kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@shaun No popatrz, siedziałem dzisiaj całe przedpołudnie szykując listę i Soft Machine mi umknęło, dzięki za przypomnienie:-)
0
@fart Nie żartuj znaffco, a Cavs nie przegrywali finałów 3:0 i wygrali tytuł:-)
1
@Colon Najlepsze nadchodzi 1970-73...to były dopiero lata:-)
1
11. Ashkan - In From the Cold
12. Omega - 10000 Lepes (z nieśmiertelną "dziewczyną o perłowych włosach"
13. Blind Faith - same
14. Czesław Niemen - Enigmatic
15. Sam Apple Pie - same
Wiele innych, wspominam tylko część z nich;
Blodwyn Pig - Ahead Rings Out
Cream - Goodbye
Grand Funk Railroad - On Time
Ten Years After - Ssssh
The Doors - Soft Parade
Gun - Gunsight
Creepy John Thomas - same / Brother Bat Bone
Frank Zappa - Hot Rats
Amon Düül II - Phallus Dei
Oznaczenia; @Chada @BlaseR9 @Colon @shaun @Persyfl @Dembele_gora @P33ck @nieprzysiadalnosc @Zazinho @JimMorrisonFCB @elmayakos @Comentateiro @Coutinho007@sensible
Jeśli te moje wypociny kogoś jeszcze zainteresują, dajcie znać, oznaczę:-)@kamyk_23
4
#2 Progressive Rock, Hard-Rock
1969
Link do poprzedniej: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11651077#comment-11651077
1. King Crimson - In the Court of the Crimson King
2. Led Zeppelin - I
3. Led Zeppelin - II
4. The Beatles - Abbey Road
5. Colosseum - Valentyne Suite
6. Yes - same
7. Jethro Tull - Stand Up
8. The Moody Blues - To Our Children's Children's Children
9. High Tide - Sea Shanties
10. Valhalla - same
Dzisiaj dodam jeszcze kilka pozycji w komentarzu, żal by było tego nie umieścić:-)
1
@Coutinho007 Niektóre za mocne dla mnie... i nie trawię growlingu. Z wymienionych przez ciebie mam śladowe ilości AC/DC Judas Priest i Iron Maiden, za to w całości Dream Theater i wszystko począwszy od Black Sabbath:-)
1
@Coutinho007 Mylisz się, to są tylko hard-rock i progress:-)))
64
Jako nestor taj strony (chyba jestem najstarszy) chciałem Wam się pochwalić - dzisiaj kończę 63 lata.
Moja kochana Żonka sprawiła mi nietypowy prezent, skok ze spadochronem w przyszły weekend w Lake Elsinore, jaram się:-)))
1
@Coutinho007 Zostawiłem w Polsce ponad 6000 płyt CD (cała jedna ściana w salonie), na emigracji dobijam do 18000 krążków na mp3:-)
1
Wyłączyłem kosza... nie na moje nerwy, przecież Byki grają tak, jakby mieli zarezerwowane miejsca na wakacje w czasie II rundy play - offów:-(
0
@jeyx77x Trzeba odwrócić sytuację i zaczynać mecz na dwie wieże w środku napadu, wrzutki do porzygu... jak wpadną ze dwie bramki, to na drugą połowę klepanina po obwodzie:-)
4
Kluczowy przechwyt D. Greena i GSW prowadzi w serii z "Bryłkami" 3:0 !!!
1
Czyżby problemy GSW? Przeważnie w trzecich kwartach rozbijali przeciwników a dziś pod górkę:-(
1
Jokić to komediant, przewrócił się od podmuchu wiatru:-)))
1
@BartqRKO @czółkovsky Trzecią kwartę wilki zagrały koncertowo... i nagle się posypało.
Mental siadł i ciężko będzie odwrócić losy rywalizacji, bo w tyle głowy będzie siedzieć, że ile byśmy nie prowadzili... to oni i tak mogą nas wydymać:-)))
2
@czółkovsky Ja oglądam NBA od kiedy pojawiła się w polskiej telewizji i też sobie nie przypominam takiego meczu:-)
2
Po III kwarcie pomyślałem sobie, że ciężko będzie rzucić około 40-ki żeby to wygrać i masz!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Wolves grają play off...a Memphis chyba jeszcze myślą, że to sezon zasadniczy:-)))
0
@czółkovsky Przekonałeś mnie, załączę II połówkę... i liczę na magię Moranta:-)
1
@BartqRKO Gdyby nie fatalna skuteczność Byków w pierwszym meczu, już byłoby w serii 2:0:-)
Edit:
Jeszcze jedno - Boston jeszcze nie jest w II rundzie.
2
@Kinginiesta Nie doceniają tego... bo to ...Lenglet, znafffcy:-)
4
@pax Dodałbym heroiczny występ Pikeja i bardzo dobry Araujo
2
@Kinginiesta Nick kolesia mówi sam za siebie:-)
11
@Qtas Co??? najlepszy z naszych chłopaków!!!
0
Spodziewałem się ciężkiego meczu... ale że RSS podejdzie tak po rzeźnicku, to nie:-(((
28
To wejście Isaka w Lengleta kwalifikowało się na co najmniej żółtko... a typek nawet faulu nie gwizdnął:-(
10
@arasz1819 Ciebie to mógłby Ronald usynowić, opowiadali byście sobie przy winku piękne bajki, jaki to z niego super fachowiec:-)
1
@Janiama 2:5 dla nas
0
@Colon "Kamanda Pinka Floyda" to jest ponadczasowy zespół:-)
0
@Colon Dla mnie to najlepszy (aktualnie) pałker na świecie:-)