icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To zawodnicy chyba pijani lub naćpani, że stoją za nim murem.
3
No to Malcom w lecie może szukać nowej drużyny. To samo tyczy się wychowanków.
7
I cały misterny plan w pizdu.
0
Jeżeli rzeczywiście de Ligt chciałby przejść do Barcelony to byłby jak najbardziej na tak. Jednakże w tej sytuacji musielibyśmy sprzedać jakiś zawodników oraz ponadto nie przedłużać wypożyczenia z Murillo, aby ilość stoperów się zmniejszyła, ponieważ trochę ich już mamy. Jeżeli chodzi o zawodników na sprzedaż to na pewno widziałbym tu Rakiticia. Niestety prócz niego nie widzę innych potencjalnych piłkarzy na sprzedaż, chyba że ewentualnie Samper wraz z Rafinhą.
11
Zostanie Valdka gwarancją dla młodych? xD
0
Jeżeli to rzeczywiście zmęczenie, choć szczerze w to wątpię to może by tak dać pograć Boatengowi lub wystawić Messiego na 9, ale no po co to Waldkowi?
3
Szkoda, że takiej szansy nie da Boatengowi lub Malcomowi. :)
0
Rakitić od dawna ma już najlepszą formę.
0
I tak właśnie Waldek daje kolejne szanse graczom, którzy weszli na dobre tory i uratowali poprzedni mecz. :)
0
Jeżeli to sprawi, że Waldek pójdzie out, a na jego miejsce wejdzie jakiś lepszy trener, dzięki któremu Barcelona przestanie grać piach i w końcu zacznie normalnie wygrywać, a nie balansować na granicy z przegraną i tracić kolejne punkty to czemu nie?
0
Wszystko do czasu. Z taką gównianą grą to życzę powodzenia w dalszej grze w PK, LM i la lidze. :)
1
Syf, ponieważ są prawdziwe? xD
1
Albo u kolegi wyczuwam sarkazm albo oglądaliśmy dwa inne mecze. xD
1
Mimo tego, że jestem fanem Barcelony to chyba chciałbym, aby nasz ukochany klub odpadł z Pucharu Króla i przegrał kilka meczu z rzędu doprowadzając do spadku o kilka miejsc w tabeli. Może wówczas zarząd zobaczyłby, że Waldek to totalny syf i temu klubowi potrzebny jest nowy trener. Jak to jest możliwe, że klub, który na papierze powinien rozwalić przeciwnika co najmniej 2:0, remisuje i to z wielkim trudem? Ponadto jakim trzeba być dzbanem, ażeby powołać zawodnika z Barcy B, który mógł normalnie zagrać w meczu, a następnie wysłać go na trybuny? Gdyby tego było mało to ustawić 3 skały w pomocy, z których dwie nic nie grają od długiego czasu, a trzeci (Vidal) jest od defensywy, a nie kreowania gry. Do tego dochodzi sprawa Cou, który po raz kolejny dostaje szanse na "odbudowę" i jej nie wykorzystuje, a następnie zostaje zmieniony za Dembele, który ledwo co wyleczył kontuzje i był narażony na kolejną zamiast wpuścić od 1 minuty Malcoma, który zasłużył na 1 skład za duży wkład w mecz z Realem, a w nagrodę dostał ławę na cały mecz, osłabione morale oraz zapewne spadek ledwo co odzyskanej formy, rozczarowanie i niechęć do gry, a potem odezwą się krytycy, że chłopak gra piach i jest na odstrzał. Oczywiście nie można zapomnieć o kolejnym gównianym meczu Suareza, który powinien nawet pójść na trybuny za Mirandę, a jego miejsce zająć Prince.
0
Chyba skończę oglądać te mecze bo nie da się oglądać Barcelony od kilku meczy.
1
Się ludzie dziwicie, że Malcom nie ma formy i gra kwas, a jak ma niby przy Valdku grać? Zagrał dobrze poprzedni mecz i co za to ddostał? ŁAWKĘ! Nie dość, że morale jego spadną to jeszcze "wypadnie z gazu". Potem wejdzie w następnym meczu i znowu zagra kwas i każdy będzie go hejtował.
1
No to Malcom za ostatni dobry mecz dziś posiedzisz sobie na ławce.
0
Akurat widząc komentarze wielu osób na tej stronie po jego słabym meczu z Sevillą to na to wychodzi. :)
1
A Malcom ma stracić formę i gaz siedząc na ławce?
1
Musi grać, żeby się odblokować, a Malcom musi grzać ławę, żeby stracił gaz.
1
"Słuchaj no Malcom, ostatnio zagrałeś ładnie, ale dziś usiądziesz sobie na ławce i wejdziesz dopiero w 80 minucie albo wcale."
0
Cou za ostatni mecz w 1 składzie, sikam. xD
0
I lepiej osłabić drugie skrzydło, żeby Dembele mógł sobie pograć na prawej.
0
I jaki to ma sens? Chyba lepiej dać Dembele na lewe skrzydło, jeżeli radzi sobie tam bardzo dobrze oraz rozegrał na tej pozycji wiele meczy i jeszcze więcej rozegra w przyszłości oraz dać Malcoma na prawe skrzydło, na którym czuje się najlepiej i grać dwoma mocnymi skrzydłami niż Dembele na prawe, gdzie zagra dobrze i osłabić lewe skrzydło, gdzie zagra Malcom, który nie gra tam najlepiej.
2
Chętnie bym zobaczył:
Ter Stegen
Semedo Pique Lenglet Roberto
Vidal Busi Cou
Malcom Suarez Dembele
I Messi w drugiej połowie za Malcoma. Niestety nie chciałbym widzieć Malcoma na lewej, ponieważ było wyraźnie widać, że najlepiej radzi sobie na prawej stronie.
0
Tylko, że po R10 objął stery ktoś dużo bardziej utalentowany i lepszy, a Barcelona póki co nie ma nikogo równie lub choć w jakimś stopniu utalentowanego, jak Messi. Niestety Mbappé gra w PSG i jest bardzo mała szansa, że przejdzie do Barcelony, a póki co nikt nie słyszał o kimś równie utalentowanym, jak wspomniany Mbappe.
1
Jeżeli Malcom za ostatni mecz trafi na trybuny lub wjedzie na 10 minut to będzie to mega niesprawiedliwe.
0
Nie tylko Tobie. Nie wiem czemu, ale od samego początku zarówno do niego, jak i do Arthura żywię dużą sympatię mimo to, że nie wiedziałem jak obaj grali tuż przed przejściem do Barcelony.
0
Taką samą szanse powinien otrzymać Malcom, który mimo dużo mniejszej kwoty transferowej oraz dużo mniejszego hype'u ma potencjał i umiejętności, których część pokazał w ostatnim meczu z Realem, a nie dostaje dużej ilości szans oraz jest przez wielu skreślany od dawna.
2
Na ten moment to nawet Malcom zjada Cou. xD