0

Dogadać się, żebyśmy płacili 1/3 i niech biero. Lepsze to niż nic, a nikt nam nie da gwarancji, że zaraz znowu się nie połamie.

0

@Transu96 O czas. Tak, jak napisałem. Ja myję szybko i przyśpieszam, jak ktoś czeka, żeby nie musiał czekać. Coś na zasadzie przysługi lub po prostu z grzeczności/moralność, a nie myję samochód 30 minut, który już po 15 był umyty, marnuję litry wody i czas innych.

0

@VamosRakieta Nie no jeszcze mógłbym zrozumieć, jakby to było jakieś nw BMW za +100 tysięcy to bym sam szorował, ale to był jakiś for około 2006-2009 rok...

0

Kolejny powód, żeby nienawidzić ludzi.

Stwierdziłem, że pojadę na myjnie umyć i odkurzyć samochód bo już dawno nie byłem i spoko. Jak zawsze pełno ludzi no to wytrzepuję wycieraczki i czekam na odkurzacz, który był okupywany przez pewnego łysego. Łysy potrzebował 2 razy wykorzystać pełne 10 minut, aby odkurzyć samochód. No dobra jakoś to przetrwałem i zacząłem odkurzać, a łysy podjechał pod karczere bo akruat miał wolne. Ja zdążyłem wyodkurzać auto, poczekać 10 minut na swoją kolej, napłukać auto, przejechać szczotą, spłukać i nawoskować, a łysy dalej szorował auto. Jak można tak marnować wodę i nie szanować czyjegoś czasu? Ja zawsze staram się szybko umyć auto i przyśpieszam, jak ktoś czeka, żeby właśnie nie musiał czekać. To jeszcze nic. Czekając na swoją kolej na mycie auta, była przedemną babka po 50. Potrzebowała około 6 minut, żeby auto opłukać, kolejne 6, żeby wyszorować i 4, żeby spłukać auto i wycieraczki, a na sam koniec jeszcze te mokre wycieraczki przejchała szczotą z pianą i takie wycieraczki wsadziła do bagażnika... Potem się dziwić, że mnie ludzie denerwują i nie lubię przebywać między nimi...

11

Dopiero co było Euro. Na ciul znowu mecze reprezentacyjne...

0

Tak daleko do niedzieli i do meczu :(

1

Będzie kiedyś to główne głosowanie czy dalej będą głosowania o nic nie znaczące ustawy?

11

Trinkało co się bawi

Francisco Trincão bawi się na wypożyczeniu ???? https://t.co/BKq7SmeW3G">https://t.co/BKq7SmeW3G— Daniel (@_BarcaInfo) August 11, 2021

0

Messi zajął pół oficjalnej storny PSG. Kylian nie lubi tego. xD

3

Smutno jest oglądać messiego w innej koszulce, ale takie jest życie. Może skuszę się obejrzeć jakiś mecz PSG, ale wątpię. Raczej skończy się na urywkach jego goli.

0

Korzystał ktoś ze słuchawek XIAOMI Mi True Wireless Earbuds Basic 2 przy PC i może dać opinię odnośnie dźwięku i mikrofonu? Ewentualnie inne słuchawki douszne z dłuższym kablem do PC?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Korzystał ktoś ze słuchawek Słuchawki XIAOMI Mi True Wireless Earbuds Basic 2 przy PC i może dać opinię odnośnie dźwięku lub mikrofonu? Ewentualnie inne słuchawki douszne z dłuższym kablem do PC.

0

I po tak fajnym wczorajszym meczu trzeba czekać do niedzieli, żeby znowu obejrzeć mecz...

0

Jak oceniacie dzisiejszy mecz Antka? I pytam ludzi, którzy nie hejtują go bez względu, jak grał bo po prostu go nie lubią tylko tych, co mają obiektywną opinię.

9

Ja pierniczę dopiero niecałe 20 min i już narzekania że Antek niewidoczny. Dejcie spokój xD

3

O nie Pjanić wygwizdany zaraz po głośnych klaskach dla Antosia. Nie przepadam za jego słabą grą, ale szkoda mi się go zrobiło xD

0

Na tym zdjęciu, jak i na konferencji są sami piłkarze 1 zespołu i.... Demir. Czyżby to oznaczało, że wejdzie już teraz do 1 zespołu? :thinking:

https://t.co/cwyw8sr3Ap">pic.twitter.com/cwyw8sr3Ap— Reshad Rahman (@ReshadRahman_) August 8, 2021

0

@PatrychoO A kto to je?

1

CZEMU NIE MA AGUEROOOOOOOOOOOOOOOO

0

@maroon Wiadomo, że to nie on tym zarządza, ale może miałby jakieś życzenie lub po prostu koncepcję komu by powierzył ten numer, gdyby mógł

0

Ciekawe czy Messi będzie na meczu

5

Szkoda, że nie było pytania odnośnie numeru 10. Czy chciałby go komuś przekazać czy coś w ten deseń.

0

Ciekawe czemu nie przynieśli złotych piłek. Bądź co bądż Leo wygrał je będąc w Barcy.

0

Ciekawe czy będzie mowa o numerze 10. Czy Messi będzie chciał ten numer komuś przekazać czy coś w ten deseń.

0

Ciekawe czy Messi wyleci do Paryża od razu po konferencji czy zostanie jeszcze obejrzeć mecz.

0

@DaPidejpi Zwykłe zapytanko bo wczoraj też pisał ktoś na LR, że dziś jest xD

0

Może mi ktoś wytłumaczyć, czemu w ostatnim artykule jest "dzisiejszy mecz"? Przecież mecz o puchar gampera jest jutro

1

Wyzywajo tego biednego szejka, a on tak ładnie o barcelonie mówi - wstyd.

https://x.com/khm_althani?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1423793234862616576%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.fcbarca.com%2Fla-rambla

3

Powiedzmy, że gdzieś w alternatywnej rzeczywistości Barcelona wygrywa z PSG z Messim w składzie na którymś etapie LM i eliminuje ich z dalszego etapu. Ale to byłby szum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?