1

@JackH Po takim wesołym rozdawnictwie będzie potrzebny Balcerowicz v.2

0

@Tomo1989 Przez kogo, coś mnie ominęło?

1

Może niezłym pomysłem na zakończenie wojny na Ukrainie byłoby wpłynięcie tego "stateczku" wraz z całą osłoną na Morze Czarne (nawet bez podejmowania działań zbrojnych)?


Kacapy daliby dyla, czy nie, jak myślicie?

3

@Kgorecki2500 Przecież są kamery, zaraz będzie na Kołymie:-(

1

Ja jestem tylko ciekaw ile ta szuja "przytuliła" kasy za deal z CVC???

1

@Kgorecki2500 Nawet u nas na LR jest sporo wyznawców podobnej polityki. :-(((

0

@BART97 Ja kibicuję PO... ale zauważam też, że jest kilku posłów w PiS-e, którzy jeszcze mają resztki godności.

0

@VegetaPolska Nie za bardzo mnie to interesuje, chyba Esther na koszulce:-)

1

Ale ta "mierda" z 10-ką na plecach jest "sukowata", choć niezła z piłką:-)

1

@Arkon Zibiego widziałem na żywo kilka razy (Z.Sosnowiec, Wisełka, G.Zabrze), niestety Dziekana nie miałem okazji. Ja mieszkałem niedaleko Krakowa, więc siłą rzeczy tam miałem najbliżej... ale kibicowałem też Górnikowi - też się jechało 100 kilosów:-)
Miałem też przyjemność trenować z I-szą drużyną mistrzowskiej Wisły z lat 70-tych...niestety, z powodu kontuzji nie doszło do przenosin do Krakowa, choć w reprezentacji juniorów Krakowa grałem z Iwanem, Budką, Cęckiewiczem, Plewniakiem, Krupińskim i innymi młodymi zdolnymi.

0

@Arkon Ja miałem okazję oglądać Włodka na żywo - wtedy to była taka ładniejsza wersja "Żółwia", elegantsza i chciał go Real - wtedy galaktyczny... ale nasza ówczesna władza (komuchy j...ne) go nie puściła.
Pierwszy na Zachód poszedł wtedy Gadocha do Francji... ale był już po 30-ce.

1

@arasz1819 Niby tak... ale dzisiaj grają jak nasi panowie za Koemana:-(

1

@Midast Rozmawiałeś z kimś, kto stamtąd wrócił, że piszesz o tym?
Nie mam nic do was katolicy... ale przestańcie bajki opowiadać:-)
To, że wy w to wierzycie OK, każdy szuka sobie czegoś w co jest zapatrzony.
Ja wierzę ludziom, wolno mi:-)

0

@kamilos1214 Rzuciłem tym 50 lat tremu ( z przerwą na ślub) i mam się dobrze, jestem chyba nawet lepszym człowiekiem niż wcześniej.

0

Nasze panie jak do tej pory cienizna a jeszcze rok temu miażdżyły panienki z Madrytu.

1

@Arkon Najlepszym polskim piłkarzem był Włodek Lubański... tylko pamiętna kontuzja nie pozwoliła mu na osiągnięcie statusu największej gwiazdy europejskiej piłki.

0

@czółkovsky Oni się już na pierwszej przeszkodzie (Celta) wywalą i już białe majty będą brązowe:-)

1

@fcbarcafan19 ??? Nie wypożyczysz tutaj auta bez karty kredytowej i dowodu tożsamości.

0

@Colon ...i właśnie wtedy dostali minusa, przestałem słuchać ich następnych wypocin. Fripp chyba za dużo się nawąchał:-(

0

@Encore Już pora żeby ta kreatura zeszła ze sceny.
Lubiłem go do czasu pewnego meczu z Chicago Bulls, kiedy bez wyraźnej potrzeby staranował Browna:-(((

23

Ależ szkoda dwóch setek Auby i dwóch Ferrana - Pikusiowi by jednej ręki było mało:-)))
Bayernowi z nami wchodziło wszystko:-(
A MOGŁO BYĆ TAK (w sumie niewiele zabrakło), ŻEBY I DWÓCH RĄK BYŁO MAŁO:-))) ...ależ by to w historii potyczek było chyba nie do wymazania (poprawienia).

1

@Kurkmen Widzisz przecież jakie dałem znaki na końcu, to tylko taki żarcik, czy jesteś pewien, że Cię nie zdradziła?:-)

2

@Kurkmen 2.Nie - taki jesteś pewny? :-)))

0

@socha Za pierwsze pół roku owszem...a później? Podaj choć jeden argument... i nie taki, że wprowadził Ansu:-)

1

@JimMorrisonFCB ...ależ ja wcale nie napisałem, że ich pierwsze albumy są słabe. Przyznaj jednak, że "kamanda Pinka Floyda" kojarzy się przede wszystkim z okresem 1970-76:-)

0

@Colon Ja wcale tego nie neguję, pytałeś o coś innego:-)

0

@Colon Nie, dla mnie najmniej floydowsi jest 1-szy album "The Piper At The Gates Of Dawn". To psychodelia, od której poszli w stronę progresywu...i dobrze:-)

1

Laporty jeszcze wtedy nie było... ale okazuje się, że już wtedy "wiedziałem" kto nas może dźwignąć z szamba:-)
https://prnt.sc/PIcuRN1H-ffq

2

@DonMatteo901 To jest facet z mentalnością hala-dzieciaka. Niech sobie żyje w swoim wyimaginowanym świecie:-)

0

@Semafor80 Poziomem emocji przypomina mi śp. Janka Ciszewskiego:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?