17

Nie dziwcie się, że moderatorzy wyłączyli stronę Realu. Znając jakie bydło tam przesiaduje, to musieliby dać 90% banów i kto płaciłby za reklamy?

1

@Comfortable_ Wolałbym tylko 2 Dembusie, kij tam z prognozą:-)

0

Co cieszy, to że bez jakiegoś skakania do gardeł - kontrolujemy na spokoju ten mecz. Oby tak dalej... albo włączyć wyższy bieg i zapakować im manitkę!!!

1

@zaiks Jeszcze gorzej będzie bolało, wiesz o tym:-)

5

@Janiama Już to zapodałem @zaiks i zdania nie zmienię 1:4 z co najmniej dubletem Dembele:-)

1

@Janiama Najdzie mnie kiedyś nostalgia, to opiszę Ci, jak moja kariera legła w gruzach:-(

4

Nie ma to jak meczyk Barcy na ESPN+ w 4k:-)
Polecam... a nie denerwować się szajsem ze streemów, tylko 6$ m-c, lub 66$ na rok.
W tym NBA, NHL, tenis i wiele innych różności:-)

1

@Janiama Wiem, byłem za łebasa na 2 meczach z jego udziałem w Krakowie:-)

0

@tristan87 Największym zagrożeniem mogą być wejścia Fedego z drugiej linii.

1

@Janiama Pamiętamy "kowadło" w nodze Jakóbczaka:-)

2

@tomek8756 Nie jest to zły pomysł... ale trzeba twardo postawić na zawodową i dobrze wyszkoloną oraz wyposażoną armię. Czołgi zostawić tylko dla tych pisowskich kretynów (którzy uwalili Caracale) żeby sobie foty pstrykali.

3

@zaiks Już Ci wczoraj pisałem, że będzie 1:4 i zdania nie zmieniam:-)

1

@JarekS Finalnie 5:1, brawo młodzież:-)

0

@ViscaBarca123 Szkoda tylko, że operator kamery ma trochę "wywalone" na ten mecz:-(

0

@Pilka_jest_okragla Już to jednemu z kibiców Realu na tej stronie obiecałem wciry 4do1, może nawet do jaja:-)

1

@kubix05 Też fajnie wracać do młodych lat, dzięki:-)

1

@kubix05 Lubię ten Twój cykl, mógłbyś mnie oznaczać?

0

@AdiKingu96 Ja jestem w humorze 340 dni w roku, czasem nawet więcej... słońca Ci u mnie dostatek:-)

1

@Gorantores Jesteś tutaj od kilku dni i już wyzywasz innych od młotków. Nie wróżę Ci długiej "kariery" na tym portalu... zgłoszonko poszło... i obyś przemyślał swoje zachowanie tutaj, to nie śmietnik, jak na "śmietankowej"!!!

3

@norbi77 Szkoda tylko, że takich normalnych u kacapów niemnożko:-(

0

@patry295 Spróbuj choć wytypować zarząd takiej partii, ciężko by było:-(

4

Chciałbym żeby po zakończeniu jutrzejszego klasyka wybrzmiały znowu słowa hiszpańskiego komentatora:
IMPOTENTE DE LA REAL MADRIT
Pamiętamy sezon 2015/16 :-)))

2

Nie żałuję żadnej minuty w której oglądałem ten filmik. Gdyby nie to, że giną ludzie w wojnie rozpętanej przez tego zbrodniarza putlera, to można by się uśmiać.
Bardzo zdrowe i trzeźwe podejście obu panów do tematu wojny:


Wnioski wyciągnijcie sami. Mi przyszła na myśl potyczka 1000-ca naszych dzielnych terytorialsów OTK z 10-cioma żołnierzami z jednostki "Grom" wpuszczonymi do Lasku Kabackiego na 24 godziny. Po upływie doby z lasu wychodzi tylko 10-ciu ludzi, jak myślicie, któż by to był?

0

@zaiks Z Benzyną, czy bez - jutro gładko 4:1 wyłapiecie na łby, możesz screena zrobić:-)

1

@zaiks A wy mimo, że Barca była w kryzysie nie potrafiliście tego przekonująco udokumentować jakąś goleadą. Za to jutro Barca przypomni sobie, że ma dodatkowe boisko treningowe w Madrycie:-)))

0

@Nano22 Jest tutaj masa osób, która (można powiedzieć w przenośni) urodziła się zbyt późno... ale jest przecież YT i inne serwisy... polecam wrócić do końca lat 60-tych i początku 70-tych, to wtedy wszystko się zaczęło. Jeśli przez to przebrniecie, poznacie muzykę przez duże M i może nie będzie już chcieli słuchać tego teraźniejszego szajsu, którym zalewane są fale radiowe.

0

@Medium To prawda... idę spać:-)

2

Może się wydawać, że już po meczu... ale to jest kobiecy tenis:-)

0

@Medium Jeśli poprawi serwis, to różnie może jeszcze być:-)

3

Czyżby Badosa doszła wreszcie na kort?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?