icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może tak sprowadzič Alvareza jako zmiennika Robercika??
0
A może by tak sprowadzič Alvareza jako zmiennika Robercika
0
Nie życzę nikomu źle, ale żeby tak Kylian dostał lekkiej kontuzji jeżeli Argentyna wygra z Chorwacją
0
Myślicie, że Argentyna ma szanse z Francją czy jednak Francja wygra jak poprzednim razem?
0
Wczoraj Busi znowu pokazał, że jego czas minął i więcej z niego problemów niż pożytku, ale i tak zapewne zobaczymy go w kolejnym meczu w podstawowym składzie ;)
0
Szkoda T1, jednak to jaki throw poszedł wielokrotnie podczas gry to po prostu sami są sobie winni. Poza tym dla mnie kompozycja bez tanka jest do kosza. Zwłaszcza, gdy grasz przeciwko Hecarimowi i Aatroxowi.
1
Jak to jest, że Raphinia z rożnego to raz za mocno, raz za słabo a do Robercika idealnie wrzucił
8
Co z tego, że Buskets w meczu z Bayernem znów był kulą u nogi, grajmy nim dalej!
1
Jak myślicie, co się stało z Raphinhą? Na początku grał bardziej odważniej, częściej wchodził w dribling, częściej decydował się strzelać itp, a teraz głównie co robi to podaje do tyłu i lub dośrodkowywuje. Skąd ten strach?
9
Marc z włosami > Marc łysy zarówno pod względem formy, jak i wyglądu. Fakt nie opinia
12
@michal26 Tylko ja nie rozumiem fenomenu tej Sanah?
4
@Mns21 Szkoda, że Buskets nie czuje, że jego koniec w Barcelonie nadszedł już jakieś 2-3 sezony temu.
1
I cyk kupione bilety na Iron Maiden. Trochę drogo w tym roku, ale kij w to. Raz się żyje!
2
Widziałęm, że Ozzy ma trasę koncertową w przyszłym roku. Myślicie, że zagra także w polsce?
1
A może Enrique da się przekonać do powrotu jak Lapcio przyjdzie do niego z kwiatami
1
Ciekawi mnie co się stało z Raphinia. Grał dobrze na początku sezonu oraz do tej pory gra dobrze w reprezentacji, a u nas tak jakby bał się ryzykować i zamiast wejść w drybling to woli bezpiecznie dośrodkować lub podać do tyłu
21
Ciekawe czemu nikt nie zapyta o Busketsa - dlaczego Xavi na niego stawia skoro gołym okiem widać od lat, że on już nie dojeżdża i więcej przeszkadza i traci niż wprowadza pozytywów.
2
Buskets i Roberto zawiedli przy pierwszych dwóch bramkach, więc powinni grzać ławę od następnego meczu. Niestety wiemy, że tak się nie stanie.
0
@Aragorn33 Na Valverde powinien być Buskets, który wolał dublować balde niż stać wyżej i asekurować strzał. ^^
0
@Aragorn33 Kounde, który jest szybszy i zwinniejszy i zapewne też lepiej myślący. A na środek Alonso albo de jong. Nic trudnego.
0
@Aragorn33 Wina Xaviego, że wystawił tego przygłupa Roberto, który zamiast focusować się na Viniciusie to patrzył na Krosa, a w tym czasie vinicius już rozpędzony przebiegał z tyłu niego.
0
Oczywiście dwie pierwsze bramki wlatują na konto Busketsa i Roberto ^^
0
@Criss18Barca Ale da się wyciągnąć wnioski po 3 miesiącach np. aby odstawić Busketsa od składu przez jego ciągle błędy i kompromitacje które dzisiaj się powtórzyły
0
@barcelonaLM Widziałeś gdzie był Buskets przy golu Valverde? Stał w obronie i dublował Balde zamiast być wyżej i asekurować strzał Valverde
1
@kamilop Ja mam dość oglądania Busketsa i Roberto w barcelonie
1
Przez kogo wpadły pierwsze dwie bramki? Oczywiście, że przez wspaniałego Roberto o niezastąpionego busketsa
0
Obrona u nas nie istnieje jak zwykle xD
0
A gdzie znowu był wspaniały Busi? XD
5
Japierdole no nie mogę. Ten jebany paralityk zaś się pokazał od najlepszej strony + ten czereśniak roberto patrzy na krosa zamiast pilnować viniciusa xDDDD
0
@Arasz A może temu nie gra, bo jest kontuzjowany? XD