrowane"
To taka ciekawostka:
3 tony – mniej więcej tyle rtęci wyemitowała w 2016 r. Elektrownia Bełchatów. To tyle, ile cały hiszpański przemysł.
6
@Commando " I dzisiaj chcemy sprowadzać produkty z biednej Ukrainy i Ameryki Południowej. Tam dopiero mają sprzęt, może nawet lepszy niż twój mózg."
Powiem ci tak - takich traktorów, kombajnów, jakie są na Ukrainie w Polsce nie uświadczysz. Bo tam dominują olbrzymie gospodarstwa rolne, na ziemiach wykupionych przez zachodnie koncerny. Tu info:
https://www.farmer.pl/fakty/rynki-wschodnie/kto-w-ukrainie-ma-najwiecej-ziemi-znamy-dokladna-liste,138456.html
https://www.farmer.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/rolnictwo-na-ukrainie-cz-2-tysiac-hektarow-to-malo,104058.html
Te zachodnie koncerny w celu maksymalizacji zysków ładują w tę ziemię chemię, która w UE jest zabroniona.
Jak zaczynasz dyskusję i rzucasz nazwami krajów, to dobrze byłoby, żebyś najpierw rozpoznał temat
4
@Commando "Jak ma prąd być tani jak Elektrownia płaci 20 mld. podatku Ets"
A komu płaci ten podatek ?
"A co powiesz na Szwajcarię, Norwegię"
Serio rozwalają mnie gośćie, którzy porównują Polskę do Norwegii :))
Jakbyśmy mieli tyle gazu na głowę, co Norwegowie, to spokoinie moglibyśmy bimbać na Unię i tylko patrzeć, jak emerytura rośnie.
O Szwajcarii to w ogóle odlot.
Neutralny kraj, niezniszczony przez wojny (a wręcz a nich korzystający - złoto ofiar IIWŚ) bankowe centrum Europy (Swiata)
I Ty porównujesz to tych krajów Polskę.
Białoruś porównaj, to nasz liga
"Rolnictwo sobie dobrze radziło przed wejściem do Unii. Mieliśmy dobre zdrowe produkty. W porównaniu do tego co było do dzisiaj ledwo to idzie jeść"
Ale wiesz, że teraz więcej syfu, pestycydóę itp jest w produktach ukraińskich, (a także australijskich, amerykńaskich) niz unijnych ?
Bo Unia sporo świństwa wpisała na blacklistę
15
Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził...
0
Po wygranej z Brestem miał być mecz na ustabilizowanie właściwego rytmu, powrót do tego, co widzieliśmy w październiku, ale jest coraz gorzej, a w La Liga i CL teraz ciężkie wyjazdy przed nami...
3
Kiedyś mieliśmy Cillesena , jako rezerwowego bramkarza, a teraz mamy Pene w bramce, mając do dyspozycji Szczęsnego...
0
@JaCules1211 Jaki lot ?
0
@FChyl Za Balde dodatkowa przysługiwałą
5
Szok i niedowierzanie.
Ale jeśli po tym meczu Flick nie podniesie Wojtka z ławki, to nie wiem, co jeszcze musi się zadziać, żeby Polak zadebiutował
1
Oglądamy mecz, po którym Pena powinien zasiąść na ławie
0
@michal26 " w przeciwieństwie do tej "pracy", tamta - nie hańbi. Ludzie ciężko pracują, ale uczciwie"
Hahaha, ale pojechałeś.
Pracują za psie pieniądze w warunkach urągających zdrowiu i skracających życie.
Przecież to jest niewolnictwo XXIw
A ta laska na OF, jeśli kogoś hańbi, to sama siebie, ale to JEJ wolny wybór.
Te dzieciaki w Bangladeszu wyboru nie mają
1
Najwyższy czas na Yamal time
0
@michal26 TO laska na OF jest dowodem upadku cywilizacji, a wykorzystywanie biedoty (w tym dzieci) w krajach Azji przy szyciu odzieży, butów (które być może sam kupujesz) już nie ?
Komu ona przeszkadza, komu skraca życie, czy funduje kalectwo ?
1
@lukmrz Ascencio ma 21 lat, Cubarsi 17
Cubarsi ma już więcej minut dla Barcy, niż Ascencio rozegra dla Realu w ciągu najbliższych 3 lat
0
@wojopancer OK, pokaż mi te "pojedyncze kamienne konstrukcje i skamieliny" które przetrwały do naszych czasów i są datowane na 400000lat
0
@wojopancer Serio, i nawet szkła (które rozkłada się 4000lat) po sobie nie zostawiła, tylko jakieś gnioty z kamienia ?
3
Tak jak pisałem - bez Viniego oni nie istnieją.
Były teorie, że dzięki brakowi Winicjusza na lewej stronie "odpali" Mbappe, ale to było z góry skazane na niepowodzenie - chłop jest bez formy kompletnie, jedynie szybkie bieganie mu pozostało.
A przecież lepiej mądrze stać, niż głupio biegać :))
1
Statystyki Mbappe z tego meczu muszą być bajeczne
xD
0
@Gall
Debil, ręce opadają
Ale mam nadzieję, że ci kierowcy osobówek, co stali przed nim tez dostaną po grubym mandacie