0

A gdzie znowu był wspaniały Busi? XD

5

Japierdole no nie mogę. Ten jebany paralityk zaś się pokazał od najlepszej strony + ten czereśniak roberto patrzy na krosa zamiast pilnować viniciusa xDDDD

0

@Arasz A może temu nie gra, bo jest kontuzjowany? XD

0

I znowu ten paralityk na ŚPD...

1

Wybaczycie odpadnięcie z LM, jeżeli wygramy LL i Copa del Rey?

1

Był już konon??

3

A może by tak wyjebać Busiego i skrócić okres wypożyczenia Nico i w końcu na niego postawić

1

@Bobo25 Trochę tak bo tu i tu się kompromitujemy.

0

@Marcelinho99 Po prostu jakoś nigdy mnie nie interesowało, jak wyglądają te spadki/awanse

0

Może mi ktoś wyjaśnić jak to wygląda z naszym udziałem w LM? Jak teraz odpadliśmy to już definitywnie gramy w LE w next sezonie czy 1 miejsce w LL nas ratuje przed spadkiem?

0

@T^L Może zagrał w ostatnim meczu ligowym dobrze, ale przypomnę Ci, że LM > Laliga i Inter > Celta.

0

Raphinia mógłby w końcu przestać bać się grać bardziej ofensywnie...

3

Mam nadzieję, że te dwa stare dziady pójdą z tego klubu bo się załamie. Nie mogę już patrzeć na tego chudego paralityka, który wygląda jakby był przed zawałem i na tego równie wolnego i słabego Pique.

0

Mam nadzieję, że to ostatni sezon busquetsa i pique w barcy

0

Jak mnie ten Dembele dzisiaj drażni

0

Kogo chcieliście zawsze zobaczyć w Barcelonie, jednak nigdy tu nie trafił i zapewne już nie tafi przez duży wiek? Ja osobiście chciałem zobaczyć Carlosa Teveza

0

I dlatego nie lubię meczów reprezentacyjnych, zwłaszcza gdy są to mecze o pietruchę. Potem klub na tym cierpi w rozgrywkach ligowych, a tym bardziej w rozgrywkach LM.

15

I człowiek musi czekać do 1 października na mecz Barcy przez te mecze reprezentacyjne eh...

2

I zaś zaczynają się te nikomu nie potrzebne mecze reprezentacyjne...

0

Znowu zaczynają się wylewy w obronie mimo, że nikt z starej obrony nie gra...

0

Czlowiek już nie może się doczekać meczu z Bayernem.

0

Dziś Xavi powinien posadzić Bembele na łatwie i za niego dać Ansu na lewą, a Raphinie na prawą stronę.

5

@La Pulgaa A kogo interesują w Polsce mecze, w których nie ma polaka? :D

2

@FC1899Barca O kierwa. Taka chwila jest wyjątkowa i na pewno zapada w pamięć do końca życia. Zazwyczaj widzimy wieloryby w telewizji, a tutaj gość miał okazję zobaczyć go na żywo i to z tak bliskiej odległości. :O

0

I trzeba czekać do następnego meczu aż do środy. :C

0

Ponowny wzrost inflacji i cyk od września ponownie stopy procentowe w górę ^^

8

Ty Jutgla słuchaj bo taka głupia sytuacja…

1

Koledzy jak ogarnąć ten canal + sport za 10 ziko

1

Człowiek nie może doczekać się kolejnego meczu, a mecz dopiero w sobotę

0

Raphinia najpierw świetne podanie barkiem a teraz asysta. Kocham go

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?