kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja zaczynam ;)
2
A jednak coś znaczy dla nich ten Puchar Króla.
4
Jak to szło?
MSN najlepszy tercet świata, dopóki Bale jest kontuzjowany?
1
Ten Juanmi mi tym uśmieszkiem Pedro przypomina.
1
Co on teraz powiedział?
Dopóki Bale jest kontuzjowany.
Chyba się przesłyszałem.
0
Lepszą połowę to miał jak już z Las Palmas.
12
Miałem cierpliwość do Gomesa, ale po jego występie w pierwszej połowie powoli je tracę. Najsłabsze ogniwo w naszym zespole.
15
Cillesen lepszy zwód niż CR.
0
Fajna ta kamera z odległości murawy.
7
Roger!
6
Ten pod tym lepszy.
69
Cristiano jeden z lepszych meczów od roku, ale nadal tragiczny.
0
Dobrze, że Danilo jest bo Guidetti chyba lepszej setki by już nie miał.
0
Hahahaha :D.
2
Cris gra! Celta musi!
0
Vixa.
0
Fantastyczny mecz na MŚ piłkarzy ręcznych we Francji. Do przerwy gospodarze przegrywają 15-16 ze Szwedami.
0
Ten Zidane to jednak świr jest, tylu obrońców kontuzjowanych, a on dał wolne jeszcze Varanowi. Nie no Celta nie może tego przegrać.
1
Wy to jednak wariaty jesteście.
0
Z czym żartuję?
0
A tu byś się zdziwił kolego. Żadną ręką, jadę o pościel, o wiele przyjemniejsze.
3
A co służysz pomocną ręką?
0
Może coś o masturbacji?
0
Nie doczekanie nasze.
0
To komentator musiał się pomylić wtedy.
67
Kilka komentarzy na temat dzisiejszego występu Messiego prosto z notatnika.
-"Messi co gra to nie mam pytań, ale koledzy się chyba u Crisa uczyli"
-"Tyle dobrych piłek co dzisiaj Messi posłał, to żaden z zawodników Realu nie byłby w stanie."
-"messi gra jak natchniony"
-"Messi to jest kozak:
-"To jakie piły gra dzisiaj Messi to poezja jest"
-"hehehe co ten Karzeł dzisiaj obsługuje tych partaczy z przodu"
-"gdzie jest ten nasz skauting , ze oni nie moga takiego grajka Jak Messi poszukac. Taki jeden u nas i gramy piłke a nie WRZUTKI ...
-"Dzisiaj messi pokazuje po raz kolejny wszystkim , ze te nagrody co Ronaldo odebrał to jest śmiech na sali ! Za co?"
Fajnie, że kibice największego rywala doceniają klasę najlepszego zawodnika globu.
4
To pojechałeś z Rudym. Fakt Umtiti dzisiaj nie najlepiej, ale jednak Mathieu go przebił, to nie poziom Barcelony.
0
Jo jo za te niebezpieczne podanie do Ter Stegena kolejne mecze na trybunach.
6
Ale ten Mathieu to placek.
0
Na czym gracie?