0

Ja zaczynam ;)

2

A jednak coś znaczy dla nich ten Puchar Króla.

4

Jak to szło?
MSN najlepszy tercet świata, dopóki Bale jest kontuzjowany?

1

Ten Juanmi mi tym uśmieszkiem Pedro przypomina.

1

Co on teraz powiedział?
Dopóki Bale jest kontuzjowany.
Chyba się przesłyszałem.

0

Lepszą połowę to miał jak już z Las Palmas.

12

Miałem cierpliwość do Gomesa, ale po jego występie w pierwszej połowie powoli je tracę. Najsłabsze ogniwo w naszym zespole.

15

Cillesen lepszy zwód niż CR.

0

Fajna ta kamera z odległości murawy.

7

Roger!

6

Ten pod tym lepszy.

69

Cristiano jeden z lepszych meczów od roku, ale nadal tragiczny.

0

Dobrze, że Danilo jest bo Guidetti chyba lepszej setki by już nie miał.

0

Hahahaha :D.

2

Cris gra! Celta musi!

0

Vixa.

0

Fantastyczny mecz na MŚ piłkarzy ręcznych we Francji. Do przerwy gospodarze przegrywają 15-16 ze Szwedami.

0

Ten Zidane to jednak świr jest, tylu obrońców kontuzjowanych, a on dał wolne jeszcze Varanowi. Nie no Celta nie może tego przegrać.

1

Wy to jednak wariaty jesteście.

0

Z czym żartuję?

0

A tu byś się zdziwił kolego. Żadną ręką, jadę o pościel, o wiele przyjemniejsze.

3

A co służysz pomocną ręką?

0

Może coś o masturbacji?

0

Nie doczekanie nasze.

0

To komentator musiał się pomylić wtedy.

67

Kilka komentarzy na temat dzisiejszego występu Messiego prosto z notatnika.
-"Messi co gra to nie mam pytań, ale koledzy się chyba u Crisa uczyli"
-"Tyle dobrych piłek co dzisiaj Messi posłał, to żaden z zawodników Realu nie byłby w stanie."
-"messi gra jak natchniony"
-"Messi to jest kozak:
-"To jakie piły gra dzisiaj Messi to poezja jest"
-"hehehe co ten Karzeł dzisiaj obsługuje tych partaczy z przodu"
-"gdzie jest ten nasz skauting , ze oni nie moga takiego grajka Jak Messi poszukac. Taki jeden u nas i gramy piłke a nie WRZUTKI ...
-"Dzisiaj messi pokazuje po raz kolejny wszystkim , ze te nagrody co Ronaldo odebrał to jest śmiech na sali ! Za co?"

Fajnie, że kibice największego rywala doceniają klasę najlepszego zawodnika globu.

4

To pojechałeś z Rudym. Fakt Umtiti dzisiaj nie najlepiej, ale jednak Mathieu go przebił, to nie poziom Barcelony.

0

Jo jo za te niebezpieczne podanie do Ter Stegena kolejne mecze na trybunach.

6

Ale ten Mathieu to placek.

0

Na czym gracie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?