0

Może mi ktoś wytłumaczyć, czemu w ostatnim artykule jest "dzisiejszy mecz"? Przecież mecz o puchar gampera jest jutro

1

Wyzywajo tego biednego szejka, a on tak ładnie o barcelonie mówi - wstyd.

https://x.com/khm_althani?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1423793234862616576%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.fcbarca.com%2Fla-rambla

3

Powiedzmy, że gdzieś w alternatywnej rzeczywistości Barcelona wygrywa z PSG z Messim w składzie na którymś etapie LM i eliminuje ich z dalszego etapu. Ale to byłby szum

4

Jeżeli Kun chce odejść to albo niech płaci za rozwiązanie kontraktu, albo do innego klubu na zasadzie transferu, żeby coś zarobić, proste

0

Pique też pożegnał Messiego na IG

0

@Xwowrak W skrócie to tak

0

@Survier Chyba w niedzielę

0

Może tak na wszelki wypadek Manaji nie sprzedawać? Skoro są plotki z Aguero xD

0

Skoro już są plotki o Aguero to może by tak na wszelki wypadek nie sprzedawać tego Manaje?

1

No cóż, trudno się mówi. Teraz jedynie co nam pozostaje to nadzieja, że pozbędziemy się szrotu i nauczymy grać bez Messiego, a ponadto, że Grizowi coś przeskoczy i będzie kotem jak w Atletico

1

Tak, jak już pisałem - niech skończy się już to okienko i zacznie sezon. Wszystko będzie wiadomo, skończą się spekulacje itp itd. Co ma być to będzie, trudno.

8

Inni się bawio to ja też

Miejsce w La Liga - 4
Faza CL 1/8
Faza CDR 1/2
Zawodnik Sezonu Memphis
Najwięcej Goli Griezmann
Najwięcej Asyst Griezmann
Największe Odkrycie Demir/Gavi
Największe rozczarowanie Standardowo Bembele

1

A tu na dniach wjedzie jakiś sponsor na białym koniu i sypnie tyle kaski, że starczy na długi i kontrakt messiego i cyk wszystko picuś glancuś. xD A potem się obudziłem :(

0

Niech się skończy okienko tranferowe i zacznie sezon, aby uciąć ciągłe spekulacje, news itp. bo już tym rzygam.

4

I cyk Messi poza Barcą. Mój tata, gdyby żył to by się za głowę złapał - był wielkim fanem Barcy i Messiego.

0

Kurde wciąż mam ogromną nadzieję, że Messi zostanie. Jeżeli jednak nie to pozbyć się szrotu w postaci umtitiego, lengleta, pjanicia i martina, kupić dobrego SO i budować skład od nowa z Depay'em, Antkiem i Jongiem.

0

No cóż trzeba budować skład od nowa.

0

@BorzyKrzys ja jakoś nigdy za nim nie przepadałem

0

Siemano. Pytanie do fanów gier WWE. Dla czego jest taki rozstaw cenowy między 2k18 i 2k20? Cenowo wychodzi 150 vs 90 na Eneba. 2k18 jakoś mechanicznie lepsza czy co?

3

I git! Pozbyć się Cou, Pjanicia, Martina i brać młodych. Gorsi na pewno nie będą także tego nie.

3

Cou sprzedać a Antka zostawić, ale unegocjować mniejszą pensję.

1

@FanBarcy123 Raczej wątpię, że LM siądzie, ale Laliga i Copa del rey jak najbardziej trzeba zgarnąć

2

@Nano22 Oj tak tak byczku +1 xD

1

Uuuu nie ma Moriby. I było tak lecieć za hajsidłem?

0

@KapiFCB O całkiem ciekawy pomysł. Wypróbuję to "ćwiczenie" przez jakiś czas.

0

@Kamyk37 Oj tak jestem tego świadomy, jednak przy moich dwóch pracach oraz dodatkowego celu, jaki chce osiągnąć, aby po prostu móc pracować mniej, a zarabiać to ciężko o ruch. Jedynie rano czy wieczorem kilka minut by się znalazło

0

@LS Właśnie w tego typu krzesło chce zainwestować, jak już wybuduję dom. Teraz przydałoby się właśnie coś tańszego i lepszego niż krzesło gamingowe na ten rok.

0

Od dłuższego czasu odczuwam ogromny ból pleców podczas jazdy samochodem, kiedy się schylam czy wykonuję różnego rodzaju skręty itp. Ogólnie pracuję przy komputerze, więc 8h dziennie to dla mnie codzienność, ale na tym się nie kończy bo często dochodzi do tego gra czy inne rzeczy poza pracą. Jestem świadomy, że po prostu potrzebuję więcej ruchu, a mniej siedzenia, jednak chciałbym również zmienić krzesło na którym siedzę, ponieważ w dużej mierze wina tego przedmiotu. Ogólnie na codzień siedzę na krześle gamingowym. Kilka godzin nie ma problemu, ale na dłuższą perspektywę to już jest cieżko. Tak więc reasumując ten wątek, mam krótkie i zwięzłe pytanie - jakie polecacie krzesła biurowe w małej cenie, które będą przychylniejsze dla moich pleców. Od razu mówię tanie, ponieważ za rok prawdopodobnie postawię dom i wówczas będę patrzył się po prostu za droższym i lepszym krzesłem przystosowanym do długiego siedzenia.

1

@dzefrej234 Trincao już nie ma. Pozbyć się Cou, Dembele i Martina i brać tego Rey'a

0

@DaPidejpi można, jak najbardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?