2

@kosiar91 Depay na lewej stronie grał może 10-15 min w ostatnim meczu. Pierwsza połowa grał na środku.

3

@Gacu95 Tak, Depay ma grać na lewej stronie. Widać, że na tej pozycji idzie mu znacznie lepiej, a ciągle jest przyspawany do środka ataku, a potem hejt, że gra padake.

5

Wolałbym zobaczyć Depay'a na lewej od pierwszej minuty...

4

Nie wiem jaki jest sens wystawianie Depay'a na środku ataku skoro gołym okiem widać, że dużo lepiej sobie radzi na lewym skrzydle.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciekawi mnie jakby grał Grizu pod wodzą Xaviego.

3

Super zaczęty piątek. Dowiedziałem się, że po 3 latach czekania i przekładania koncertów, zespół Aerosmith postanowił całkowicie odwołać trasę koncertową. xD

0

Dobrze, że okres grzewczy powoli się kończy, bo 84 ziko za 2 worki węgla to już lekka przesada.

0

Jakim cudem bramka Pedriego jest na koncie Auby? Wyjaśnijcie mi bo chyba czegoś nie dostrzegłem podczas meczu. :D

11

Może ktoś mi wyjaśnić nagodnkę na Minqueze za wczorajszy mecz? Może się nie znam, ale z tego co wczoraj widziałem to naprawdę ładnie czyścił i w miarę skutecznie podawał itp. Według mnie to był jeden z jego lepszych meczy w Barcy.

4

Xavi powinien torresowi kazać przez kilka godzin strzelać na treningu za karę. xD

1

@shahman Japierdziele ten świat upada...

0

@Kacper1998 @Zoker Powiedzmy, że miałby to być laptop stricte do codziennego użytkowania i pracy projektanta. Wiem, że w tym przypadku Mac byłby najlepszy, ale nie mieści się w budżecie.

0

Siemanko! Jaki polecacie laptop zarówno do codziennej pracy, jak i do gier? Budżet to max 4 tysiące.

0

Mam nadzieję, że nie zobaczę już tego drewniaka kapitana na boisku. Przez niego straciliśmy pierwszą bramkę i prawie strzelili nam czwartą. Jest wolniejszy niż babka na wózku... Na to się nie da patrzeć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Może mi ktoś bardziej obeznany w temacie wyjaśnić czy te randomy co śpiewają znane na cały świat piosenki typu Toca Toca lub Cold Heart, muszą mieć wykupioną licencję czy po prostu mogą robić hajs i fejm na czyiś piosenkach?

13

Podoba mi się Jutgla. Ciul, że nie trafia, ale jak ma piłkę i widzi okazję to napierdziela, a nie próbuje podejść do samej bramki by uderzyć.

0

Gavi kocham cie

0

Komentarz usunięty

2

@MatiSkrzacior Pragnę przypomnieć, że Valdek miał piłkarzy jak Suarez, Messi, Rakitić, Vidal itp

0

Komentarz usunięty

0

W zimie Alves za Desta, Pena za Stegena i Gaya do drużyny za Albę pls

0

@raben24 Musi, aby o 45-60 min zmniejszyć szansę na kolejną kontuzję

0

Ma ktoś link który nie tnie?

0

Na ktoś linka do streama bez lagów? Bo nie wyczymie zaraz...

0

Poratuje ktoś linkiem

0

@jedrek7000 Zapodaj koledze w potrzebie linka

0

Gdzie Alves :(((((((((((((((

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?