kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Nie dziwcie się, że moderatorzy wyłączyli stronę Realu. Znając jakie bydło tam przesiaduje, to musieliby dać 90% banów i kto płaciłby za reklamy?
1
@Comfortable_ Wolałbym tylko 2 Dembusie, kij tam z prognozą:-)
0
Co cieszy, to że bez jakiegoś skakania do gardeł - kontrolujemy na spokoju ten mecz. Oby tak dalej... albo włączyć wyższy bieg i zapakować im manitkę!!!
1
@zaiks Jeszcze gorzej będzie bolało, wiesz o tym:-)
5
@Janiama Już to zapodałem @zaiks i zdania nie zmienię 1:4 z co najmniej dubletem Dembele:-)
1
@Janiama Najdzie mnie kiedyś nostalgia, to opiszę Ci, jak moja kariera legła w gruzach:-(
4
Nie ma to jak meczyk Barcy na ESPN+ w 4k:-)
Polecam... a nie denerwować się szajsem ze streemów, tylko 6$ m-c, lub 66$ na rok.
W tym NBA, NHL, tenis i wiele innych różności:-)
1
@Janiama Wiem, byłem za łebasa na 2 meczach z jego udziałem w Krakowie:-)
0
@tristan87 Największym zagrożeniem mogą być wejścia Fedego z drugiej linii.
1
@Janiama Pamiętamy "kowadło" w nodze Jakóbczaka:-)
2
@tomek8756 Nie jest to zły pomysł... ale trzeba twardo postawić na zawodową i dobrze wyszkoloną oraz wyposażoną armię. Czołgi zostawić tylko dla tych pisowskich kretynów (którzy uwalili Caracale) żeby sobie foty pstrykali.
3
@zaiks Już Ci wczoraj pisałem, że będzie 1:4 i zdania nie zmieniam:-)
1
@JarekS Finalnie 5:1, brawo młodzież:-)
0
@ViscaBarca123 Szkoda tylko, że operator kamery ma trochę "wywalone" na ten mecz:-(
0
@Pilka_jest_okragla Już to jednemu z kibiców Realu na tej stronie obiecałem wciry 4do1, może nawet do jaja:-)
1
@kubix05 Też fajnie wracać do młodych lat, dzięki:-)
1
@kubix05 Lubię ten Twój cykl, mógłbyś mnie oznaczać?
0
@AdiKingu96 Ja jestem w humorze 340 dni w roku, czasem nawet więcej... słońca Ci u mnie dostatek:-)
1
@Gorantores Jesteś tutaj od kilku dni i już wyzywasz innych od młotków. Nie wróżę Ci długiej "kariery" na tym portalu... zgłoszonko poszło... i obyś przemyślał swoje zachowanie tutaj, to nie śmietnik, jak na "śmietankowej"!!!
3
@norbi77 Szkoda tylko, że takich normalnych u kacapów niemnożko:-(
0
@patry295 Spróbuj choć wytypować zarząd takiej partii, ciężko by było:-(
4
Chciałbym żeby po zakończeniu jutrzejszego klasyka wybrzmiały znowu słowa hiszpańskiego komentatora:
IMPOTENTE DE LA REAL MADRIT
Pamiętamy sezon 2015/16 :-)))
2
Nie żałuję żadnej minuty w której oglądałem ten filmik. Gdyby nie to, że giną ludzie w wojnie rozpętanej przez tego zbrodniarza putlera, to można by się uśmiać.
Bardzo zdrowe i trzeźwe podejście obu panów do tematu wojny:
Wnioski wyciągnijcie sami. Mi przyszła na myśl potyczka 1000-ca naszych dzielnych terytorialsów OTK z 10-cioma żołnierzami z jednostki "Grom" wpuszczonymi do Lasku Kabackiego na 24 godziny. Po upływie doby z lasu wychodzi tylko 10-ciu ludzi, jak myślicie, któż by to był?
0
@zaiks Z Benzyną, czy bez - jutro gładko 4:1 wyłapiecie na łby, możesz screena zrobić:-)
1
@zaiks A wy mimo, że Barca była w kryzysie nie potrafiliście tego przekonująco udokumentować jakąś goleadą. Za to jutro Barca przypomni sobie, że ma dodatkowe boisko treningowe w Madrycie:-)))
0
@Nano22 Jest tutaj masa osób, która (można powiedzieć w przenośni) urodziła się zbyt późno... ale jest przecież YT i inne serwisy... polecam wrócić do końca lat 60-tych i początku 70-tych, to wtedy wszystko się zaczęło. Jeśli przez to przebrniecie, poznacie muzykę przez duże M i może nie będzie już chcieli słuchać tego teraźniejszego szajsu, którym zalewane są fale radiowe.
0
@Medium To prawda... idę spać:-)
2
Może się wydawać, że już po meczu... ale to jest kobiecy tenis:-)
0
@Medium Jeśli poprawi serwis, to różnie może jeszcze być:-)
3
Czyżby Badosa doszła wreszcie na kort?