icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kosiar91 Depay na lewej stronie grał może 10-15 min w ostatnim meczu. Pierwsza połowa grał na środku.
3
@Gacu95 Tak, Depay ma grać na lewej stronie. Widać, że na tej pozycji idzie mu znacznie lepiej, a ciągle jest przyspawany do środka ataku, a potem hejt, że gra padake.
5
Wolałbym zobaczyć Depay'a na lewej od pierwszej minuty...
4
Nie wiem jaki jest sens wystawianie Depay'a na środku ataku skoro gołym okiem widać, że dużo lepiej sobie radzi na lewym skrzydle.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciekawi mnie jakby grał Grizu pod wodzą Xaviego.
3
Super zaczęty piątek. Dowiedziałem się, że po 3 latach czekania i przekładania koncertów, zespół Aerosmith postanowił całkowicie odwołać trasę koncertową. xD
0
Dobrze, że okres grzewczy powoli się kończy, bo 84 ziko za 2 worki węgla to już lekka przesada.
0
Jakim cudem bramka Pedriego jest na koncie Auby? Wyjaśnijcie mi bo chyba czegoś nie dostrzegłem podczas meczu. :D
11
Może ktoś mi wyjaśnić nagodnkę na Minqueze za wczorajszy mecz? Może się nie znam, ale z tego co wczoraj widziałem to naprawdę ładnie czyścił i w miarę skutecznie podawał itp. Według mnie to był jeden z jego lepszych meczy w Barcy.
4
Xavi powinien torresowi kazać przez kilka godzin strzelać na treningu za karę. xD
1
@shahman Japierdziele ten świat upada...
0
@Kacper1998 @Zoker Powiedzmy, że miałby to być laptop stricte do codziennego użytkowania i pracy projektanta. Wiem, że w tym przypadku Mac byłby najlepszy, ale nie mieści się w budżecie.
0
Siemanko! Jaki polecacie laptop zarówno do codziennej pracy, jak i do gier? Budżet to max 4 tysiące.
0
Mam nadzieję, że nie zobaczę już tego drewniaka kapitana na boisku. Przez niego straciliśmy pierwszą bramkę i prawie strzelili nam czwartą. Jest wolniejszy niż babka na wózku... Na to się nie da patrzeć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Może mi ktoś bardziej obeznany w temacie wyjaśnić czy te randomy co śpiewają znane na cały świat piosenki typu Toca Toca lub Cold Heart, muszą mieć wykupioną licencję czy po prostu mogą robić hajs i fejm na czyiś piosenkach?
13
Podoba mi się Jutgla. Ciul, że nie trafia, ale jak ma piłkę i widzi okazję to napierdziela, a nie próbuje podejść do samej bramki by uderzyć.
0
Gavi kocham cie
0
Komentarz usunięty
2
@MatiSkrzacior Pragnę przypomnieć, że Valdek miał piłkarzy jak Suarez, Messi, Rakitić, Vidal itp
0
Komentarz usunięty
0
W zimie Alves za Desta, Pena za Stegena i Gaya do drużyny za Albę pls
0
@raben24 Musi, aby o 45-60 min zmniejszyć szansę na kolejną kontuzję
0
Ma ktoś link który nie tnie?
0
Na ktoś linka do streama bez lagów? Bo nie wyczymie zaraz...
0
Poratuje ktoś linkiem
0
@jedrek7000 Zapodaj koledze w potrzebie linka
0
Gdzie Alves :(((((((((((((((
2
Komentarz usunięty