0

Był dał Arde lub Gomesa za Roberto przesuwając na PO Vidala. Turka możesz na bok dać.

1


No mistrz.

0

Brązowa karta nic nie daje.

0

Weekend się zaczyna. Więc pozostaję życzyć wszystkim fanom Fify niesamowitych emocji w Fut Champions. Ja sobie odpuszczam, szkoda nerwów na to.

1

Chyba najlepsze zdjęcie wybrałeś, chodzi mi bardziej o figurę.

0

Tak sobie przeglądam internety i natrafiłem na matkę synka Neymara. I szału ona nie robi, co Ney w niej widział to nie mam pojęcia.

1

A Wy wiecie co jaka odpowiedż będzie teraz poprawna?

0

"Niech mu anioł bramy otworzy,żeby się zmieścił"

1

Leoś jaki zadowolony. Chyba strzeli dzisiaj hattricka.

0

Karne w Dortmundzie.

0

Wyślijcie linka do meczu na priv

6

Mam chwilkę czasu. I na pewnej stronie na fb zadałem pytanie kto lepszy Messi czy Ronaldo, by przekonać się, czy istnieją jeszcze ludzie, którzy uważają że Ronaldo jest lepszy od Messiego. I.co widzę 1/3 pisze że to CR jest lepszy. Więc są jeszcze jednak takie osobniki na tym świecie, czym argumentują? Real ma 11 tytułów Pucharu Mistrzów. Śmiech na sali. Ja o chlebie oni o niebie.

30

Stoch jaki skromniutki.
Redaktor mówi, że Lewy to taka gwiazda sportów letnich, a Stoch zimowych.
A Kamil na to "Gdzie mi tam do gwiazdy, ja do Lewego jestem taki malutki."

0

No i Jacek Balcerzak Paranienormalnych oczywiście.

0

Zdecydowanie "Jeżyk dzisiaj nie piję" lub "Grill" Moralnego Niepokoju.

0

"I to jest cały Maradona"

1

Szkoda,że tylko bramki :(

0

Grają fatalnie, głównie Gomes.

28

Mam dobre wieści. Mówię pójdę sobie do sklepu i kupię coś do picia. Padło na tymbarka i co? Na nakrętce "Dzisiaj jest Twój dobry dzień", więc myślę sobie, że nie ma innej opcji, żeby Barca dzisiaj nie wywiozła z Calderon dobrego wyniku.

0

Payet właśnie debiutuje w Marsylii.

0

Szybko zaczynacie :D My już od 15 stycznia trenujemy.

3

Ja chciałbym poruszyć temat gwizdów na pewnego pana "uwielbianego" na tej stronie. Jest to dla mnie niepojęte, że kibice gwiżdzą na kolesia, który nie przeżywa swojego najlepszego momentu w karierze, który jest wręcz cieniem samego siebie, któremu ma ło co wychodzi, ale ludzie to jednak największa gwiazda ich zespołu, chłop który zdobył mnóstwo bramek, który bardzo często swoimi golami ratował Real z wielkich opałów, który się stara, dostaję takie wynagrodzenie? Dla mnie tacy kibice powinni schować się do jaskiń i już z nich nie wychodzić. Wyobrażcie sobie, teraz gwizdy na Messiego uznawanego na Camp Nou za Boga, gdyby miał zły okres to Ci wszyscy co go wielbili, kochali teraz będą gwizdać, gdy temu coś nie wyjdzie? No nie. To się w ogóle w głowie nie mieści. Takie rzeczy tylko na Bernabeu.

0

Jedyny pozytyw z tej 1 połowie to zółta kartka Kroosa, która wyklucza go z występu na Balaidos. Przy takiej ilości kontuzji w zespole Realu i zawieszeniu Kroosa liczę, że Celta urwie im punkty.

0

To może będziemy wymieniać.
Z tego co ja pamiętam to Bilbao,Malaga,Villareal,Betis

0

Na Instasnapie.

4

Neymar szaleje na Instagramie.

1

Ależ klasa Duvnjaka.Pogratulował każdemu Norwegowi z niesamowitą serdecznością. Dla mnie najlepszy piłkarz ręczny.

1

Zlatko Horvath nie rzuca karnego w ostatniej sekundzie spotkania i mamy dogrywkę w meczu o finał MŚ piłkarzy ręcznych. CO ZA MECZ.

0

Jaki mecz?

0

Ja zaczynam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?