0

Nie no ten Twój Cristiano.

1

U Ciebie w szczególności. Jordi ogarnij się.

1

Proponuję twittera El Jarka w przerwie. Niezły kabaret.

0

Odechciało mi się po tym czymś mecz oglądać.

41

No ja też, tym bardziej że mamy 4 stycznia.

0

Za tego gola Mkhitayrana nie uznali.

6

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego niektóre osoby nie mają szacunku do Jana Pawła II? Memy z papieżem wołają o pomstę do nieba. Wstyd mi za naszych rodaków, a jednocześnie zal, bo po czymś takim nie śmiałbym nawet prosić o wybaczenie.

0

A kto? Napiszcie bo nie wiem kiedy wychodzą TOTY w fifie.

0

Kiedy FIFA przyznaję złotą piłkę?

1

Trynkiewicz jednak nie wpadnie na sylwka do Dudy, bo dowiedział się, że Kevin jest sam w domu.

4

Widzieliśmy jak Messi na pełnym gazie w stronę bramki, a za nim tłum ludzi podnoszących się równomiernie? Wspaniałe ujęcie.

3

Szpaku w studiu. Cristiano Ronaldo strzelił dzisiaj bardzo pięk... rzut karny.
Nie no Darek zawsze poprawi humor.

0

Ramosa nie powinno być na boisku, a zaraz strzeli bramkę.

1

Polecam przełączyć na chwilkę na TVP Sport. Półfinał Mistrzostw Europy piłkarek ręcznych i zwrócili uwagę na Norweżkę z numerem 10 Stine Oftedal. Urocza dziewczyna.

0

Henryk strzela i United prowadzi. Genialna akcja Ormianina.

0

Wchodzę wpisuję w przeglądarce nawet i nie chce się załadować.

1

Mam pytanie:
Macie też problem w wejściem na notatnik na kompie teraz?

0

Na tą chwilą z 1 miejsca wychodzą:
Juventus,Real,Barca,Arsenal,Atletico,Leicester,Monaco,Napoli
Z drugiego zaś:
Borussia Dortmund,City,Benfica,Porto,PSG,Bayern,Leverkusen,Sevilla.
Odpada nam City i Sevilla.
Zostaje Borussia,Benfica,Porto,Bayern,PSG,Leverskusen.
Nie ma ogórków, ale najlepiej byłoby trafić chyba na Bayer Leverkusen.

3

Na plus: Masche,Denis,Vidal,Leo,Iniesta
Paco to jakby przyjechał na testy z jakiegoś małego klubu, kompletnie brakuję mu wiary we własne umiejętności.

12

A czas dalej odlicza.

0

Gomes fatalnie.

0

Ciśniemy ciśniemy!

5

Busquets co się z nim stało? Nie ten chłopak.
Oby tak dalej Busi.

4

Modrić jest niesamowity.

0

Gra ktoś w FIFĘ 17 na Xboxie One?
Organizuję turniej świąteczny i szukam ogarniętego admina.
A gdzie mam szukać jak nie tutaj u samych swoich.
Liczę na Was.

17

Nie grał nieco ponad miesiąc, a wydaje się że to było pół roku.
Panie i panowie Don Andres powraca!

2

hahaha spalony?

0

Fajną bluzę ma Ney (0:11)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

"Ronaldo przyjedzie na Camp Nou w dobrej formie" hahaha Co oni ćpają?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?