0

@Colon Nie, jakoś do tej pory nie trafiłem na ten serial:-(

2

@zodiak_10 Bredzisz chłopcze. Ciekaw jestem, czy Ty po kontakcie ze stoperami Atleti utrzymałbyś się na nogach. To były wejścia na pograniczu faulu i wcale nie dziwi mnie, że padał, jak śledź na zagryzkę:-)

0

@Cobra303 Może nie pamiętasz... albo nie było Cię jeszcze na świecie... tak, to był tragiczny sezon z biciem głową w mur (chyba żeby porównać do sezonów od 2016 do końcówki rudego)
Wtedy wyczerpała się filozofia Pepa na Barcelonę:-(

1

@macio_944 Guardiola od ostatniego sezonu (tragicznego) u nas nic nie zmienił w swoim podejściu do futbolu. Teraz jest czas na Xaviego i jego filozofię, która mam nadzieję sprawdzi się na autobusy. Barca obecnie potrafi przenieść ciężar gry jednym długim podaniem a City Pepa musi to zrobić 20-30 podaniami.

17

@HERORICH2 Co odrobicie, to trzeba grać w piłkę a nie przystankiem autobusowym!!!

1

Pep powinien szybki telefon do Xaviego wykonać z pytaniem - jak to zrobiłeś, że tym "materacom" strzeliłeś 4 gole?

4

Ależ miałem ucztę koncertową -
Eric Clapton [1997] Live in Hyde Park
kto oglądał, ten wie, kto nie oglądał - czas nadrobić.
Fenomenalny koncert!!!!

0

@Łuki555 Znalazł się następny, który widzi masę afer, lol
Jakoś pisowska prokuratura nic nie może znaleźć... a tu masz:
http://100aferpis.pl/

0

@Łuki555 Tobie się udało, już nie płacz, bo to najlepszy polski premier w dziejach.

0

@Worny Pisałem o tym wczoraj po meczu... ale w tym zgiełku gdzieś to przepadło... i to prężenie muskułów przez Dembusia, MIÓD:-)

0

@Łuki555 Tusk nie maczał w tym palców, to rząd AWS z Pawlakiem na czele załatwili tą umowę.

0

To nadal jest nastolatek. Wydaje mi się, że z jego inteligencją boiskową to on może zostać następcą Sergiego, ma chyba do tego największe predyspozycje.
Jak sądzicie?

0

@Colon To nie moja bajka, kojarzę tylko pancerny balet:-(

0

@barcelonaLM Oby szybka zabrał się za gnębienie opozycji... może to da naszym wyborcom do myślenia i nie zagłosują na totalitarną władzę j...ch pisowców:-(

3

@hugz Nie zgadzam się, najlepszy był Dembele... ale Pedri sypnął bramę, więc dałem mu zawodnika meczu.

3

Dembele podpisze nową umowę. Czy widzieliście, jak wyprężył muskuły po udanym wślizgu przy linii bocznej? :-)

5

Zachwyty nad Pedrim w pełni zasłużone... a czy wiecie, że dzisiaj Dembele mógł skończyć mecz z 5-6ma asystami (gdyby powpadało)?

0

Lopek postawił na usypianie Barcy i jak dotąd wychodzi im to bardzo dobrze... bo my znowu zaczynamy grać w szczypiorniaka:-(

0

W oczekiwaniu na meczyk, przypomnienie:


1

@Janiama Może być ciężko... ale jak się bawić, to po całości
6:1

1

@ronni37 Wypełniaj ESTA i wsiadasz w Warszawie i lądujesz w LAX, wznowili przeloty z WAW:-)

0

@Majkel34 Moja Babcia opowiadała mi, że jak weszła ta swołocz w 1945 roku, to myśląc, że to słonina suszona, wpier..lili cały zapas szarego mydła, które babcia schowała na strychu:-)

1

@ronni37 Jak masz zamiar przylecieć to pisz na priv.
Odbiorę z lotniska, "cóś" się chluśnie i gra gitara:-)

1

@Joe_Pesci Tego nie wiem, ja muszę mieć VPN żeby oglądać np Playera:-)

0

@VbamboeB Zdarzyło mi się 2 razy oglądać na streamie. ŁO matko, nie trzeba więcej dodawać:-(((

1

@Luciano99 @Joe_Pesci
Jest też opcja wykupienie wszystkich meczów La Liga, Bundesliga + NBA, NHL i wiele innych na internetowym ESPN+ za 6$ miesięcznie lub 60$ za rok (ja tak mam)

0

Sporo ludzików pisze tutaj o problemie z meczem Barcy, raz 11, raz C+.
Jaki jest problem ogarnąć temat z kumplem - ja wykupuje Eleven, Ty wykupujesz C+ i oglądamy, raz u Ciebie, raz u mnie:-)

0

@4Fabregas4 Dobrze napisałeś, przyjąć go ciepło... i tyle.

0

@marcin62 Bycie kretynem to nie grzech - grzech, to ogłaszać to całemu światu!!! :-)))

1

Będzie słuchania i oglądania. Przysiadłem niecałe 3 godzinki i cyk... wpadło 25 koncertów:-)
M.in. Oldfield, Dream Theater, Satellite, Quidam, Yes, Nightwish i inni:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?