1

Czyżby własny serwis parzył???

0

@Piorun U mnie dopiero po 8-mej wieczorem, dam radę:-)

2

@Roni/VEB Otóż nie, oglądałem na C+ i tam nie ma takiego nagłośnienia kortu:-)

0

Oglądam na amerykańskiej TV - ależ ta Halep wyje, ło mamo:-)))

0

Ależ weszła na obroty Iga teraz!!!

0

@Stagiryta Kibicowałem "Boskiemu Johanowi"...a że poszedł do Barcy... to już tak zostało, tyle lat, ja pierdziu:-)

0

@RoBoT Pies (hipotetycznie) gdybyś zmarł, to umrze przy Tobie, kot Cię wp...li:-(

1

@Transu96 @RoBoT
"Wariaty" :-)))

0

@skubi99 Nie pisz już, jesteś jak całka, z góry i z dołu.
Napisałem, że ja takie prawo mam już 45 lat, ech...

0

@skubi99 Od 3 lat masz prawo głosu i taki już "mądry" jesteś?
Ja takie prawo mam od 45 lat i wieeeeeeeeeeele w życiu widziałem i przeżyłem, daj sobie spokój z takim szczeniackim pisaniem.

2

@arasz1819 Przypomnę, że tylko UW i PO się nie nabrała na tego s....syna.

0

@osa91 Po jakiej prawej stronie, przecież teraz najbardziej prawicową jest PO:-) Pisiory - populizm a Konfederacja - prawica z populistycznym programem., dodatkowo okraszona naziolstwem.

0

@AdamaTraore Będę musiał iść później niż zwykle do GYM-u.
Po meczyku (oby wygranym) załatwię sprawę:-)

0

@Janas11224 Dziwi Cię to, pamiętasz przecież U dwa i inne lapsusy tego gnoma:-)))

1

Problemy "Obatela" - ciąg dalszy po kasowaniu kilometrówek za jazdę kabrioletem w zimie:
Ryszard Czarnecki miał fikcyjnie zatrudnić asystenta parlamentarnego.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28237962,ryszard-czarnecki-mial-fikcyjnie-zatrudnic-asystenta-parlamentarnego.html#s=BoxOpImg8
No bo im się ***** należy!!!

0

@osa91 Drogo w tej Polsce:-(

1

@Nozyk Żona płaciła 100 kilka dolców (też z filmikiem) za skok z instruktorem w tandemie. O wszystkim co ważne, powie instruktor:-)

1

@endriuuu2 Zapytałbym dlaczego... ale nie interesują mnie Twoje pisowskie wysrywy kolego, dam Ci ignora i będziemy mieli spokój od siebie

2

@Transu96 Nie:-) Miała mega pozytywne wrażenia i namawia mnie do skoku:-)
Skakała w pięknym rejonie, między górami i jeziorem w miejscowości Lake Elsinore w Kalifornii.

0

@Nozyk Moja Żona, spytać o coś? :-)

1

@Kusco15 Mentzen jakoś mi nie pasuje do tych "orłów".
Znalazł by miejsce w KLD, gdyby Donald ogłosił reaktywację:-)

2

@koziar Nie zgodzę się, jeszcze nie tak dawno dyskutowałem z niektórymi kibicami Realu, teraz to jest niemożliwe, poziom odklejenia przekroczył granicę... a tych użytkowników (normalnych) już nie widuję.

5

Jeszcze rok, może dwa temu z ciekawości zaglądałem na stronę Realu... ale teraz, z tymi komentarzami hala-dzieciaków, wyzwiskami i odklejeniem niektórych nie ma co poczytać. Zresztą, co się dziwić jak ich moderacja też zachowuje się podobnie - starsi faceci z mentalnością hala-dzieci.
Nie dziwię się kibicom Realu, że przesiadują na naszej stronie... oby tylko nie prowokowali.

1

@Bogan Kiedyś dziewczyny były normalne, potrafiły zająć się domem, wychowywaniem dzieci a dzisiaj... myślą o tym jak powiększyć sobie usta albo wargi sromowe... więc nie dziwię się młodym chłopakom, że wolą być sami a nie żyć z takim monstrum, które ma jajecznicę zamiast mózgu:-(

0

@LS Nie zgadzam się. Kiedyś był kontrowersyjny... dopiero od kilku lat jest (pożytecznym) idiotą.

2

@Janiama Dla mnie Kevin to był kocur, szkoda że nie miał wtedy kilku partnerów na jego poziomie, bo w jego czasie Anglicy mogliby ze 2 mistrzostwa świata zrobić.

2

@Kusco15 Wiesz przecież o tym, że zdecydowana większość sympatyków Konfy na tej stronie nie ma jeszcze prawa głosu:-)
Usłyszą kilka sloganów i myślą, że realne życie jest na różowo, bo przecież tata z mamą dali na kino, lol

1

@koksik2700 Jak dożyję, to w czerwcu będziemy mieć 40-tą rocznicę:-)

0

@BombowiecKrawczyk Czyżby dlatego Alemany pojechał na meczyk???

0

@Nazio87 Namierzam Dextera - czy wszystkie sezony trzymają poziom?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?