0

@D10SLEO
No ale to kilka miesięcy zmienił, czy teraz, że jako newsa zapodałeś ?
Przecieź jego poglądy na tę sprawę od ponad pół roku są znane

3

80 minut pełnej dominacji, partidaso Pedriego i wszystko w piz...u
Koniec roku na 3 pozycji najpewniej

0

@D10SLEO "jeszcze nie tak dawno chcieli ich wszystkich wpuszczać"

Chyba nie bardzo orientujesz się co było "nie tak dawno temu"

https://tvn24.pl/polska/pakt-migracyjny-przyjety-przez-rade-unii-europejskiej-donald-tusk-komentuje-nie-przyjmiemy-zadnych-migrantow-st7915521

0

A Leganes to ile lat z nami nie wygrało ?
:)

1

@John_Doe Morawiecki nie pełni żadnej funkcji w państwie, zaproszony został jako szef EKR.
Polskę w takim wydarzeniu powinien reprezentować Duda, bo taką funkcje pełni w polskim prawodastwie.

0

@Roobo A Dudę zaprosił ?

1

Zamiast Cubarsiego powinien wejść Araujo i grać ostatnie 10 minut w polu karnym Leganes.
Wielu psioczy na Olmo, czy Lewego,. ale prawda jest taka, że jak zeszli, to i klarowne okazje dla Barcy się skończyły.
Strata punktów boli, bo po wczorajszej wpadce Realu dałbym się pokroić za to, ze odskoczymy i będziemy nad nimi niezależnie od tego, jak zagrają z Valencią.
No nic - trzeba wygrać z Atletico i zakońcyć rok, jako lider

0

Jprd ale wstyd.
Z roli dominatora Europy, drużyny grającej najbardziej widowiskowy futbol, wygrywającego z Realem, Bayernem spadliśmy ma dno, wyjaśnieni na własnym stadionie przez Leganes, wcześniej Las Palmas

0

Szkoda, że już prawie zima, bo w ramach pokuty mogliby pojechać pozbierać te ogórki...

0

A tak w ogóle to Erica powinni za parę baniek zrzucic do Girony, bo przy bramce dał się wyblokować jak dzieciak grający z dorosłymi.
Sorrry, obraziłem dzieciaka, bo Cubarsi przy nim to PAN PIŁKARZ

1

@mildan1704
Pewnie przeciwko Atleti zagrają partidaso.
To ogórki zabierają nam punkty w tym sezonie

1

Nie wiem, czy Flick może zejść do szatni, ale jeśli nie, to powinien zrobić suszarkę z 60-calowego monitora z Dolby Sorround na full

1

Zaczyna to wyglądać, jak mecz-pułapka

0

Spodziewałem się większej rotacji, ale widać Flick nie chce popełniać błędu z meczu z Osasuną

0

To my tego na zero z tyłu nie skończymy :)

4

Ha, ha, wczoraj Real nie dał rady to dziś w białej TV mają program pt "Oto, co dzieje się w tej brudnej Lidze Negreiry"
Żeby tak się szmacić....

0

@Faro no jasne, mogli nie wychodzic nawet, reszta dałaby radę :)
Obydwaj zagrali lepsze zawody niż np Olmo

17

@Faro no tak a Pedri i Casado to przeszli obok meczu…
;))))

10

Teraz czas na ustabilizowanie formy.
Mam nadzieję, że rok pożegnamy zdecydowanym zwycięstwem nad Leganes i victoria z Atletico

1

Szacun dla Casado za świetny mecz, odbiory i pokazywanie się podań, kiedy trzeba było rozegrać od bramki.
Kilku jego odbiorów to Bussi w primie by się nie powstydził :)

0

@Motyllo Może nigdy nie spełnił w pełni pokładanych w nim nadziei, ale stwierdzenie "trzyma stabilną formę od kiedy przyszedł do Barcy" jest fałszywe.

4

2. miejsce w tabeli LM
Najwięcej strzelonych bramek
Najlepszy bilans bramkowy

Biorąc pod uwagę nasze męczarnie w poprzednich sezonach progres jest niesamowity
...co nie zmienia faktu, że malkontenci nadal dają znać o sobie.....

1

@Motyllo Nie nie, wystaczy prześledzić sobie G/A od pierwszego sezonu do teraz.
Poza tym kiedyś, jak zaczynał holować piłkę ze swojej połowy na połowę przeciwnika to nie można było mu jej odebrać.

0

Mam nadzieję, że to tylko skurcze

14

Niestety Frenkie znów nie wykorzystał szansy, znów po jego wejściu graliśmy w 10,5 zawodnika.
Wolny,, nie potrafi osłonic piłki, nawet ustawia się nie w tych miejscach, gdzie pójdzie akcja.
Dramat, jaki ten chłopak zaliczył zjazd....

2

Wreszcie mecz po którym można napisać: JEST MENTAL !

1

Dobrze, ze jest dominacja, ale trzeba oddać Borussii, że obrońcy i bramkarz grają bez pudła.
Nie ma co się podpalać, bo oni tez jakąś kontrę mogą zmajstrować - trzeba grać swoje licząc na to, ze taki Can po 75 minucie już taki pewny w interwencjach nie będzie

0

Szkoda tego pudła Raphinhy, bo Yamal miałby kolejne ciasteczko w kolekcji

0

@Stinger_
Jeszcze tylko 62 i będzie jak Robert
;)

0

@BulaKG Ta once de gala z Betisem nie wygrała...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?