kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fleesh z Brazylii - co potrafią iść w covery, to głowa mała:-)
2
@Kgorecki2500 Co dziwi, to aż 48% kochających inaczej:-(((
Co się z tym Narodem porobiło?:-(
0
@agaFCB Pełna zgoda... ale ja pisałem o Nico:-)
1
@Kapitan hawk Uważam, że po rejestracji powinien być miesiąc na napisanie pierwszego postu... i jeszcze weryfikacja przez 3 miechy takich delikwentów:-)
0
@Littlefingerinho Odkleiło Cię... totalne, to Ty piszesz bzdury. Jak Ci tak zależy na syrenach, to jedź na Ukrainę:-)
0
@Lionel_Messi10 Nico na sprzedaż, żadnych postępów, może dobrą kaskę przytulimy.
0
Komentarz usunięty
0
I to jest QQQQQ hiszpańskie sędziowanie, taki Lenglet już byłby pod prysznicem... a Savić gra dalej:-)
0
@AmigoBlancos Już niedługo się przekonamy:-)
0
@kibicsportu Wrócą wam flashbacki z Ajaxu i Barcelony w Madrycie:-)
Obstawiam podobne wyniki:-)
0
@AmigoBlancos Trzeba wierzyć:-)
Nadal obstawiam Real za burtą, bo przecież londyńczycy mieli mnóstwo okazji i nie wykorzystali a real - 2 strzały życia benzyny i wylew Chelsea.
1
@zmiana_plana Witaj:-) Mieszkałem prawie 3 lata w Sarasocie.
5
@Comfortable_ Nie pamiętam, ale to było tak - w Polsce miałem zakład kamieniarski... a że zima, to martwy sezon, to przyleciałem do kumpla do Chicago coś dorobić przez zimę. Później trafiła się oferta pracy na Florydzie ... i spodobało mi się wieczne lato, tyle:-)
2
@kryhaa Ja dopiero zaczynam browarki:-)
0
@Barwindg Pamiętam jak w Polsce w Pewexie za bony je kupowałem, chyba 0,95$ kosztowało, ech... czasy:-)
8
@Barwindg ... widzisz, u Ciebie już sobota, u mnie jeszcze piątunio:-)
I cyk, następny:-)
4
17:30 - pora na piwko - Carlsberg wjeżdża:-)
0
@patry295 Czasem słucham alternatywy i grunge'u. Nie obce są mi Pearl Jam, The Smashing Pumpkins i inni:-) (RHCP już w kolekcji - ściągnięte:-)
1
@Objectivo Dzięki. Teraz to już rutyna, nie chcę spaść poniżej 100 PAI dziennie:-)
2
@Pawel13sz Początki były ciężkie...ale po kilku tygodniach dzień bez treningu był jakiś taki dziwny:-)
26
Za 2 tyg. będę kończył 63 lata i chciałem się Wam pochwalić, że po Bożym Narodzeniu wziąłem się za mój "mięsień piwny" i urodziny powitam z "kaloryferem". Prawie codziennie GYM po ok. 40 minut i z 81 kg (przy wzroście 173) zjechałem do 76!!!
1
@kubix05 Wojciech Zieliński - proszę państwa o ściszenie odbiorników... bo ja nie potrafię ciszej mówić...och, co ten Wójtowicz zagrał!!!!!!!
Oglądałem to z ojcem i bratem... reszta domowników też nie spała, bo wydzieraliśmy się okropnie, mecz się kończył o świcie:-)
1
@kubix05 @osa91
Za moich szczeniackich lat jeszcze tego nie było. Ogólnie nawet samochodów mało było, w piłę grało się na ulicy, można było minąć przeciwnika grając klepę z krawężnikiem:-)))
1
@patry295 Są na granicy mojej przygody z muzyką (wolę progress i stary hard rock) ... ale ściągnę i posłucham, wrażenia Ci opiszę.
Dzięki za oznaczenie:-)
0
@JaroCoach https://footballia.net/
0
@Peszko07 NBC News - to ściek, pozostałości po "pomarańczowym" - porównywalne do TVP Info :-(
1
@Colon Stephen James HOWE - Urodzony 8 kwietnia 1947 (Holloway, Północny Londyn, Wielka Brytania)
W dzieciństwie przez kilka lat dręczyły go „Fellini horror fantazje i koszmary”. Zasnął tylko wtedy, gdy słuchał muzyki (jak „Teensville” z CHET ATKINS). Tak więc muzyka bardzo wcześnie stała się niezbędnym wentylem bezpieczeństwa, jeśli nie obsesją. Gdy miał 12 lat, Steve dostał od rodziców gitarę akustyczną. Kilka lat później kupił swoją pierwszą gitarę elektryczną (japońską Guyatone) i zaczął kopiować solówki ze sceny rockowej lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych nuta po nucie (od Les Paula, Franka Beechera, Scotty'ego Moore'a, Linka Wraya i Chucka Berry'ego do Wes Montgomery, Django Rheinhardt i Barney Kessel). Był również pod wpływem ikony jazzu Milesa Davisa, klasycznych kompozytorów VIVALDI i STRAVINSKY, klasycznego gitarzysty Juliana Breama i organisty Jimmy'ego Smitha. Steve uwzględnił wszystkie te wpływy i rozwinął swój niepowtarzalny styl. Wkrótce zmienił się z „sypialni-gitarzysty” w półprofesjonalnego gracza i stał się „gorącym muzykiem sesyjnym”. Steve dołączył do swojego pierwszego zespołu THE SYNDICATS ('63-'65), a następnie do THE IN CROWD ('66-'68) i otrzymał „status kultowego bohatera” w TOMORROW (1968), rodzaj psychodelicznej aktualizacji od poprzedni THE IN CROWD. Steve zagrał nawet jeden koncert w THE NICE, zastępując Davida O'Lista, a także brał udział w przesłuchaniach do JETHRO TULL i BLACK SABBATH. Ale to mu nie wyszło i dołączył do BODAST ('68-' 69).
Początki były ciężkie... później, to już jazda bez trzymanki:-)
0
@ShawnC Od niedzieli ma zelżeć do 20-tu na kilka dni... potem już lato:-)
0
@Criss18Barca Na szczęście są mecholskie kanały w tv i oglądam LE w 4K:-)
0
Ależ grzało dzisiaj. Teraz po 9-tej wieczorem i jest jeszcze ponad 30°C.
Prognoza na jutro - jeszcze więcej, ponoć ma być 36° :-)