kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no ten Twój Cristiano.
1
U Ciebie w szczególności. Jordi ogarnij się.
1
Proponuję twittera El Jarka w przerwie. Niezły kabaret.
0
Odechciało mi się po tym czymś mecz oglądać.
41
No ja też, tym bardziej że mamy 4 stycznia.
0
Za tego gola Mkhitayrana nie uznali.
6
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego niektóre osoby nie mają szacunku do Jana Pawła II? Memy z papieżem wołają o pomstę do nieba. Wstyd mi za naszych rodaków, a jednocześnie zal, bo po czymś takim nie śmiałbym nawet prosić o wybaczenie.
0
A kto? Napiszcie bo nie wiem kiedy wychodzą TOTY w fifie.
0
Kiedy FIFA przyznaję złotą piłkę?
1
Trynkiewicz jednak nie wpadnie na sylwka do Dudy, bo dowiedział się, że Kevin jest sam w domu.
4
Widzieliśmy jak Messi na pełnym gazie w stronę bramki, a za nim tłum ludzi podnoszących się równomiernie? Wspaniałe ujęcie.
3
Szpaku w studiu. Cristiano Ronaldo strzelił dzisiaj bardzo pięk... rzut karny.
Nie no Darek zawsze poprawi humor.
0
Ramosa nie powinno być na boisku, a zaraz strzeli bramkę.
1
Polecam przełączyć na chwilkę na TVP Sport. Półfinał Mistrzostw Europy piłkarek ręcznych i zwrócili uwagę na Norweżkę z numerem 10 Stine Oftedal. Urocza dziewczyna.
0
Henryk strzela i United prowadzi. Genialna akcja Ormianina.
0
Wchodzę wpisuję w przeglądarce nawet i nie chce się załadować.
1
Mam pytanie:
Macie też problem w wejściem na notatnik na kompie teraz?
0
Na tą chwilą z 1 miejsca wychodzą:
Juventus,Real,Barca,Arsenal,Atletico,Leicester,Monaco,Napoli
Z drugiego zaś:
Borussia Dortmund,City,Benfica,Porto,PSG,Bayern,Leverkusen,Sevilla.
Odpada nam City i Sevilla.
Zostaje Borussia,Benfica,Porto,Bayern,PSG,Leverskusen.
Nie ma ogórków, ale najlepiej byłoby trafić chyba na Bayer Leverkusen.
3
Na plus: Masche,Denis,Vidal,Leo,Iniesta
Paco to jakby przyjechał na testy z jakiegoś małego klubu, kompletnie brakuję mu wiary we własne umiejętności.
12
A czas dalej odlicza.
0
Gomes fatalnie.
0
Ciśniemy ciśniemy!
5
Busquets co się z nim stało? Nie ten chłopak.
Oby tak dalej Busi.
4
Modrić jest niesamowity.
0
Gra ktoś w FIFĘ 17 na Xboxie One?
Organizuję turniej świąteczny i szukam ogarniętego admina.
A gdzie mam szukać jak nie tutaj u samych swoich.
Liczę na Was.
17
Nie grał nieco ponad miesiąc, a wydaje się że to było pół roku.
Panie i panowie Don Andres powraca!
2
hahaha spalony?
0
Fajną bluzę ma Ney (0:11)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
"Ronaldo przyjedzie na Camp Nou w dobrej formie" hahaha Co oni ćpają?