0

@Encore Już z Clippersami pokazał swoje możliwości:-)

0

@michal26 Mam wspaniałą Żonkę, piecze super:-)

5

MUZYKA - Progressive i hard-rock
Chodzi mi po głowie lista 10+ najlepszych albumów progresywnych i hard-rockowych wydanych... dajmy na to od 1968 roku. Listę mógłbym wrzucać co tydzień, myślicie że byłby ktoś na LR zainteresowany?
Jeśli tak, to dajcie znać pod postem (lub dajcie lajka), będę oznaczał chętnych:-)

1

@Ojciec5tkidzieci Dzięki za przypomnienie, "odpalę" po powrocie z GYM-u:-)
Chętnie go sobie przypomnę, oglądałem wieki temu.

6

@wpwelement Popieram w całości moderację, palec boli od scrollowania tych idiotycznych wpisów, jak dzieci w piaskownicy!!!

0

@Don-Corleone Nie miałem czasu z rana, teraz doczytałem... komentarze śmieci pisdzielskich również.

1

Wskoczyłem na chwilkę w przerwie koncertu Gov’t Mule, który sobie odpaliłem na dojście do siebie po meczu. Zna ktoś ten zespół?
Ja mieszkając jeszcze na Florydzie byłem na koncercie lidera tej grupy - Warrena Haynes'a. Stadion w Sarasocie wypełniony po brzegi ( ok. 50 tysi luda), działo się:-)))

1

@zmiana_plana Nie mam do niego numeru:-)

0

@parpe Co chcesz od Clippersów? Bez swoich największych gwiazd zajęli 8 miejsce na zachodzie wyprzedzając panienki z Lakersów:-)

0

Po tym co wydarzyło się dzisiaj z kibicami na Camp Nou, Laporta ze swoim sztabem powinni się poważnie zastanowić nad zmianą statutu klubu.
Czas nie stoi w miejscu i utrzymywanie tego "tworu" (dawniej sprawdzającego się, dzisiaj niekoniecznie) cofa nas, nie dając szans na rozwój i doścignięcie klubów, które organizacyjnie nas po prostu niszczą.
Prawdziwy kibic nie musi mieć prawa głosu i nadal będzie wspierał swój ukochany klub.

Zadzwonię chyba do Billa (Gatesa) żeby kupił tą naszą kochaną Barcę i zrobił porządek:-)))

8

@Persyfl No widzisz, ludzie zamiast patrzyć w przyszłość, iść z postępem to wracają do zabobonów. Jeśli ktoś "obrazi" ich manitou, to wsadzą go do pierdla. Ciekaw jestem jaką miarką będą mierzyć poziom obrazy uczuć religijnych.
Coś mi się obiło o uszy, że to chodzi tylko o rzymski kościół, to byłaby dopiero kpina z uczuć innowierców, lol
Jeszcze jedna kadencja PiS-u to jeśli w niedzielę wyjdziesz na spacer a nie będziesz miał odhaczonej mszy, to oddziały moherowych beretów zrobią Ci publiczną chłostę, ja pierdziu... a PON BUCEK leje ze śmiechu siedząc na chmurce, jaja jak berety:-)))

Apel do zaradnych młodych i wykształconych - ZWIEWAĆ czym prędzej z tego katolandu dopóki macie paszporty w domu... bo mogą wrócić czasy nie tak odległe i wam zabiorą!!!

2

@Sulimo *końmi*, nie czepiam się:-)

1

Cóż... trzeba nadal pracować. Mam nadzieję, że przyszły sezon będzie początkiem długiej serii wygranych CL przez Xaviego i drużynę.
Głowy do góry cules!!!

0

Xavi wpuści 2 jokerów - Puiga i Luuka - i chłopaki pozamiatają:-)

1

Nie narzekajcie na Minguezę, bez środka nic się nie zmieni. Pedri nie dojechał, Gavi się miota, Busi nie nadąża. Do Minguezy mam tylko zarzut, że nie obiega Dembele i ten musi sam brać 2-3 na siebie.

0

@danaj7 Kiedyś były skórzane... to szło się pod prysznic i na boisko:-)

0

@Janiama Lenglet wcale nie zagrał złego meczu we Frankfurcie.

1

@Janiama Gładkie 3 do jaja:-)

0

@Ghotti Dopóki ludzie się nie opamiętają żeby pogonić tą czarną mafię z ich zabobonami i gusłami, to nic się w Polsce nie zmieni:-(

0

@koksik2700 XXI wiek a za szydzenie z guseł do pierdla, lol

3

Zrobili nam najazd na La Ramblę, wczoraj kibice prześcieradeł, dzisiaj kibice rzeźników-materacy:-)

1

Komentarz usunięty

3

Sędzia nie panował nad meczem, całe szczęście, że City nie poszło na wymianę "ognia" w faulach... skończyło by się to rzeźnią. Słabiutkie sędziowanie.

4

Zauważyliście znowu świetny mecz Kondogbi, przyjemnie się obserwuje tego grajka:-)

0

@takisobiektos Obejrzyj dobrze tą akcję. Felipe padającego już po faulu Fodena potraktował jeszcze z buta, powinien bezpośrednie czerwo wyłapać!!!

0

Simeone zrobi 3 zmiany, pyknie jedną, City się otworzy, dostanie drugą i po balu.

1

Jeśli "Pepy" nie strzelą jako pierwsi, to wrócą na wyspy na tarczy.

0

@damian16161212 Nord VPN, mam płatny i jestem zadowolony:-)

1

@Peciak Pisałem o tym wcześniej, oni wrócą bez punktów z najbliższych wyjazdów do Sevilli i Pampeluny:-)

0

Paul wrócił, niestety Kawhi raczej nie pomoże w play-offach. Meczycho przednie, koniec I kwarty a KAT bez punktów i z 1 zbiórką:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?