1

Będzie słuchania i oglądania. Przysiadłem niecałe 3 godzinki i cyk... wpadło 25 koncertów:-)
M.in. Oldfield, Dream Theater, Satellite, Quidam, Yes, Nightwish i inni:-)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JimMorrisonFCB Ja nie mówię tutaj o chodzeniu pod siatkę. Prawie każde odbicie Huberta jest defensywne:-( ...i nie chodzi mi tylko o dzisiejszy mecz z Alcarazem.

0

Jak dla mnie, to Hubert gra zbyt defensywnie. Może sparingi z Igą dodałyby mu pewności siebie. Iga atakuje prawie każdą piłkę a Hurki się broni... ale to też trzeba opanować do perfekcji a on się gubi w wymianach:-(

1

@Joe_Pesci Tak... i bardzo sobie chwalę:-) (płatny)

5

Mamy finał, brawo 1ga:-)))

0

@adi7adi8 "Gwiazdorek" wygrał... może to będzie handicap dla Huberta?

0

@kamyk_23 Niestety, Iga dopiero za ok. 25 minut:-(

0

@JackH Oglądałem chwilę jak byłem w GYM-ie... ale to nie moja bajka, nie trawię jednych i drugich, zwłaszcza "Kozłów":-(

1

Gotowi na Igę? Pobudka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

@Rewolucja123 Powinni jak najszybciej podziękować temu kolesiowi, bo to koleś, nie trener.
Rzadko oglądam kadrę, dlaczego? Ano dlatego, że od kilkunastu lat ta reprezentacja gra to samo, czyli wielką kupę.
Trzeba ogarnąć jakiegoś młodego trenera, który chciałby wyrobić sobie nazwisko na polskiej kadrze... a co po nim zostanie? Jeśli wyrobi sobie nazwisko, to trzeba kontynuować z następnym, który będzie chciał tego samego i może wreszcie będziemy grali w jakimś stylu, z pomysłem na rozegranie akcji.

1

@kubix05 Za PRL-u robiło się jeszcze drugie i czasem trzecie parzenie, ech....czasy:-(

0

@Qlewer Jak widzę, nic nie zrozumiałeś z mojego wpisu.
Napisałeś za to o jakimś debilu, idź więc do lustra.

22

Jak widzę po komentarzach niżej, niektórzy tutaj się podniecają tworząc grupę marzeń dla Polaków.
Możecie sobie screena zrobić, że z tym rozlanym wujkiem na ławce będzie 3 razy w pysk i do samolotu.
Nie to, że mam coś do Czesia - to są błędy w szkoleniu od kilkudziesięciu lat. My nie mamy żadnego stylu, żadnego systemu, noż... qwa NIC nie mamy, mamy tylko awans - niezwykle fartowny.
Chodzącym w różowych okularach, radzę je ściągnąć i spojrzeć trzeźwo na to, co my gramy, jak szkolimy dzieci, ech... dużo by pisać.

1

@Worny Nawet ręki nie było, oglądam w 4K !!!!!!!

2

Mamy VAR... a te mendy nadal ślepe!!!!!

3

Parodia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7

Tak trzymajcie z tym przeglądem prasy o tej porze, nie będę musiał się logować na biały śmietnik:-)

2

@PatrychoO My od czasu mundialu w Hiszpanii nie mamy nic, ani stylu, ani piłkarzy, ani trenera. Ciężko będzie ogarnąć chociaż 1 pkt na katarskim mundialu.

0

@IronSanHybrid Mam wrażenie, że gdyby nie kołnierzyk koszuli i pasek w spodniach... to nasz trenejro by się ROZLAŁ:-)))

0

@Image Zdejmij proszę różowe okulary, bo z taką grą na Mundialu - 3 szybkie gongi i do domu.

0

Cieszy awans... ale oczy nacieszyły się ostatnimi meczami Barcy... to dzisiaj dejavu z 3 poprzednich trenerów zaliczyłem:-(

0

@trolownik Nadal uważam, że to trenerskie beztalencie, wolno mi. Jeśli zostawią w roli trenera repry, to w Katarze 3 mecze i w samolot.

8

Wszyscy w euforii... a kto pamięta, kiedy Polacy strzelili bramkę po składnej akcji?

2

Szwedzi podejdą wyżej, to nawet piłka nie przekroczy połowy boiska, lol

0

@Janiama Jaki Mundial - gładko 0:3 i po zabawie.

0

@tomek8756 11:16

1

@P33ck Ja, nie piję alko przed 18-tą:-)

1

Skład Michniewicza to mur nie do przebicia:-)
Bramkarz, 9 cegieł i Lewy z przodu:-)))

0

@Colon Nie pastwiłbym się nad tym albumem, zespół zachował (jako, tako) pewną ciągłość, zabrakło jednak pomysłu na całą płytę... w skali do 5-ciu, dałbym 3,5 :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?