kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Nie, jakoś do tej pory nie trafiłem na ten serial:-(
2
@zodiak_10 Bredzisz chłopcze. Ciekaw jestem, czy Ty po kontakcie ze stoperami Atleti utrzymałbyś się na nogach. To były wejścia na pograniczu faulu i wcale nie dziwi mnie, że padał, jak śledź na zagryzkę:-)
0
@Cobra303 Może nie pamiętasz... albo nie było Cię jeszcze na świecie... tak, to był tragiczny sezon z biciem głową w mur (chyba żeby porównać do sezonów od 2016 do końcówki rudego)
Wtedy wyczerpała się filozofia Pepa na Barcelonę:-(
1
@macio_944 Guardiola od ostatniego sezonu (tragicznego) u nas nic nie zmienił w swoim podejściu do futbolu. Teraz jest czas na Xaviego i jego filozofię, która mam nadzieję sprawdzi się na autobusy. Barca obecnie potrafi przenieść ciężar gry jednym długim podaniem a City Pepa musi to zrobić 20-30 podaniami.
17
@HERORICH2 Co odrobicie, to trzeba grać w piłkę a nie przystankiem autobusowym!!!
1
Pep powinien szybki telefon do Xaviego wykonać z pytaniem - jak to zrobiłeś, że tym "materacom" strzeliłeś 4 gole?
4
Ależ miałem ucztę koncertową -
Eric Clapton [1997] Live in Hyde Park
kto oglądał, ten wie, kto nie oglądał - czas nadrobić.
Fenomenalny koncert!!!!
0
@Łuki555 Znalazł się następny, który widzi masę afer, lol
Jakoś pisowska prokuratura nic nie może znaleźć... a tu masz:
http://100aferpis.pl/
0
@Łuki555 Tobie się udało, już nie płacz, bo to najlepszy polski premier w dziejach.
0
@Worny Pisałem o tym wczoraj po meczu... ale w tym zgiełku gdzieś to przepadło... i to prężenie muskułów przez Dembusia, MIÓD:-)
0
@Łuki555 Tusk nie maczał w tym palców, to rząd AWS z Pawlakiem na czele załatwili tą umowę.
0
To nadal jest nastolatek. Wydaje mi się, że z jego inteligencją boiskową to on może zostać następcą Sergiego, ma chyba do tego największe predyspozycje.
Jak sądzicie?
0
@Colon To nie moja bajka, kojarzę tylko pancerny balet:-(
0
@barcelonaLM Oby szybka zabrał się za gnębienie opozycji... może to da naszym wyborcom do myślenia i nie zagłosują na totalitarną władzę j...ch pisowców:-(
3
@hugz Nie zgadzam się, najlepszy był Dembele... ale Pedri sypnął bramę, więc dałem mu zawodnika meczu.
3
Dembele podpisze nową umowę. Czy widzieliście, jak wyprężył muskuły po udanym wślizgu przy linii bocznej? :-)
5
Zachwyty nad Pedrim w pełni zasłużone... a czy wiecie, że dzisiaj Dembele mógł skończyć mecz z 5-6ma asystami (gdyby powpadało)?
0
Lopek postawił na usypianie Barcy i jak dotąd wychodzi im to bardzo dobrze... bo my znowu zaczynamy grać w szczypiorniaka:-(
0
W oczekiwaniu na meczyk, przypomnienie:
1
@Janiama Może być ciężko... ale jak się bawić, to po całości
6:1
1
@ronni37 Wypełniaj ESTA i wsiadasz w Warszawie i lądujesz w LAX, wznowili przeloty z WAW:-)
0
@Majkel34 Moja Babcia opowiadała mi, że jak weszła ta swołocz w 1945 roku, to myśląc, że to słonina suszona, wpier..lili cały zapas szarego mydła, które babcia schowała na strychu:-)
1
@ronni37 Jak masz zamiar przylecieć to pisz na priv.
Odbiorę z lotniska, "cóś" się chluśnie i gra gitara:-)
1
@Joe_Pesci Tego nie wiem, ja muszę mieć VPN żeby oglądać np Playera:-)
0
@VbamboeB Zdarzyło mi się 2 razy oglądać na streamie. ŁO matko, nie trzeba więcej dodawać:-(((
1
@Luciano99 @Joe_Pesci
Jest też opcja wykupienie wszystkich meczów La Liga, Bundesliga + NBA, NHL i wiele innych na internetowym ESPN+ za 6$ miesięcznie lub 60$ za rok (ja tak mam)
0
Sporo ludzików pisze tutaj o problemie z meczem Barcy, raz 11, raz C+.
Jaki jest problem ogarnąć temat z kumplem - ja wykupuje Eleven, Ty wykupujesz C+ i oglądamy, raz u Ciebie, raz u mnie:-)
0
@4Fabregas4 Dobrze napisałeś, przyjąć go ciepło... i tyle.
0
@marcin62 Bycie kretynem to nie grzech - grzech, to ogłaszać to całemu światu!!! :-)))
1
Będzie słuchania i oglądania. Przysiadłem niecałe 3 godzinki i cyk... wpadło 25 koncertów:-)
M.in. Oldfield, Dream Theater, Satellite, Quidam, Yes, Nightwish i inni:-)