icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Culer_1906 Mam taką nadzieję! Mimo wczorajszego meczu z ogórkami to Nico na ŚPD pokazał się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że będzie częściej grał na tej pozycji w meczach ligowych, a nie tylko towarzyskich.
0
@axegrinder Wszystko fajnie, ale z tym decydującym Bembele to Cie poniosło :D
2
Jak mnie się marzy, aby Xavi częściej wystawiał Nico na ŚPD, a nie tylko w towarzyskich meczach
4
Kuźwa więcej Nico na ŚPD! Xavi musisz!
8
Ale Nico jest póki co piękny na ŚPD.
2
Nie mogę doczekać się wiadomości na TVP. Nie zdziwię się, jeżeli pisowskie media powiedzą, że to za rządów PIS'u pierwszy polak trafił do Barcelony, a nie za rządów PO. xD
1
Jak według Was wypadł wczoraj Collado? Według mnie całkiem nienajgorzej, a co podania rozdawał to kot.
5
Collado co podania rozdaje
0
@Emhyr Kurde chciałbym, żeby Trincao pokazał się z dobrej strony w tym Sportingu i wrócił do Barcy. Podobały mi się te jego przebłyski w Barcy czy Wolverhampton
1
@AlexDark00 Chodzić to będzie Bembele do szpitala na rechabilitacje niedługo znając życie. :)
1
Już myślałem, że uda nam się pozbyć tego paralityka, który przez większość czasu był w szpitalu, a na boisku często traci piłkę lub strzela w trybuny, a tu będziemy się męczyć z Bembele przez prawdopodobnie najbliższe 2 lata...
1
@Pawel13sz Nie ma Pique? Czyżby jakiś konflikt?
0
@Azi Dziś przyszło, że 960
0
Hura kolejna podwyżka stóp procentowych! Niedługo będę płacił 2k raty z bazowego 560 jak tak dalej pójdzie. ;)
2
@mordini123 Bez Depardieu to już nie to samo.
1
Bembele poza klubem i oby tak zostało. Dość trzymania grajka, który zarabia duże pieniądzę, co chwile ląduje w szpitalu i strzela w trybuny (czasami ma przebłyski lepszych momentów).
0
A już się cieszyłem, że Dembele pójdzie wpizdu z naszego klubu :/
16
@QAnon Komuś niebo spadło na głowę.
0
Kto by się spodziewał innego wyniku od polskiej reprezentacji xD
0
Od jakiegoś czasu oglądam Kononowicza na Youtube, ale nie jestem wtajemniczony w ostatnią aferę. Ktoś wie więcej i się podzieli info na temat ostatnich dymów? xD
0
@DonMatteo901 Właśnie tak mi się wydawało, że tam był spalony, ale że komentatorzy nic nie mówili, a na LR nikt o tym nie wspomniał to myślałem, że to może ja ślepy jestem.
0
Wiem, że raczej to się nie stanie, ale chciałbym, aby Pena w tym sezonie dostał dużo meczy (aniżeli jedynie w PK), żeby się pokazać. Niestety Marc to już nie ta klasa co kiedyś i trzeba następcy.
0
@P33ck Stairway to Heaven lepsze
2
Dalej torres na lewym zamiast Depay'a :P
2
@kosiar91 Depay na lewej stronie grał może 10-15 min w ostatnim meczu. Pierwsza połowa grał na środku.
3
@Gacu95 Tak, Depay ma grać na lewej stronie. Widać, że na tej pozycji idzie mu znacznie lepiej, a ciągle jest przyspawany do środka ataku, a potem hejt, że gra padake.
5
Wolałbym zobaczyć Depay'a na lewej od pierwszej minuty...
4
Nie wiem jaki jest sens wystawianie Depay'a na środku ataku skoro gołym okiem widać, że dużo lepiej sobie radzi na lewym skrzydle.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciekawi mnie jakby grał Grizu pod wodzą Xaviego.