3

@Culer_1906 Mam taką nadzieję! Mimo wczorajszego meczu z ogórkami to Nico na ŚPD pokazał się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że będzie częściej grał na tej pozycji w meczach ligowych, a nie tylko towarzyskich.

0

@axegrinder Wszystko fajnie, ale z tym decydującym Bembele to Cie poniosło :D

2

Jak mnie się marzy, aby Xavi częściej wystawiał Nico na ŚPD, a nie tylko w towarzyskich meczach

4

Kuźwa więcej Nico na ŚPD! Xavi musisz!

8

Ale Nico jest póki co piękny na ŚPD.

2

Nie mogę doczekać się wiadomości na TVP. Nie zdziwię się, jeżeli pisowskie media powiedzą, że to za rządów PIS'u pierwszy polak trafił do Barcelony, a nie za rządów PO. xD

1

Jak według Was wypadł wczoraj Collado? Według mnie całkiem nienajgorzej, a co podania rozdawał to kot.

5

Collado co podania rozdaje

0

@Emhyr Kurde chciałbym, żeby Trincao pokazał się z dobrej strony w tym Sportingu i wrócił do Barcy. Podobały mi się te jego przebłyski w Barcy czy Wolverhampton

1

@AlexDark00 Chodzić to będzie Bembele do szpitala na rechabilitacje niedługo znając życie. :)

1

Już myślałem, że uda nam się pozbyć tego paralityka, który przez większość czasu był w szpitalu, a na boisku często traci piłkę lub strzela w trybuny, a tu będziemy się męczyć z Bembele przez prawdopodobnie najbliższe 2 lata...

1

@Pawel13sz Nie ma Pique? Czyżby jakiś konflikt?

0

@Azi Dziś przyszło, że 960

0

Hura kolejna podwyżka stóp procentowych! Niedługo będę płacił 2k raty z bazowego 560 jak tak dalej pójdzie. ;)

2

@mordini123 Bez Depardieu to już nie to samo.

1

Bembele poza klubem i oby tak zostało. Dość trzymania grajka, który zarabia duże pieniądzę, co chwile ląduje w szpitalu i strzela w trybuny (czasami ma przebłyski lepszych momentów).

0

A już się cieszyłem, że Dembele pójdzie wpizdu z naszego klubu :/

16

@QAnon Komuś niebo spadło na głowę.

0

Kto by się spodziewał innego wyniku od polskiej reprezentacji xD

0

Od jakiegoś czasu oglądam Kononowicza na Youtube, ale nie jestem wtajemniczony w ostatnią aferę. Ktoś wie więcej i się podzieli info na temat ostatnich dymów? xD

0

@DonMatteo901 Właśnie tak mi się wydawało, że tam był spalony, ale że komentatorzy nic nie mówili, a na LR nikt o tym nie wspomniał to myślałem, że to może ja ślepy jestem.

0

Wiem, że raczej to się nie stanie, ale chciałbym, aby Pena w tym sezonie dostał dużo meczy (aniżeli jedynie w PK), żeby się pokazać. Niestety Marc to już nie ta klasa co kiedyś i trzeba następcy.

0

@P33ck Stairway to Heaven lepsze

2

Dalej torres na lewym zamiast Depay'a :P

2

@kosiar91 Depay na lewej stronie grał może 10-15 min w ostatnim meczu. Pierwsza połowa grał na środku.

3

@Gacu95 Tak, Depay ma grać na lewej stronie. Widać, że na tej pozycji idzie mu znacznie lepiej, a ciągle jest przyspawany do środka ataku, a potem hejt, że gra padake.

5

Wolałbym zobaczyć Depay'a na lewej od pierwszej minuty...

4

Nie wiem jaki jest sens wystawianie Depay'a na środku ataku skoro gołym okiem widać, że dużo lepiej sobie radzi na lewym skrzydle.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciekawi mnie jakby grał Grizu pod wodzą Xaviego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?