0

@shaun No popatrz, siedziałem dzisiaj całe przedpołudnie szykując listę i Soft Machine mi umknęło, dzięki za przypomnienie:-)

0

@fart Nie żartuj znaffco, a Cavs nie przegrywali finałów 3:0 i wygrali tytuł:-)

1

@Colon Najlepsze nadchodzi 1970-73...to były dopiero lata:-)

1

11. Ashkan - In From the Cold


12. Omega - 10000 Lepes (z nieśmiertelną "dziewczyną o perłowych włosach"

13. Blind Faith - same

14. Czesław Niemen - Enigmatic

15. Sam Apple Pie - same

Wiele innych, wspominam tylko część z nich;
Blodwyn Pig - Ahead Rings Out
Cream - Goodbye
Grand Funk Railroad - On Time
Ten Years After - Ssssh
The Doors - Soft Parade
Gun - Gunsight
Creepy John Thomas - same / Brother Bat Bone
Frank Zappa - Hot Rats
Amon Düül II - Phallus Dei
Oznaczenia; @Chada @BlaseR9 @Colon @shaun @Persyfl @Dembele_gora @P33ck @nieprzysiadalnosc @Zazinho @JimMorrisonFCB @elmayakos @Comentateiro @Coutinho007@sensible
Jeśli te moje wypociny kogoś jeszcze zainteresują, dajcie znać, oznaczę:-)@kamyk_23

4

#2 Progressive Rock, Hard-Rock
1969
Link do poprzedniej: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11651077#comment-11651077

1. King Crimson - In the Court of the Crimson King


2. Led Zeppelin - I

3. Led Zeppelin - II

4. The Beatles - Abbey Road

5. Colosseum - Valentyne Suite

6. Yes - same

7. Jethro Tull - Stand Up

8. The Moody Blues - To Our Children's Children's Children

9. High Tide - Sea Shanties

10. Valhalla - same

Dzisiaj dodam jeszcze kilka pozycji w komentarzu, żal by było tego nie umieścić:-)

1

@Coutinho007 Niektóre za mocne dla mnie... i nie trawię growlingu. Z wymienionych przez ciebie mam śladowe ilości AC/DC Judas Priest i Iron Maiden, za to w całości Dream Theater i wszystko począwszy od Black Sabbath:-)

1

@Coutinho007 Mylisz się, to są tylko hard-rock i progress:-)))

64

Jako nestor taj strony (chyba jestem najstarszy) chciałem Wam się pochwalić - dzisiaj kończę 63 lata.
Moja kochana Żonka sprawiła mi nietypowy prezent, skok ze spadochronem w przyszły weekend w Lake Elsinore, jaram się:-)))

1

@Coutinho007 Zostawiłem w Polsce ponad 6000 płyt CD (cała jedna ściana w salonie), na emigracji dobijam do 18000 krążków na mp3:-)

1

Wyłączyłem kosza... nie na moje nerwy, przecież Byki grają tak, jakby mieli zarezerwowane miejsca na wakacje w czasie II rundy play - offów:-(

0

@jeyx77x Trzeba odwrócić sytuację i zaczynać mecz na dwie wieże w środku napadu, wrzutki do porzygu... jak wpadną ze dwie bramki, to na drugą połowę klepanina po obwodzie:-)

4

Kluczowy przechwyt D. Greena i GSW prowadzi w serii z "Bryłkami" 3:0 !!!

1

Czyżby problemy GSW? Przeważnie w trzecich kwartach rozbijali przeciwników a dziś pod górkę:-(

1

Jokić to komediant, przewrócił się od podmuchu wiatru:-)))

1

@BartqRKO @czółkovsky Trzecią kwartę wilki zagrały koncertowo... i nagle się posypało.
Mental siadł i ciężko będzie odwrócić losy rywalizacji, bo w tyle głowy będzie siedzieć, że ile byśmy nie prowadzili... to oni i tak mogą nas wydymać:-)))

2

@czółkovsky Ja oglądam NBA od kiedy pojawiła się w polskiej telewizji i też sobie nie przypominam takiego meczu:-)

2

Po III kwarcie pomyślałem sobie, że ciężko będzie rzucić około 40-ki żeby to wygrać i masz!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Wolves grają play off...a Memphis chyba jeszcze myślą, że to sezon zasadniczy:-)))

0

@czółkovsky Przekonałeś mnie, załączę II połówkę... i liczę na magię Moranta:-)

1

@BartqRKO Gdyby nie fatalna skuteczność Byków w pierwszym meczu, już byłoby w serii 2:0:-)
Edit:
Jeszcze jedno - Boston jeszcze nie jest w II rundzie.

2

@Kinginiesta Nie doceniają tego... bo to ...Lenglet, znafffcy:-)

4

@pax Dodałbym heroiczny występ Pikeja i bardzo dobry Araujo

2

@Kinginiesta Nick kolesia mówi sam za siebie:-)

11

@Qtas Co??? najlepszy z naszych chłopaków!!!

0

Spodziewałem się ciężkiego meczu... ale że RSS podejdzie tak po rzeźnicku, to nie:-(((

28

To wejście Isaka w Lengleta kwalifikowało się na co najmniej żółtko... a typek nawet faulu nie gwizdnął:-(

10

@arasz1819 Ciebie to mógłby Ronald usynowić, opowiadali byście sobie przy winku piękne bajki, jaki to z niego super fachowiec:-)

1

@Janiama 2:5 dla nas

0

@Colon "Kamanda Pinka Floyda" to jest ponadczasowy zespół:-)

0

@Colon Dla mnie to najlepszy (aktualnie) pałker na świecie:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?