kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi coś nie swój narazie.
1
Najlepszy prezent na urodziny :D Można iść spać
0
Kupony :(
0
Powiedz, że żartujesz.
1
A z Bilbao to co?
0
Z mojego miasta ;)
2
Huawei P9 Lite, była okazja więc się nie zastanawiałem.
1
Dobra, nowy telefon więc proszę Was o mega tapetę związaną oczywiście z naszą drużyną.
0
Czyli półfinał
Barca - Atleti
Real - Alaves
0
O której losowanie?
0
Ale, że nie Ramos?
1
Jak nie było źle? No szlak mnie trafia jak takie coś czytam. Jak byśmy przegrali, to byś płakał że przez sędziów zostaliśmy wyrzuceni. Dwa wielbłądy na niekorzyść Barcelony, sędziowie mówię głównie o liniowych na bardzo duży minus dzisiaj.
0
Myślałem że rymujesz hahaha
O nie, jaki ja glupi. Wybacz.
1
Na fioletowej piszą, że to nas przepchneli dalej.
0
Mówcie co chcecie, ale ta sytuacja po podaniu Cilessena i puszczeniu piłki przez Laporte wręcz powinna być wykorzystana przez Suareza, to była 200% sytuacja.
1
Coś nie pykło
2
Ten Gruby czołg niech tylko poprawi skuteczność i będzie idealnie.
1
Jak to Leszek mówił tydzień temu:
"Ostatnie wolne Messiemu nie wychodziły"
No to ma odpowiedź.
0
Byłem pewny że strzeli z tej odległości.
3
Jak ma to im przynieść 3 punkty w lidze w meczu z Realem to nie ma sensu wystawiać najsilniejszego składu.
0
No ale w kwietniu już wychodzi Xiaomi Mi6
0
Co Ci w nim nie pasuję?
0
Mam pytanko.
Lepiej kupić telefon Huawei p9 lite czy Xiaomi Mi5?
1
Lloyd wygrała, no to może Leo też zgarnie.
0
Po gali
0
#lazabawa
2
0
Suarez to mega zepsuł teraz, mógł jeszcze pociągnąć kilka metrów i dopiero wtedy podać do Neya.
0
Jaki telefon polecacie do 1500zł?
Wymagany naprawdę dobry aparat.
0
No jak Komisja nie da mu kary to będzie kpina.
0
Spokojnie. Atletic wyjdzie na rewanż bez Garcii,Iturraspe,Aduriza. Nie ma innej opcji abyśmy nie przeszli dalej.