icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A gdzie znowu był wspaniały Busi? XD
5
Japierdole no nie mogę. Ten jebany paralityk zaś się pokazał od najlepszej strony + ten czereśniak roberto patrzy na krosa zamiast pilnować viniciusa xDDDD
0
@Arasz A może temu nie gra, bo jest kontuzjowany? XD
0
I znowu ten paralityk na ŚPD...
1
Wybaczycie odpadnięcie z LM, jeżeli wygramy LL i Copa del Rey?
1
Był już konon??
3
A może by tak wyjebać Busiego i skrócić okres wypożyczenia Nico i w końcu na niego postawić
1
@Bobo25 Trochę tak bo tu i tu się kompromitujemy.
0
@Marcelinho99 Po prostu jakoś nigdy mnie nie interesowało, jak wyglądają te spadki/awanse
0
Może mi ktoś wyjaśnić jak to wygląda z naszym udziałem w LM? Jak teraz odpadliśmy to już definitywnie gramy w LE w next sezonie czy 1 miejsce w LL nas ratuje przed spadkiem?
0
@T^L Może zagrał w ostatnim meczu ligowym dobrze, ale przypomnę Ci, że LM > Laliga i Inter > Celta.
0
Raphinia mógłby w końcu przestać bać się grać bardziej ofensywnie...
3
Mam nadzieję, że te dwa stare dziady pójdą z tego klubu bo się załamie. Nie mogę już patrzeć na tego chudego paralityka, który wygląda jakby był przed zawałem i na tego równie wolnego i słabego Pique.
0
Mam nadzieję, że to ostatni sezon busquetsa i pique w barcy
0
Jak mnie ten Dembele dzisiaj drażni
0
Kogo chcieliście zawsze zobaczyć w Barcelonie, jednak nigdy tu nie trafił i zapewne już nie tafi przez duży wiek? Ja osobiście chciałem zobaczyć Carlosa Teveza
0
I dlatego nie lubię meczów reprezentacyjnych, zwłaszcza gdy są to mecze o pietruchę. Potem klub na tym cierpi w rozgrywkach ligowych, a tym bardziej w rozgrywkach LM.
15
I człowiek musi czekać do 1 października na mecz Barcy przez te mecze reprezentacyjne eh...
2
I zaś zaczynają się te nikomu nie potrzebne mecze reprezentacyjne...
0
Znowu zaczynają się wylewy w obronie mimo, że nikt z starej obrony nie gra...
0
Czlowiek już nie może się doczekać meczu z Bayernem.
0
Dziś Xavi powinien posadzić Bembele na łatwie i za niego dać Ansu na lewą, a Raphinie na prawą stronę.
5
@La Pulgaa A kogo interesują w Polsce mecze, w których nie ma polaka? :D
2
@FC1899Barca O kierwa. Taka chwila jest wyjątkowa i na pewno zapada w pamięć do końca życia. Zazwyczaj widzimy wieloryby w telewizji, a tutaj gość miał okazję zobaczyć go na żywo i to z tak bliskiej odległości. :O
0
I trzeba czekać do następnego meczu aż do środy. :C
0
Ponowny wzrost inflacji i cyk od września ponownie stopy procentowe w górę ^^
8
Ty Jutgla słuchaj bo taka głupia sytuacja…
1
Koledzy jak ogarnąć ten canal + sport za 10 ziko
1
Człowiek nie może doczekać się kolejnego meczu, a mecz dopiero w sobotę
0
Raphinia najpierw świetne podanie barkiem a teraz asysta. Kocham go